http://kariera.mk

Shkodër, ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin

para 10 muajve - Klan Kosova

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar...

Ra në humnerë, shkodranët shpëtojnë turistin

para 10 muajve - Albeu

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor. Njoftimi i Policisë Policia në bashkëpunim...

Shkodër/ Ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin

para 10 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar...

LAJM I FUNDIT/ Turisti zviceran humb kontrollin e motoçikletës dhe përfundon në greminë

para 10 muajve - BalkanWeb

Një turist zviceran është aksidentuar ditën e sotme në Shkodër. Policia e Shtetit thotë se 64-vjeçari duke udhëtuar me motoçikletë aksidentalisht ka dalë nga rruga duke përfunduar 120 metra në humnerën....

Turisti zvicerian humb kontrollin e motorit, përfundon në lumin Kir në Shkodër

para 10 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir. Dyshohet se shkak i aksidentit...

Shkodër/ Turisti del nga rruga dhe përfundon në lumin Kir

para 10 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar...

Aksident në Shkodër, turisti zviceran përfundon në lumin Kir

para 10 muajve - Koha Jone

Një turist zviceran është aksidentuar teksa ishte duke udhëtuar me motor. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkurë, në fshatin Prekal. Paraprakisht mësohet se turisti ka humbur kontrollin e motorit,...

Po udhëtonte me motorr, turisti përfundon në lumin Kir

para 10 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Prekal-Kir, Shkodër. Një turist zviceran ka dalë nga rruga teksa po udhëtonte me motorr dhe ka rënë disa metra poshtë shtratit të lumit Kir. Si pasojë e aksidentit...

Turisti zviceran shpëton për mrekulli, bie 150 metra në një humnerë në Shkodër

para 10 muajve - Epoka e Re

olicia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. 64-vjeçari nga Zvicra duke udhëtuar me motoçikletë, del nga rruga dhe bie rreth 120 metra në...

Shkodër, ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin (VIDEO)

para 10 muajve - Zyrtare

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar...

Po udhëtonte me motor, turisti del nga rruga, përfundon në greminë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes. Një turist zviceran i cili udhëtonte me motor ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një gremine pranë shtratit të lumit Kir në Shkodër, në aksin rrugor Prekal-Kir....

Aksident në Shkodër, turisti zviceran përfundon me motor në lumin Kir

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK