http://kariera.mk

Arrestohet Jasna Mandiq

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 9 tetor – Zëvendëskryetarja e Lidhjes Ndërkombëtare të Shkupit, sot pasdite u arrestua me urdhër të prokurorisë me të cilën prokurorja Villma Ruskoska  kërkoi paraburgim 30 ditorë. Arrestimi i Jasna...

Arrestohet Jasna Mandiq, Ruskoska kërkon 30 ditë paraburgim

para 5 muajve - Aktuale

Zëvendëskryetarja e Lidhjes Ndërkombëtare të Shkupit, sot pasdite u arrestua me urdhër të prokurorisë me të cilën prokurorja Villma Ruskoska kërkoi paraburgim 30 ditorë. Arrestimi i Jasna Mandiq u bë me...

Arrestohet Jasna Mandiq, Ruskoska kërkon 30 ditë paraburgim

para 5 muajve - TV21

Zëvendëskryetarja e Lidhjes Ndërkombëtare të Shkupit, sot pasdite u arrestua me urdhër të prokurorisë me të cilën prokurorja Villma Ruskoska kërkoi paraburgim 30 ditorë. Arrestimi i Jasna Mandiq u bë me...

Arrestohet Jasna Mandiq, Ruskoska kërkon 30 ditë paraburgim

para 5 muajve - Iliria News

Zëvendëskryetarja e Lidhjes Ndërkombëtare të Shkupit, sot pasdite u arrestua me urdhër të prokurorisë me të cilën prokurorja Villma Ruskoska kërkoi paraburgim 30 ditorë. Arrestimi i Jasna Mandiq u bë me...

Ruskovska: Kërkova te tre persona të kryhet kontrollë

para 5 muajve - Flaka

“Kam lëshuar urdhër në tre lokacione për të konrolluar tre persona. Unë i kam kërkuar për të dyshuarën Jasna Mandiq gjykatësit në procedurë paraprake për të urdhëruar ndalimin e saj”, tha prokurorja Vilma...

Arrestohet Jasna Mandiq, Ruskoska kërkon 30 ditë paraburgim

para 5 muajve - Zyrtare

Zëvendëskryetarja e Lidhjes Ndërkombëtare të Shkupit, sot pasdite u arrestua me urdhër të prokurorisë me të cilën prokurorja Villma Ruskoska kërkoi paraburgim 30 ditorë. Arrestimi i Jasna Mandiq u bë me...

Arrestohet Jasna Mandiq, bashkëpunëtorja e Boki 13

para 5 muajve - in7

Zëvendëskryetarja e Lidhjes Ndërkombëtare të Shkupit, sot pasdite u arrestua me urdhër të prokurorisë me të cilën prokurorja Villma Ruskoska kërkoi paraburgim 30 ditorë. Arrestimi i Jasna Mandiq u bë me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK