http://kariera.mk

“Familja e Babales u strehua në Belgjikë nga njerëz të Lulzim Bashës”

para 4 muajve - Medial

Gjyqi i njohur si “Babalja” u shty këtë të mërkurë pasi informacioni  i kërkuar nga gjykata nëse Albert Veliu ndodhet në burg në Belgjikë apo i lirë, nuk mbëbrriti në adresën e duhur. Veliu pritet të ekstradohet...

Zbardhen detaje të reja nga dosja “Babale”: Njerëz të Bashës pritën në një shtëpi private në Bruksel familjen e Albert Veliut, ja skema e Salianjit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Vijojnë të dalin detaje të reja nga dosja “Babalja”, e cila trazoi përmes një skenari të mirëorganizuar, trazoi jetën politike në vend. Së fundmi kanë dalë në dritë fakte të reja ku njerëz të kryetarit...

“Familja e Babales u strehua në Belgjikë nga njerëz të Lulzim Bashës”

para 4 muajve - Vizion Plus

Gjyqi i njohur si “Babalja” u shty këtë të mërkurë pasi informacioni  i kërkuar nga gjykata nëse Albert Veliu ndodhet në burg në Belgjikë apo i lirë, nuk mbëbrriti në adresën e duhur. Veliu pritet të ekstradohet...

Zbardhen detaje të reja nga dosja “Babale”: Njerëz të Bashës pritën në një shtëpi private në Bruksel familjen e Albert Veliut, ja skema e Salianjit

para 4 muajve - Lexo

Vijojnë të dalin detaje të reja nga dosja “Babalja”, e cila trazoi përmes një skenari të mirëorganizuar, trazoi jetën politike në vend. Së fundmi kanë dalë në dritë fakte të reja ku njerëz të kryetarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK