http://kariera.mk

Çfarë presin dhe çfarë mund të bëjë Albini

para 9 muajve - in7

Shkruan Dritan Hila Ka një pritshmëri të madhe nga Vetëvendosja dhe lideri i saj për ndryshimin e gjendjes në Kosovë. Shteti tashmë 20-vjeçar ka kaluar një kurbë që përshkoi nga entuziazmi i viteve të...

Çfarë presin dhe çfarë mund të bëjë Albini

para 9 muajve - Lexo

Nga Dritan Hila Ka një pritshmëri të madhe nga Vetëvendosja dhe lideri i saj për ndryshimin e gjendjes në Kosovë. Shteti tashmë 20-vjeçar ka kaluar një kurbë që përshkoi nga entuziazmi i viteve të para,...

Çfarë presin dhe çfarë mund të bëjë Albini?!

para 9 muajve - Standard

Nga Dritan Hila Ka një pritshmëri të madhe nga Vetëvendosja dhe lideri i saj për ndryshimin e gjendjes në Kosovë. Shteti tashmë 20-vjeçar ka kaluar një kurbë që përshkoi nga entuziazmi i viteve të para,...

Çfarë presin dhe çfarë mund të bëjë Albini

para 9 muajve - BalkanWeb

Ka një pritshmëri të madhe nga Vetëvendosja dhe lideri i saj për ndryshimin e gjendjes në Kosovë. Shteti tashmë 20-vjeçar ka kaluar një kurbë që përshkoi nga entuziazmi i viteve të para, në depresionin...

Çfarë presin dhe çfarë mund të bëjë Albini

para 9 muajve - Medial

Ka një pritshmëri të madhe nga Vetëvendosja dhe lideri i saj për ndryshimin e gjendjes në Kosovë. Shteti tashmë 20-vjeçar ka kaluar një kurbë që përshkoi nga entuziazmi i viteve të para, në depresionin...

Çfarë presin dhe çfarë mund të bëjë Albini!

para 9 muajve - Koha Jone

Nga Dritan Hila Ka një pritshmëri të madhe nga Vetëvendosja dhe lideri i saj për ndryshimin e gjendjes në Kosovë. Shteti tashmë 20-vjeçar ka kaluar një kurbë që përshkoi nga entuziazmi i viteve të para,...

Çfarë presin dhe çfarë mund të bëjë Albini!

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nga Dritan Hila Ka një pritshmëri të madhe nga Vetëvendosja dhe lideri i saj për ndryshimin e gjendjes në Kosovë. Shteti tashmë 20-vjeçar ka kaluar një kurbë që përshkoi nga entuziazmi i viteve të para,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK