http://kariera.mk

Gjatë një sulmi në Tripoli vriten 35 mercenarë rusë

para 8 muajve - Anadolu Agency

Tripoli Gjatë një sulmi ajror ne kryeqytetin e Libisë, Tripoli, janë vrarë së paku 35 mercenarë rusë, transmeton Anadolu Agency (AA). Gazeta franceze “Le Point” raporton se sulmi është kryer muajin e kaluar...

Gjatë një sulmi në Tripoli vriten 35 mercenarë rusë

para 8 muajve - Tetova Sot

“Sulmi është kryer muajin e kaluar dhe se bëhet fjalë për mercenarë rusë të cilët kanë luftuar në anën e forcave të Libisë Lindore që janë forca besnike të komandantit Khalifa Haftar” Gjatë një sulmi ajror...

Gjatë një sulmi në Tripoli vriten 35 mercenarë rusë

para 8 muajve - Lajm

“Sulmi është kryer muajin e kaluar dhe se bëhet fjalë për mercenarë rusë të cilët kanë luftuar në anën e forcave të Libisë Lindore që janë forca besnike të komandantit Khalifa Haftar” Gjatë një sulmi ajror...

Gjatë një sulmi në Tripoli vriten 35 mercenarë rusë

para 8 muajve - Shenja

Gjatë një sulmi ajror ne kryeqytetin e Libisë, Tripoli, janë vrarë së paku 35 mercenarë rusë, transmeton AA. Gazeta franceze “Le Point” raporton se sulmi është kryer muajin e kaluar dhe se bëhet fjalë...

Libia e përgjakur post-Gaddaf, një sulm ndaj Tripolit vrau 35 mercenarë rusë

para 8 muajve - Te Sheshi

Një sulm ajror në kryeqytetin libian Tripoli vrau të paktën 35 mercenarë rusë. Është gazeta franceze Le Point ajo që raporton se sulmi u krye në fund të muajit të kaluar dhe ka të bëjë me mercenarët rusë...

Libia e përgjakur post-Gaddaf, një sulm ndaj Tripolit vrau 35 mercenarë rusë

para 8 muajve - Zyrtare

Një sulm ajror në kryeqytetin libian Tripoli vrau të paktën 35 mercenarë rusë. Është gazeta franceze Le Point ajo që raporton se sulmi u krye në fund të muajit të kaluar dhe ka të bëjë me mercenarët rusë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK