http://kariera.mk

Instagram heq opsionin që na kishte fiksuar të gjithëve!

para 8 muajve - Koha.mk

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “Instagram”-i ka vendosur që edhe të heqë...

Instagram sërish me ndryshime, vjen me në opsion të ri

para 8 muajve - Sinjali

Njëri ndër rrjetet sociale më të përdorura në botë padyshim që është Instagram. Ky rrjet siç duket së fundmi ka vendosur të bëjë ndryshime rrënjësore në mënyrën e përdorimit, transmeton Gazeta Sinjali....

Instagram i jep fund “spiunllëkut”

para 8 muajve - Vizion Plus

Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, ka sjellë ndryshime për të gjithë përdoruesit e tij. Në të janë shtuar opsione të reja, si dhe janë hequr opsione të vjetra për të cilat me siguri disa janë...

Instagrami heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë

para 8 muajve - Koha.net

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “Instagram”-i ka vendosur që edhe të heqë...

Heq opsionin e “vjetër”, Instagram vjen me një ndryshim të ri

para 8 muajve - Koha Jone

Instagram, një ndër rrjetet sociale më të përdorura ka vendosur të bëjë një ndryshim. Brenda kësaj jave, të gjithë personat që kanë një llogari në Instagram, nuk do të mund të përdorin më opsionin ‘Following’....

Instagram merr vendimin e papritur: Heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë

para 8 muajve - BalkanWeb

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “Instagram”-i ka vendosur që edhe të heqë...

Instagram vjen me ndryshime, heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë

para 8 muajve - InfoShqip

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “Instagram”-i ka vendosur që edhe të heqë...

'Instagrami' heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

“ Instagram ” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “ Instagram ”-i ka vendosur që edhe...

Instagram merr vendimin e papritur: Heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë

para 8 muajve - Gazeta Express

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “Instagram”-i ka vendosur që edhe të heqë...

Instagram merr vendimin e papritur: Heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë

para 8 muajve - GazetaBlic

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “Instagram”-i ka vendosur që edhe të heqë...

Instagram merr vendimin e papritur: Heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë

para 8 muajve - Tetova Sot

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e tij. Teksa ka shtuar disa opsione të reja, “Instagram”-i ka vendosur që edhe të heqë...

Risia e Instagramit mund t’ju prishë punë

para 8 muajve - Portalb

Nëse jeni mësuar të shihni aktivitetin e miqve tuaj (çfarë pëlqejnë, ku komentojnë, kë ndjekin), na vjen keq t’ju themi se nuk do të mund ta bëni më. Instagrami i ndryshoi sërish rregullat dhe kësaj radhe...

Instagrami vjen me një ndryshim të madh

para 8 muajve - Ekonomia Online

Instagram ka konfirmuar se do të heq pjesën e ‘’Following’’ nga aplikacioni.Kjo i lejonte përdoruesit të shohin se çfarë pëlqejnë njerëzit, komentojnë apo kë ndjekin ata. Për disa njerëz, ky opsion ishte...

Instagram nuk do jetë më i njëjti: Ky është ndryshimi i madh që do ndodh

para 8 muajve - Ekonomia Online

Instagram ka konfirmuar se do të heq pjesën e ‘’Following’’ nga aplikacioni.Kjo i lejonte përdoruesit të shohin se çfarë pëlqejnë njerëzit, komentojnë apo kë ndjekin ata. Për disa njerëz, ky opsion ishte...

Risia e Instagramit mund t’ju prishë punë

para 8 muajve - Arbresh

Nëse jeni mësuar të shihni aktivitetin e miqve tuaj (çfarë pëlqejnë, ku komentojnë, kë ndjekin), na vjen keq t’ju themi se nuk do të mund ta bëni më. Instagrami i ndryshoi sërish rregullat dhe kësaj radhe...

“Instagram” bën ndryshimin e radhës, përdoruesit e vlerësojnë si të dëmshëm

para 8 muajve - Koha.mk

“Instagram” është njëri ndër rrjetet sociale më të përdorura në botë. Së fundmi kjo platformë ka vendosur të largojë opsionin “Following”. Ky opsion mundëson t’i shikoni fotografitë dhe videot që pëlqejnë...

Ndryshimi i fundit në Instagram, merr fund “përgjimi”

para 8 muajve - Opinion

Instagram ka sjellë së fundmi disa ndryshime për përdoruesit e tij. Krahas shtimit të disa opsioneve të reja, është hequr opsioni “Following activity”. Kështu askush s’do të mund të shohë më aktivitetin...

Nuk do të ketë më thashetheme, Instagrami bën ndryshimin e papritur për përdoruesit

para 8 muajve - Lexo

Me siguri ditët e fundit teksa keni hapur Instagramin keni parë edhe ndryshimin e papritur që ka bërë rrjeti social më i përdorur në mbarë botën. Ndërkohë që vijojnë të shtohen opsione të reja, janë zhdukru...

“Instagram” bën ndryshimin e radhës, përdoruesit e vlerësojnë si të dëmshëm

para 8 muajve - Sinjali

“Instagram” është njëri ndër rrjetet sociale më të përdorura në botë. Së fundmi kjo platformë ka vendosur të largojë opsionin “Following”, transmeton Gazeta Sinjali. Ky opsion mundëson t’i shikoni fotografitë...

Instagrami heq opsionin që nuk e pëlqente askush

para 8 muajve - Blitz

Okay ndoshta disa persona e pëlqenin, sepse mund të stalk-ëronin fiksimin apo ish-in, kujt i bënin like apo komente në Instagram, megjithatë shumica e përdoruesëve nuk e klikonin dhe po konsiderohej si...

"Instagram" bën ndryshimin e fundit, shumë prej jush nuk do gëzohen

para 8 muajve - Albeu

Nëse si shumë të tjerë edhe ju keni fiksim të shihni çfarë ndjekin apo çfarë pëlqejnë miqtë tuaj dhe vazhdimisht hetoni opsionin “ Folloëing Acitivity”, ju themi se duhet të gjeni një mënyrë tjetër për...

“Instagram” bën ndryshimin e radhës, përdoruesit e vlerësojnë si të dëmshëm

para 8 muajve - Arbresh

“Instagram” është njëri ndër rrjetet sociale më të përdorura në botë. Së fundmi kjo platformë ka vendosur të largojë opsionin “Following”. Ky opsion mundëson t’i shikoni fotografitë dhe videot që pëlqejnë...

Do të zhgënjeheni me këtë ndryshim të Instagramit

para 8 muajve - RTV 21

Instagrami vjen me këtë ndryshim Instagrami konfirmoi se do ta largojë opsionin “Following” nga aplikacioni. Ky tipar ju mundëson t’i shikoni fotografitë dhe videot që çdo person në listën tuaj i pëlqen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK