http://kariera.mk

Këta kandidatë të LDK’së kanë marrë më së shumti vota në Dragash

para 9 muajve - Gazeta Express

Ka përfunduar numërimi i fletëvotimeve në Komisionin Qendror Zgjedhor dhe kanë dalë rezultatet preliminare. Gazeta Express ka siguruar listën e votave të 30 deputetëve të parë të LDK’së në komunën e Dragashit....

Këta janë kandidatët më të votuar të LDK-së në Prizren

para 9 muajve - Medial

23:38 | 9 Tetor 2019 Lidhja Demokratike e Kosovës përfundoi i dyta në këto zgjedhje të parakohshme parlamentare. Në listën e siguruar nga arbresh.info të kandidatëve dhe votave që kanë marrë në qytetin...

Këta janë kandidatët më të votuar në Prizren pas Vjosa Osmanit

para 9 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar rezultatet nga shumica e qendrave të votimit në komunën e Prizrenit për Lidhjen Demokratike të Kosovës. Sipas rezultateve preliminare, kandidatja për kryeminsitre, Vjosa Osmani, ka marrë...

Kështu u votuan në Prizren kandidatët e LDK-së për deputetë

para 9 muajve - OraInfo

Me 6 tetor në Kosovë janë mbajtur zgjedhje të parakohshme. Janë publikuar rezultatet nga shumica e qendrave të votimit në komunën e Prizrenit për Lidhjen Demokratike të Kosovës. Sipas rezultateve preliminare,...

Lista e deputetëve të LDK-së me votat e Prizrenit

para 9 muajve - GazetaBlic

Qytetarët e Prizrenit, në zgjedhjet e 6 tetorit mbështetje më të madhe nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) i kanë dhënë kandidates për kryeministre, Vjosa Osmani. Ajo në këtë komunë morri...

Pas Vjosa Osmanit, Anton Quni më i votuari i LDK-së në Prizren

para 9 muajve - Epoka e Re

Të dielën u mbajtën zgjedhjet në vendin tonë, sovrani vendosi për ndryshim dhe përfaqësuesit e tyre. E para në këtë komunë doli Lëvizja Vetëvendosje, derisa LDK e dyti, pasuar nga PDK, AAK e Nisma. Derisa...

Kështu u votuan kandidatët e PDK-së për deputet në Komunën e Prizrenit (Lista)

para 9 muajve - GazetaBlic

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) në Komunën e Prizrenit ka dalë e dyta, sipas rezultateve preliminare të shpallura nga KQZ-ja. 04 Online ka siguruar listën e të gjithë kandidatëve të PDK-së që janë votuar...

Këta janë kandidatët më të votuar të LDK-së në Prizren

para 9 muajve - Arbresh

Lidhja Demokratike e Kosovës përfundoi i dyta në këto zgjedhje të parakohshme parlamentare. Në listën e siguruar nga arbresh.info të kandidatëve dhe votave që kanë marrë në qytetin e Prizrenit prin bartësja...

Këta janë kandidatët më të votuar në Prizren pas Vjosa Osmanit

para 9 muajve - Gazeta e re

Janë publikuar rezultatet nga shumica e qendrave të votimit në komunën e Prizrenit për Lidhjen Demokratike të Kosovës. Sipas rezultateve preliminare, kandidatja për kryeminsitre, Vjosa Osmani, ka marrë...

Anton Quni më i votuari në LDK në Prizren, pas Vjosa Osmanit

para 9 muajve - Gazeta Observer

Të dielën u mbajtën zgjedhjet në vendin tonë, sovrani vendosi për ndryshim dhe përfaqësuesit e tyre. Lëvizja Vetëvendosje, derisa LDK mbeti e dyti, pasuar nga PDK. Derisa KQZ kanë publikuar rezultatet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK