http://kariera.mk

Këshilltari i Veselit thur elozhe për Kurtin, kundërshtarin e shefit të tij

para 8 muajve - Insajderi

Adri Nuerllari, këshilltari i Kadri Veslit ka thur elozhe për Albin Kurtin, kundërshtarin e shefit të tij. “Albin Kurti nuk i ka borxh askujt, është i bërë vetë, mundësia e tij për të shkëlqyer është e...

Çudit këshilltari i Kadri Veselit: Albini, i admirueshëm për inteligjencën e qëndresën!

para 8 muajve - Koha Jone

I ftuar në “Arena” në RTV Ora, këshilltari i Kadri Veselit, kryetarit të PDK në Kosovë, Adri Nurellari, ka çuditur me deklaratat e tij, teksa ka “shpërthyer” në vlerësime për kreun e Vetëvendosjes Albin...

Nurellari: Kurti ka një mundësi fenomenale për të bërë ndryshimin në Kosovë, por e ka të vështirë

para 8 muajve - Medial

00:49 | 10 Tetor 2019 I ftuar në “Arena” në RTV Ora, këshilltari i Kadri Veselit, kryetarit të PDK në Kosovë, Adri Nurellari, ka çuditur me deklaratat e tij, teksa ka “shpërthyer” në vlerësime për kreun...

Këshilltari i Kadri Veseli jep lavdata të mëdha për Albin Kurtin

para 8 muajve - GazetaBlic

I ftuar në “Arena” në RTV Ora, këshilltari i Kadri Veselit, kryetarit të PDK në Kosovë, Adri Nurellari, ka çuditur me deklaratat e tij, teksa ka “shpërthyer” në vlerësime për kreun e Vetëvendosjes Albin...

Këshilltari i Kadri Veselit e “qon” në qiell Albin Kurtin: Është inteligjent dhe i admirueshëm

para 8 muajve - Infokusi

Këshilltari i Kadri Veselit, Adri Nurellari ka lavdëruar kreun e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, shkruan Gazeta inFokus Nurellari i ftuar në “Arena” në RTV Ora, ka thënë se Albin Kurti ka mundësin për...

Nurellari: Kurti ka një mundësi fenomenale për të bërë ndryshimin në Kosovë, por e ka të vështirë

para 8 muajve - Arbresh

I ftuar në “Arena” në RTV Ora, këshilltari i Kadri Veselit, kryetarit të PDK në Kosovë, Adri Nurellari, ka çuditur me deklaratat e tij, teksa ka “shpërthyer” në vlerësime për kreun e Vetëvendosjes Albin...

Nurellari: Kurti ka një mundësi fenomenale për të bërë ndryshimin në Kosovë, por e ka të vështirë

para 8 muajve - Ekonomia Online

I ftuar në “Arena” në RTV Ora, këshilltari i Kadri Veselit, kryetarit të PDK në Kosovë, Adri Nurellari, ka çuditur me deklaratat e tij, teksa ka “shpërthyer” në vlerësime për kreun e Vetëvendosjes Albin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK