http://kariera.mk

PARABURGIM SHTËPIAK PËR ZËVENDËSEN E BOKI 13, JASNA MANDIQ

para 5 muajve - Iliria News

Gjykatësi Nenad Saveski i caktoi masën e paraburgimit shtëpiak Jasna Mandiqit, zëvendëskryetare e organizatës joqeveritare të Bojan Jovanovskit “Bashkimi ndërkombëtare”, tha avokati i saj Dushko Jankoviq....

Arrest shtëpiak për Jasna Mandiq

para 5 muajve - Alsat-M

Gjykatësi Nenad Saveski caktoi arrest shtëpiak për Jasna Mandiq Ercegoviq. Gjykatësi e mori vendimin në bazë të të tre motive: rrezikun e arratisjes, ndikimin tek dëshmitarët dhe mundësinë për të përsëritur...

Arrest shtëpiak për Jasna Mandiq Ercegoviq, zëvendësen e Bokit 13

para 5 muajve - Portalb

Gjykatësi Nenad Saveski caktoi arrest shtëpiak për Jasna Mandiq Ercegoviq. Paraburgimi kërkohet në bazë të tre kushteve: për rrezikun e arratisjes, ndikimin tek dëshmitarët dhe mundësinë për të përsëritur...

Paraburgim shtëpiak për zëvendësen e Boki 13, Jasna Mandiq

para 5 muajve - Shenja

Gjykatësi Nenad Saveski i caktoi masën e paraburgimit shtëpiak Jasna Mandiqit, zëvendëskryetare e organizatës joqeveritare të Bojan Jovanovskit “Bashkimi ndërkombëtare”, tha avokati i saj Dushko Jankoviq....

Paraburgim shtëpiak pë zëvendësen e Boki 13, Jasna Mandiq

para 5 muajve - Shenja

Gjykatësi Nenad Saveski i caktoi masën e paraburgimit shtëpiak Jasna Mandiqit, zëvendëskryetare e organizatës joqeveritare të Bojan Jovanovskit “Bashkimi ndërkombëtare”, tha avokati i saj Dushko Jankoviq....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK