http://kariera.mk

Kritikoi qeverinë, studenti rrihet për vdekje

para 8 muajve - Insajderi

Abrar Fahad, 21 vjeç, është rrahur për të paktën katër orë bëjnë me dije bashkëmoshatarët e tij, shkruan Top Channel. Ai është dhunuar disa ditë pasi kishte kritikuar qeverinë nëpërmjet një statusi në...

Kritikoi qeverinë, studenti rrihet për vdekje

para 8 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje shokuese është shënuar në Bangladesh ku një student është rrahur për vdekje në konvikt ditën e diel, bëjnë me dije mediat vendase. Abrar Fahad, 21 vjeç, është rrahur për të paktën katër orë...

Bangladesh/ Kritikoi qeverinë, studenti rrihet për vdekje

para 8 muajve - Top Channel

Një ngjarje shokuese është shënuar në Bangladesh ku një student është rrahur për vdekje në konvikt ditën e diel, bëjnë me dije mediat vendase. Abrar Fahad, 21 vjeç, është rrahur për të paktën katër orë...

Kritikoi qeverinë nepaleze, studenti pëson keq..

para 8 muajve - Koha.mk

Një ngjarje shokuese është shënuar në Bangladesh ku një student është rrahur për vdekje në konvikt ditën e diel, bëjnë me dije mediat vendase. Abrar Fahad, 21 vjeç, është rrahur për të paktën katër orë...

Kritikoi qeverinë, studenti rrahet për vdekje

para 8 muajve - Sinjali

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Bangladesh, ku një student është rrahur për vdekje në konvikt. Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur ditën e diel. Bashkëmoshatarët e Abrar Fahad, kanë treguar...

Studenti në Bangladesh rrihet për vdekje pasi kritikoi qeverinë

para 8 muajve - Koha.net

Një student në Bangladesh është vrarë në konviktin e tij të shtunën vetëm pak ditë pasi kishte kritikuar qeverinë e tij online. Vdekja e tij ka ardhur pasi është rrahur për disa orë radhazi, i kanë thënë...

Kritikoi qeverinë, studenti rrihet për vdekje

para 8 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje shokuese është shënuar në Bangladesh ku një student është rrahur për vdekje në konvikt ditën e diel, bëjnë me dije mediat vendase. Abrar Fahad, 21 vjeç, është rrahur për të paktën katër orë...

Kritikoi qeverinë nepaleze, studenti pëson keq..

para 8 muajve - Zyrtare

Një ngjarje shokuese është shënuar në Bangladesh ku një student është rrahur për vdekje në konvikt ditën e diel, bëjnë me dije mediat vendase. Abrar Fahad, 21 vjeç, është rrahur për të paktën katër orë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK