http://kariera.mk

Tentoi hedhjen rekord, vdiq pasi nuk iu hapën parashutat

para një muaji - TV21

Ai tentoi të hapë parashutën e parë, e cila nuk funksionoi Ai tentoi të hapë parashutën e parë, e cila nuk funksionoi Shumë njerëz janë të apasionuar pas sporteve ekstreme ku mund të përmendet edhe hedhja...

Tentoi hedhjen rekord, vdiq pasi nuk iu hapën parashutat

para një muaji - RTV 21

Ai tentoi të hapë parashutën e parë, e cila nuk funksionoi Shumë njerëz janë të apasionuar pas sporteve ekstreme ku mund të përmendet edhe hedhja me parashutë nga lartësi të mëdha. Është një sport që të...

Tentoi hedhjen rekord, vdes pasi nuk i hapen parashutat

para një muaji - Koha Jone

Shumë njerëz janë të apasionuar pas sporteve ekstreme ku mund të përmendim dhe hedhjen me parashutë nga lartësi të mëdha. Është një sport që të fal shumë adrenalinë dhe emocion por gjithashtu shumë i rrezikshëm,...

Tentoi të thyente rekordin, vdes sepse nuk i hapen parashutat

para një muaji - Gazeta Telegraf

Shumë njerëz janë të apasionuar pas sporteve ekstreme ku mund të përmendim dhe hedhjen me parashutë nga lartësi të mëdha. Është një sport që të fal shumë adrenalinë dhe emocion por gjithashtu shumë i rrezikshëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK