http://kariera.mk

Banorët e tërheqin zvarrë me makinë kryebashkiakun në Meksikë pasi nuk i realizoi premtimet

para 8 muajve - Insajderi

Bujq të zemëruar në Meksikë kanë rrëmbyer kryebashkiakun e fshatit të tyre dhe e kanë lidhur për një makine duke e tërhequr zvarrë nëpër rrugët e fshatit pasi kanë thënë se ai nuk i ka përmbushur premtimet...

U premtoi fermerëve rrugën, kryetari i komunës tërhiqet zvarrë pasi nuk mbajti premtimin

para 8 muajve - Top Channel

Një kryetar komune në Meksikë është lidhur mbrapa një makine nga qytetarët e zemëruar dhe është tërhequr zvarrë nëpër fshat. Njëmbëdhjetë njerëz janë arrestuar në jug të Meksikës pasi kryetari i komunës...

Fshatarët meksikanë e lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë

para 8 muajve - Gazeta Express

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Nuk mbajti premtimin e zgjedhjeve, kryetari i komunës tërhiqet zvarrë në rrugë

para 8 muajve - Alsat-M

Nuk mbajti premtin elektoral, kreu i komunës lidhet në kamionçinë dhe tërhiqet zvarrë në rrugë Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e...

Nuk mbajti premtimin elektoral, kreu i komunës lidhet dhe tërhiqet zvarrë në rrugë

para 8 muajve - RTV 21

Ai tha se do të ngrejë akuza për rrëmbim dhe tentim vrasje Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën...

Nuk mbajti premtimin, kreu i komunës lidhet në kamionçinë dhe tërhiqet zvarrë në rrugë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge...

Fshatarët meksikanë e lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë

para 8 muajve - GazetaBlic

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Fshatarët e tërheqin kryetarin e fshatit zvarrë me veturë

para 8 muajve - Sinjali

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Nuk mbajti premtin elektoral, kreu i komunës lidhet në kamionçinë dhe tërhiqet zvarrë në rrugë

para 8 muajve - Tetova Sot

Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge...

Fermerët tërheqin zvarrë kryetarin e komunës, nuk mbajti premtimin për rregullimin e rrugës

para 8 muajve - Standard

Një kryetar komune në jug të Meksikës është lidhur mbrapa një kamioni dhe është tërhequr zvarrë nëpër fshat. Jorge Luis Escandón Hernánde u lirua nga policia, ndërsa u arrestuan 11 persona për ngjarjen....

Fshatarët meksikanë e lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë

para 8 muajve - Tetova1

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Banorët e tërheqin zvarrë me makinë kryebashkiakun në Meksikë pasi nuk i realizoi premtimet

para 8 muajve - Koha.net

Bujq të zemëruar në Meksikë kanë rrëmbyer kryebashkiakun e fshatit të tyre dhe e kanë lidhur për një makine duke e tërhequr zvarrë nëpër rrugët e fshatit pasi kanë thënë se ai nuk i ka përmbushur premtimet...

Nuk përmbushi premtimet elektorale, kreun e komunës e lidhin me litar për veture dhe tërheqin zvarrë nëpër rrugë [Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Të paktën 11 persona janë arrestuar në jug të Meksikës, pasi kryetari i fshatrave të tyre është tërhequr zvarrë nga zyra e tij, duke e lidhur me litar për veturë për ta tërhequr më pas zvarrë nëpër rrugë....

E lidhën dhe e tërhoqën zvarrë me makinë/Ja çfarë i bëjnë kryebashkiakiut që s’mban premtimet

para 8 muajve - Epoka e Re

Një kryetar bashkie në Meksikë është lidhur nga këmbët me një litar dhe është tërhequr zvarrë nëpër qytet me një kamion, pasi nuk i kishte mbajtur aspak premtimet e bëra gjatë fushatës elektorale. Jorge...

Fshatarët meksikanë e lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë

para 8 muajve - Arbresh

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Fshatarët meksikanë e lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Arrestohen 11 persona, e lidhën kryetarin për veture dhe e tërhoqën zvarrë pasi nuk ua ndreqi rrugën

para 8 muajve - PortaliOnline

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

E tmerrshme: E lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Fshatarët meksikanë lidhin dhe tërheqin zvarrë për veture kryetarin e tyre (VIDEO)

para 8 muajve - in7

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

E lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë

para 8 muajve - in7

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar...

Video/ Banorët lidhin kryetarin e bashkisë pas kamioni dhe e tërheqin atë zvarrë nëpër rrugë

para 8 muajve - Lexo

Kryetari i bashkisë së Las Margaritas në Meksikë, Jorge Luis Escandon Hernandez, u mor me dh unë nga zyra e tij, nga një turmë e zemëruar banorësh. Banorët e lidhën atë pas një kamioni të firmës Toyota,...

Banorët e tërheqin zvarrë me makinë kryebashkiakun në Meksikë pasi nuk i realizoi premtimet

para 8 muajve - Albinfo

Policia ka intervenuar për ta liruar Jorge Luis Escandon Hernandezin Bujq të zemëruar në Meksikë kanë rrëmbyer kryebashkiakun e fshatit të tyre dhe e kanë lidhur për një makine duke e tërhequr zvarrë nëpër...

VIDEO/ Nuk mbajti premtimin për rregullimin e rrugës, fermerët tërheqin zvarrë kryetarin e komunës

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një kryetar komune në jug të Meksikës është lidhur mbrapa një kamioni dhe është tërhequr zvarrë nëpër fshat. Jorge Luis Escandón Hernánde u lirua nga policia, ndërsa u arrestuan 11 persona për ngjarjen....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK