http://kariera.mk

Idrizovë, prindërit refuzojnë çdo zgjidhje përveç Njegoshit

para 9 muajve - Alsat-M

Nëse Komuna e Gazi Babës nuk pranon kërkesën e 11 prindërve shqiptarë që deri sa të përfundojë ndërtimi i shkollës së re në Idrizovë, fëmijët e tyre klasën e 6- të ta fillojnë në shkollën “ Njegosh”, atëherë...

Nuk ka zgjidhje për nxënësit e Idrizovës, prindërit kërcënojnë se do të nisin grevë urie bashkë me fëmijët

para 9 muajve - Fol

Ende nuk ka zgjidhje për 11 nxënësit e Idrizovës të cilët bojkotojnë mësimin. Përfaqësuesi i prindërve Rizvan Seferov sot dorëzoi kërkesë deri te kuvendi, qeveria dhe OSEBE-ja. Kërkesa e prindërve është...

Nuk ka zgjidhje për nxënësit shqiptarë në Idrizovë të Shkupit, prindërit gati për grevë urie

para 9 muajve - Ina

Nëse Komuna e Gazi Babës nuk pranon kërkesën e 11 prindërve shqiptarë që deri sa të përfundojë ndërtimi i shkollës së re në Idrizovë, fëmijët e tyre klasën e 6- të ta fillojnë në shkollën “ Njegosh”, atëherë...

Nuk ka zgjidhje për nxënësit shqiptarë në Idrizovë të Shkupit, prindërit gati për grevë urie

para 9 muajve - Shprehja

Nëse Komuna e Gazi Babës nuk pranon kërkesën e 11 prindërve shqiptarë që deri sa të përfundojë ndërtimi i shkollës së re në Idrizovë, fëmijët e tyre klasën e 6- të ta fillojnë në shkollën “ Njegosh”, atëherë...

S’ka zgjidhje për nxënësit e Idrizovës, prindërit kërcënojnë se do të nisin grevë urie bashkë me fëmijët

para 9 muajve - TV21

Ende nuk ka zgjidhje për 11 nxënësit e Idrizovës të cilët bojkotojnë mësimin. Përfaqësuesi i prindërve Rizvan Seferov sot dorëzoi kërkesë deri te kuvendi, qeveria dhe OSEBE-ja. Kërkesa e prindërve është...

Idrizovë, prindërit refuzojnë çdo zgjidhje përveç Njegoshit

para 9 muajve - Lajm

Nëse Komuna e Gazi Babës nuk pranon kërkesën e 11 prindërve shqiptarë që deri sa të përfundojë ndërtimi i shkollës së re në Idrizovë, fëmijët e tyre klasën e 6- të ta fillojnë në shkollën “ Njegosh”, atëherë...

Prindërit e nxënësve shqiptarë të Idrizovës paralajmërojnë grevë urie

para 9 muajve - Shenja

Prindërit e nxënësve të Idrizovës kanë dërguar kërkesë tek Kuvendi, Qeveria dhe OSBE-ja që 11 nxënësve t’u lejohet mësimi në shkollën fillore “Njegosh” në Jurumleri. Ata thonë se nuk kanë pranuar propozimin...

Idrizovë, prindërit refuzojnë çdo zgjidhje përveç Njegoshit

para 9 muajve - Fol

Nëse Komuna e Gazi Babës nuk pranon kërkesën e 11 prindërve shqiptarë që deri sa të përfundojë ndërtimi i shkollës së re në Idrizovë, fëmijët e tyre klasën e 6- të ta fillojnë në shkollën “ Njegosh”, atëherë...

S’ka zgjidhje për nxënësit e Idrizovës, prindërit kërcënojnë se do të nisin grevë urie bashkë me fëmijët

para 9 muajve - Arbresh

Ende nuk ka zgjidhje për 11 nxënësit e Idrizovës të cilët bojkotojnë mësimin. Përfaqësuesi i prindërve Rizvan Seferov sot dorëzoi kërkesë deri te kuvendi, qeveria dhe OSEBE-ja. Kërkesa e prindërve është...

Prindërit e 11 fëmijëve të Idrizovës: Mësim në “Njegosh”, ose hyjmë në grevë urie

para 9 muajve - Flaka

Prindërit e 11 fëmijëve shqiptarë të Idrizovës mbeten të prerë në kërkesën e tyre që deri në ndërtimin e shkollës së re, fëmijët e tyre klasën e 6 ta fillojnë në Shkollën “Njegosh”. Kërcënojnë se nëse...

Prindërit e 11 fëmijëve të Idrizovës: Mësim në “Njegosh”, ose hyjmë në grevë urie

para 9 muajve - Zyrtare

Prindërit e 11 fëmijëve shqiptarë të Idrizovës mbeten të prerë në kërkesën e tyre që deri në ndërtimin e shkollës së re, fëmijët e tyre klasën e 6 ta fillojnë në Shkollën “Njegosh”. Kërcënojnë se nëse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK