http://kariera.mk

Vazhdon dukuria e votave të pavlefshme në Kosovë

para 8 muajve - Gazeta Express

Mbi 40 mijë fletëvotime janë regjistruar si të pavlefshme, shkak jo informimi i duhur i qytetarëve, raporton T7 Pothuajse në çdo kuti ka vota të pa vlefshme. Me  numërimin e mbi 98% te votave të zgjedhjeve...

Kaq vota i duhen një kandidati për t’u bërë deputet!

para 8 muajve - GazetaBlic

Për tu bërë deputet i Kuvendit të Kosovës, duhet të ketë së paku 4 mijë vota, kur bëhet fjalë për parti më të vogla, ndërsa deri në 10 mijë tek subjektet që kanë përqindje më të lartë. Kjo, nuk vlen shumë...

40 mijë fletëvotime të pavlefshme, kryesisht si pasojë e shënimit të më shumë se dy subjekte politike

para 8 muajve - Koha.net

Rezultati aktual i zgjedhjeve parlamentare mbase do të mund të ishte ndryshe sikur të mos kishte kaq fletëvotime të pavlefshme. Përkundrazi, numri i tyre po vlerësohet i lartë dhe shqetësues. Sipas rezultateve...

Pesë komunat me më së shumti vota të pavlefshme

para 8 muajve - Sinjali

Në zgjedhjet e parakohshme të mbajtura me 6 tetor në Kosovës, numri votave të pavlefshme arriti në 40 mijë e 732 vota. Në nivel vendi, pesë janë komuna të cilat kanë pasur numër më të madh të votave të...

Kaq vota ka marrë në Malishevë Fatmir Limaj

para 8 muajve - Bota Press

Fatmir Limaj, në vendlidjen e tij në Malishevë ka marrë 822 vota, shkruan Gazeta Metro. Në vendlindjen e Fatmir Limajt, në fshatin Banjë të Malishevës, koalicioni Nisma-AKR-PD, ka marrë mbi 50 për qind...

Kur shpallen rezultatet përfundimtare të votave të kandidatëve për deputetë?

para 8 muajve - Gazeta Express

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), dje ka përfunduar me numërimin e të gjitha vendvotimeve. Mirëpo, KQZ, ende nuk ka nisur numërimin e votave me postë, votave me kusht dhe votave të personave me nevoja...

Mësohet kur do të publikohen rezultatet përfundimtare të votave të kandidatëve për deputetë

para 8 muajve - OraInfo

Me 6 tetor në vend janë mbajtur zgjedhje të parakohshme. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), dje ka përfunduar me numërimin e të gjitha vendvotimeve. Mirëpo, KQZ, ende nuk ka nisur numërimin e votave...

Sa vota i duhen një kandidati për t’u bërë deputet?

para 8 muajve - Gazeta Observer

Për tu bërë deputet i Kuvendit të Kosovës, duhet të ketë së paku 4 mijë vota, kur bëhet fjalë për parti më të vogla, ndërsa deri në 10 mijë tek subjektet që kanë përqindje më të lartë. Kjo, nuk vlen shumë...

Sa vota i duhën një kandidati për t’u bërë deputet?

para 8 muajve - Gazeta e re

Për tu bërë deputet i Kuvendit të Kosovës, duhet të ketë së paku 4 mijë vota, kur bëhet fjalë për parti më të vogla, ndërsa deri në 10 mijë tek subjektet që kanë përqindje më të lartë. Kjo, nuk vlen shumë...

Ja sa vota i duhën një kandidati për t’u bërë deputet!

para 8 muajve - Epoka e Re

Për tu bërë deputet i Kuvendit të Kosovës, duhet të ketë së paku 4 mijë vota, kur bëhet fjalë për parti më të vogla, ndërsa deri në 10 mijë tek subjektet që kanë përqindje më të lartë. Kjo, nuk vlen shumë...

Sa vota i duhen një kandidati për t’u bërë deputet?

para 8 muajve - Fakti Ditor

Për tu bërë deputet i Kuvendit të Kosovës, duhet të ketë së paku 4 mijë vota, kur bëhet fjalë për parti më të vogla, ndërsa deri në 10 mijë tek subjektet që kanë përqindje më të lartë. Kjo, nuk vlen shumë...

Sa vota i duhen një kandidati për t’u bërë deputet? Flasin nga KDI

para 8 muajve - Arbresh

Për tu bërë deputet i Kuvendit të Kosovës, duhet të ketë së paku 4 mijë vota, kur bëhet fjalë për parti më të vogla, ndërsa deri në 10 mijë tek subjektet që kanë përqindje më të lartë. Kjo, nuk vlen shumë...

Nisma- AKR, besojnë se do ta kalojnë pragun zgjedhor

para 8 muajve - Epoka e Re

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar rezultatet preliminare për zgjedhjet parlamentare, të cilat janë mbajtur ditën e diele (6 tetor). Sipas këtyre rezultateve preliminare të cilat nuk përfshijnë...

Mësohet kur do të publikohen rezultatet përfundimtare të votave të kandidatëve për deputetë

para 8 muajve - Albinfo

Me 6 tetor në vend janë mbajtur zgjedhje të parakohshme. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), dje ka përfunduar me numërimin e të gjitha vendvotimeve. Mirëpo, KQZ, ende nuk ka nisur numërimin e votave...

KQZ-ja nuk e di saktë se kur do t`i shpallë rezultatet përfundimtare

para 8 muajve - Fakti Ditor

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valmir Elezi, ka deklaruar se në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) është duke u bërë procesimi i formularëve për subjektet politike dhe kandidatëve...

Kur shpallen rezultatet përfundimtare të votave të kandidatëve për deputetë?

para 8 muajve - Bota Press

Botapress 9 Tetor – Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), dje ka përfunduar me numërimin e të gjitha vendvotimeve. Mirëpo, KQZ, ende nuk ka nisur numërimin e votave me postë, votave me kusht dhe votave...

Çdo e njëzeta votë, e pavlefshme

para 8 muajve - Insajderi

Dhjetëra mijëra vota janë shpallur të pavlefshme në zgjedhjet e 6 tetorit. Mbi 40 mijë fletëvotime kanë shkuar dëm, që i bie çdo i njëzeti votues. Lëvizja Vetëvendosje ka dalë fituese 202.968 vota ose...

KQZ-ja nuk e di saktë se kur do t`i shpallë rezultatet përfundimtare

para 8 muajve - Gazeta Observer

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valmir Elezi, ka deklaruar se në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) është duke u bërë procesimi i formularëve për subjektet politike dhe kandidatëve...

KQZ’ja nuk e di saktë se kur do t’i shpallë rezultatet përfundimtare

para 8 muajve - Periskopi

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valmir Elezi, ka deklaruar se në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) është duke u bërë procesimi i formularëve për subjektet politike dhe kandidatëve...

Çka ndodhi, çdo e njëzeta votë e pavlefshme!

para 8 muajve - OraInfo

Një numër i madh i votave të pavlefshme kanë dal nga procesi zgjedhor i 6 tetorit. Tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë numëruar 100 për qind e votave, ku në faqen zyrtare të KQZ-së bëhet...

Çdo e 20’ta votë, e pavlefshme

para 8 muajve - Gazeta Express

Tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë numëruar 100 përqind e votave, ku në faqen zyrtare të KQZ’së bëhet e ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave. Dhjetëra mijëra vota janë...

KQZ: 40 mijë e 732 vota nuk vlejnë

para 8 muajve - Sinjali

Dje kanë dalur rezultatet preliminare të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare që u mbajtën të dielen. Prej votave të numëruara, dhjetëra mijëra janë shpallur të pavlefshme. 40 mijë e 732 fletvotime kanë...

Çdo e 20-ta votë, e pavlefshme

para 8 muajve - Medial

07:33 | 9 Tetor 2019 Tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë numëruar 100 përqind e votave, ku në faqen zyrtare të KQZ’së bëhet e ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave. Dhjetëra...

KQZ-ja nuk e di saktë se kur i shpallë rezultatet përfundimtare për partitë dhe kandidatët

para 8 muajve - Ekonomia Online

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valmir Elezi, ka deklaruar se në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) është duke u bërë procesimi i formularëve për subjektet politike dhe kandidatëve...

Çdo e njëzeta votë, e pavlefshme

para 8 muajve - Shenja

Tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë numëruar 100 për qind e votave, ku në faqen zyrtare të KQZ-së bëhet e ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave. Dhjetëra mijëra vota janë...

Çdo e 20-ta votë, e pavlefshme

para 8 muajve - Infokusi

Tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë numëruar 100 përqind e votave, ku në faqen zyrtare të KQZ’së bëhet e ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave. Dhjetëra mijëra vota janë...

Diaspora vendimtare në zgjedhjet e Kosovës

para 8 muajve - Albinfo

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se numërimi i votave me kusht të diasporës dhe personave me nevoja të veçanta, do të nisë pas disa ditëve. Votat e diasporës do të jenë vendimtare në këto...

Rinumërimi vetëm do të vononte formimin e qeverisë, nuk ka ndryshime

para 8 muajve - Arbresh

Partia Demokratike e Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe NISMA gjatë ditës së djeshme  kanë kërkuar rinumëron të fletëvotimeve për zgjedhjet e së dielës. Këtë për arbresh.info e ka konfirmuar Mul...

Çdo e 20-ta votë, e pavlefshme

para 8 muajve - Arbresh

Tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë numëruar 100 përqind e votave, ku në faqen zyrtare të KQZ’së bëhet e ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave. Dhjetëra mijëra vota janë...

Çdo e 20’ta votë, e pavlefshme

para 8 muajve - Periskopi

Tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë numëruar 100 përqind e votave, ku në faqen zyrtare të KQZ’së bëhet e ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave. Dhjetëra mijëra vota janë...

Kur Limaj shprehej i bindur se do ta kalonte pragun – “cilin prag, ne jemi t’u shku me fitu bre vlla”

para 8 muajve - Insajderi

Kur janë numëruar 100% e votave të rregullta, koalicioni Nisma-AKR ka marrë 39 mijë e 495 vota ose 4,96%. Rrjedhimisht i bie se tash për tash, kur ende nuk janë numëruar votat me kusht dhe ato me post...

Kur Limaj shprehej i bindur se do ta kalonte pragun – “Cilin prag, ne jemi t’u shku me fitu bre vlla”

para 8 muajve - GazetaBlic

Kur janë numëruar 100% e votave të rregullta, koalicioni Nisma-AKR ka marrë 39 mijë e 495 vota ose 4,96%. Rrjedhimisht i bie se tash për tash, kur ende nuk janë numëruar votat me kusht dhe ato me post...

Pas numërimit të 100% të votave, Nisma-AKR mbet jashtë Kuvendit

para 8 muajve - Insajderi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka publikuar rezultatin e të gjitha vendvotimeve. Në ueb faqen e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë publikuar rezultatet e 2 mijë e 547 vendvotimeve apo...

Zyrtare, nuk ka rinumërim votash në Kosovë

para 8 muajve - Standard

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa në Kosovë (PZAP) tha se nuk do të ketë rinumërim të fletëvotimeve nga zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit. PZAP doli me këtë vendim pas shqyrtimit të kërkesës...

Rrëzohet kërkesa e PDK, LDK dhe e koalicionit NISMA, nuk ka rinumërim votash

para 8 muajve - Vizion Plus

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa në Kosovë (PZAP) tha se nuk do të ketë rinumërim të fletëvotimeve nga zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit. PZAP doli me këtë vendim pas shqyrtimit të kërkesës...

Zyrtare, nuk ka rinumërim votash në Kosovë

para 8 muajve - Koha Jone

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa në Kosovë (PZAP) tha se nuk do të ketë rinumërim të fletëvotimeve nga zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit. PZAP doli me këtë vendim pas shqyrtimit të kërkesës...

PZAP: Nuk do të ketë rinumërim të votave

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa në Kosovë (PZAP) tha se nuk do të ketë rinumërim të fletëvotimeve nga zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit. PZAP doli me këtë vendim pas shqyrtimit të kërkesës...

Nuk do të ketë rinumërim të votave në Kosovë

para 8 muajve - Shenja

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa në Kosovë (PZAP) tha se nuk do të ketë rinumërim të fletëvotimeve nga zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit. PZAP doli me këtë vendim pas shqyrtimit të kërkesës...

Kosovë/ Përfundon procesi i numërimit të votave, Vetëvendosje e para

para 8 muajve - Medial

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Kosovë. Sipas rezultateve përfundimtare të KQZ, partia e parë është Lëvizja Vetëvendosje me 25.49% të votave, e ndjekur nga Lidhja Demokratike e Kosovës me...

Rezultatet përfundimtare dhe shpërndarja e vendeve në Parlament

para 8 muajve - Gazeta Express

Pas numërimit të 100% të votave dolën edhe rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Kosovë. Partia NISMA+AKR nuk e kapin pragun për 324 vota. Nëse me votat e diasporës kapin 7% votave të diasporës, atëherë, ata...

Përfundon numërimi i votave, kjo është renditja e partive

para 8 muajve - Insajderi

Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 202.968, vota apo 25,48%. Lidhja Demokratike e Kosovës ka 197.702 vota, apo 24,82%, Partia Demokratike e Kosovës ka 169.211, apo 21.24%. Koalicioni AAK-PSD ka marrë 92.149...

Përfundon numërimi i votave, KQZ: Vetëvendosje mbetet e para

para 8 muajve - BalkanWeb

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Kosovë. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka numëruar 100 për qind të votave, konkretisht 812 mijë e 49 vota (44.18 për qind). Sipas rezultateve përfundimtare...

Kosovë/ Përfundon procesi i numërimit të votave, Vetëvendosje e para

para 8 muajve - Vizion Plus

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Kosovë. Sipas rezultateve përfundimtare të KQZ, partia e parë është Lëvizja Vetëvendosje me 25.49% të votave, e ndjekur nga Lidhja Demokratike e Kosovës me...

Përfundon numërimi në Podujevë, LDK’ja del e para

para 8 muajve - Gazeta Express

Komisioni Qendor Zgjedhor ka përfunduar procesin e numërit të votave në Komunën e Podujevës. Fituese në këtë komunë ka dal Lidhja Demokratike e Kosovës , raporton Express. Në bazë të rezultateve të publikuara...

Përfundon numërimi i votave të rregullta, këto janë rezultatet

para 8 muajve - Gazeta Express

Tashmë ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Kjo është bërë e ditur përmes web faqes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Në bazë të publikimit të këtyre...

Mbyllet zyrtarisht numërimi i votave, Albin Kurti kryeministër i Kosovës, ja si ndahen deputetët për çdo parti

para 8 muajve - Sot News

Numërimi i votave sapo është përmbyllur në Kosovë duke konfirmuar Lëvizjen Vetëvendosje si forcë e parë me 31 deputetë. Partia e dytë renditet LDK me 30 deputetë e cila ndiqet nga PDK me 25 deputetë. Partia...

Përfundon numërimi i votave të rregullta nga zgjedhjet e 6 tetorit

para 8 muajve - Aktuale

Në ueb-faqen zyrtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në Kosovë bëhet e ditur se ka përfunduar procesi i numërimit të votave të rregullta nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare, që u zhvilluan më...

Përfundon numërimi i votave – VV e para, Nisma nën prag

para 8 muajve - Klan Kosova

Ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta nga ana e KQZ-së. Lëvizja Vetëvendosje ka dalë e para me 25.48 për-qind të votave apo 202 mijë e 968 vota. Lidhja Demokratike e Kosovës e dyta me...

Përfundon numërimi i votave – VV e para, Nisma nën prag

para 8 muajve - Medial

Ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta nga ana e KQZ-së. Lëvizja vetëvendosje ka dalë e para me 25.48 për-qind të votave apo 202 mijë e 968 vota. Lidhja Demokratike e Kosovës e dyta me...

5% e votave shpallen të pavlefshme

para 8 muajve - Medial

15:43 | 8 Tetor 2019 Pak minuta më parë ka përfunduar procedura i numërimit të votave të rregullta për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të mbajtur të dielën në Kosovë. Në web faqen e Komisionit Qendror...

Janë numëruar 100% të votave të rregullta, kjo është renditja e partive

para 8 muajve - Albeu

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka numëruar 100 për qind të votave të rregullta për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit. Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 202.968, vota apo 25,48%. Lidhja Demokratike e Kosovës...

Numrohen 100% të votave, a e kaloi pragun NISMA/AKR

para 8 muajve - GazetaBlic

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka publikuar rezultatin e të gjitha vendvotimeve. Në ueb faqen e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë publikuar rezultatet e 2 mijë e 547 vendvotimeve apo...

Përfundon numërimi i votave të rregullta në Kosovë, ja rezultatet

para 8 muajve - Koha Jone

Ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Kjo është bërë e ditur përmes ueb-faqes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Në bazë të publikimit të këtyre të...

Përfundon numërimi i votave të rregullta në Kosovë, si janë rezultatet

para 8 muajve - Opinion

Në faqen zyrtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në Kosovë bëhet e ditur se ka përfunduar procesi i numërimit të votave të rregullta nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare, që u zhvilluan më 6 tetor....

KQZ përfundon procesin e numërit të votave, Vetëvendosje mbetet e para

para 8 muajve - Gazeta Tema

Në ueb-faqen zyrtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në Kosovë bëhet e ditur se ka përfunduar procesi i numërimit të votave të rregullta nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare, që u zhvilluan më...

Skandal: Në një qendër votimi më shume vota se fletëvotime (Dokument)

para 8 muajve - Infokusi

KQZ ka publikuar në ëebfaqen e tyre rezultatet e zgjedhjeve të 6 tetorit, ku janë numëruar tashmë 100% e votave të rregullta. Por, në një vend këto vota nuk po dalin të jenë edhe aq të rregullta. Në fshatin...

Përfundon numërimi i votave të rregullta nga zgjedhjet e 6 tetorit

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Në ueb-faqen zyrtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në Kosovë bëhet e ditur se ka përfunduar procesi i numërimit të votave të rregullta nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare, që u zhvilluan më...

Përfundon numërimi i votave të rregullta

para 8 muajve - RTV 21

Nuk ndryshon renditja e partive Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka numëruar 100 për qind të votave të rregullta për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit. Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 202.968, vota apo 25,49%....

Numërohen të gjitha votat e rregullta, prinë VV, këto janë rezultatet

para 8 muajve - OraInfo

KQZ ka përfunduar numërimin e të gjitha votave të rregullta. Tashmë ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Kjo është bërë e ditur përmes ëeb faqes së...

Numërohen më shumë se 99% e votave, ky është rezultati më i fundit

para 8 muajve - Insajderi

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Lëvizja Vetëvendosje po vazhdon të prijë me 25,54%  apo 202 mijë e 116 vota, pasuar nga...

Përfundon numërimi i votave të rregullta, ky është rezultati preliminar

para 8 muajve - Sinjali

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka numëruar 100 për qind të votave të rregullta për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit. Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 202.968, vota apo 25,48%. Lidhja Demokratike e Kosovës...

Numërohen të gjitha votat e rregullta, VV prin e Nisma nën prag

para 8 muajve - Koha.net

Uebfaqja e KQZ-së ka bërë të ditur se janë numëruar 100 për qind të votave të rregullta nga zgjedhjet e 6 tetorit. Vetëvendosje prin me 25.48 për qind të votave apo 202 mijë e 968 vota. LDK-ja është e...

Numërohen të gjitha votat e rregullta, VV-ja prin, Nisma mbetet nën prag

para 8 muajve - GazetaBlic

Faqja zyrtare e KQZ-së ka bërë të ditur se janë numëruar 100% të votave të rregullta nga zgjedhjet e të dielës së 6 tetorit. Lëvizja Vetëvendosje prin me 25.48 për qind të votave apo 202 mijë e 968 vota....

Numërohen 98.63% e votave, shikoni rezultatet më të fundit

para 8 muajve - Insajderi

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Numërohen 99% e votave – Nisma afër t’a kalojë pragun

para 8 muajve - Insajderi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është drejt përfundimit të procesimit të të dhënave për zgjedhjet e 6 tetorit. Në web faqen e KQZ-së deri tani figuron se janë numëruar 99.10 për qind të votave. Koalicioni...

Numërohen 98.63% e votave, shikoni rezultatet më të fundit

para 8 muajve - Top Channel

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Numërohen të gjitha votat e rregullta, VV prin e Nisma nën prag

para 8 muajve - Infokusi

Uebfaqja e KQZ-së ka bërë të ditur se janë numëruar 100 për qind të votave të rregullta nga zgjedhjet e 6 tetorit. Vetëvendosje prin me 25.48 për qind të votave apo 202 mijë e 968 vota. LDK-ja është e...

Mbyllet zyrtarisht numërimi i votave në Kosovë, këto janë rezultatet

para 8 muajve - Lexo

Ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Kjo është bërë e ditur përmes ueb-faqes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Në bazë të publikimit të këtyre të...

Numërohen 98.63% të votave në Kosovë, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - Alsat-M

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Numërimi po shkon drejt fundit, mbi 40 mijë vota të pavlefshme

para 8 muajve - GazetaBlic

Teksa KQZ po i afrohet fundit të numërimit të votave, gradualisht po rritet edhe numri i fletëvotimeve të pavleshme. Deri më tani, në tërësi KQZ ka numëruar 99.10 përqind të votave në nivel vendi. Numri...

KQZ përsërit se numërimi i votave me kusht, të diasporës dhe personave me nevoja të veçanta nuk do të nisë për disa ditë

para 8 muajve - Gazeta Express

Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve tashmë ka përfunduar numërimi i votave të gjashtë tetorit. Mirëpo, ajo se çka po ju sjellë edhe pak shpresë partive politike, sidomos atyre që po luftojnë për ta kaluar...

Numërohen më shumë se 99 për qind të votave, Nisma më afër pragut

para 8 muajve - GazetaBlic

Janë numëruar 99.10 për qind të votave në zgjedhjet e 6 tetorit, dhe koalicioni Nisma-AKR-PD po vazhdon t’i afrohet pragut zgjedhor prej 5 për qind. Ky koalicion ka arritur në 38959 vota, apo 4.93 për qind të votave të numëruara.

Numërohen 98.63% e votave, ja rezultatet më të fundit

para 8 muajve - Aktuale

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

PZAP: Nuk do të ketë rinumërim të votave

para 8 muajve - Illyria

Prishtinë, 8 tetor 2019 – Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) hodhi poshtë kërkesën për rinumërim të votave të zgjedhjeve parlamentare të 6 tetorit. PZAP doli me këtë vendim pas shqyrtimit...

Kosovë, votat numërohen 100 %, nuk ka ndryshime të mëdha | TABELA

para 8 muajve - Flaka

KQZ – Kosovë ka publikuar edhe rezultatet nga kutitë e fundit të votimit të zgjedhjeve të së dielës. Rezultatet 1oo %, duket që nuk kanë qenë në favor të koalcionit Nisma, AKR dhe PD, parti të cilat nuk...

Numërohen 98.74 % të votave, ky është rezultati

para 8 muajve - RTV 21

Mbi 40 mijë fletëvotime të pavlefshme Komisioni Qendror Zgjedhor është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Deri më tani janë numëruar 98.74 % dhe rezultatet vazhdojnë...

Nis numërimi i votave të fundit, Nisma i afrohet pragut

para 8 muajve - OraInfo

Vazhdojnë ethet në partinë e Fatmir Limajt dhe Behxhet Pacollit. Pas numërimit të 98.70 për qind të votave, koalicioni Nisma-AKR-PD i është afruar pragut zgjedhor prej 5 për qind. Tash ky koalicion ka...

LDK-ja kërkon rinumërim të votave të pavlefshme: Janë 5% e totalit

para 8 muajve - Sinjali

Lidhja Demokratike e Kosovës ka kërkuar që të numërohen edhe njëherë votat e pavlefshme në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të mbajtura të dielen. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, ka thënë për...

Po numërohen votat e fundit, Nisma mbetet nën prag

para 8 muajve - GazetaBlic

Teksa ka vazhduar numërimi i votave të fundit nga zgjedhjet e 6 tetorit, koalicioni Nisma-AKR-PD po vazhdon të jetë ende nën pragun zgjedhor prej 5 për qind. Me numërimin e 98.63 për qind të votave, Nisma...

Ky është rezultati përfundimtar i votave të rregullta

para 8 muajve - PortaliOnline

Web faqja e KQZ-së ka bërë të ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta nga zgjedhjet e 6 tetorit. Sipas  votave të rregullta, Vetëvendosje prin me 25.48 për qind të votave apo 202...

KQZ / Mbyllet zyrtarisht numërimi i votave në Kosovë

para 8 muajve - Albinfo

Është mbyllur zyrtarisht numërimi i votave për Zgjedhjet e përgjithshme parlamentare në Kosovë. Sipas KQZ, Lëvizja Vetëvendosja ka dalë forcë e parë me 25.49% të votave, në vend të dytë LDK me 24.83%,...

LDK-ja kërkon rinumërimin e votave të pavlefshme

para 8 muajve - Sinjali

Lidhja Demokratike e Kosovës ka kërkuar që të numërohen edhe njëherë votat e pavlefshme në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të mbajtura të dielen. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, ka thënë për...

Po numërohen votat e fundit, Nisma mbetet nën prag

para 8 muajve - Koha.net

Teksa ka vazhduar numërimi i votave të fundit nga zgjedhjet e 6 tetorit, koalicioni Nisma-AKR-PD po vazhdon të jetë ende nën pragun zgjedhor prej 5 për qind. Me numërimin e 98.63 për qind të votave, Nisma...

5% e votave shpallen të pavlefshme

para 8 muajve - Albinfo

Pak minuta më parë ka përfunduar procedura i numërimit të votave të rregullta për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të mbajtur të dielën në Kosovë, përcjellë albinfo.ch Në web faqen e Komisionit Qendror...

Përfundon numërimi i votave të rregullta në Kosovë, ja rezultatet

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Kjo është bërë e ditur përmes ueb-faqes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Në bazë të publikimit të këtyre të...

Ja edhe sa vota i duhen NISMA-së për të hyrë në Kuvend

para 8 muajve - Infokusi

Koalicioni NISMA-AKR ende nuk ka siguruar votat për të hyrë në kuvend. Por këtij koalicioni nuk i vyen edhe shumë vota për të qenë pjesë e legjislaturës së shtatë. Deri më tani NISMA-AKR kanë 4,94 për...

PDK, LDK e Nisma kërkojnë rinumërim të votave

para 8 muajve - Medial

11:07 | 8 Tetor 2019 Partia Demokratike e Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe NISMA kanë kërkuar rinumëron të fletëvotimeve për zgjedhjet e së dielës. Këtë për arhersh.info e ka konfirmuar Mul Desku...

Përfundon numërimi i votave të rregullta, kjo është renditja e partive

para 8 muajve - Gazeta e re

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka numëruar 100 për qind të votave të rregullta për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit. Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 202.968, vota apo 25,48%. Lidhja Demokratike e Kosovës...

Përfundon numërimi i votave të rregullta, këto janë rezultatet

para 8 muajve - Epoka e Re

Ueb faqja e KQZ-së ka bërë të ditur se ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta nga zgjedhjet e 6 tetorit. Sipas  votave të rregullta, Vetëvendosje prin me 25.48 për qind të votave apo 202...

Numërimi po shkon drejt fundit, mbi 40 mijë vota të pavlefshme

para 8 muajve - Infokusi

Teksa KQZ po i afrohet fundit të numërimit të votave, gradualisht po rritet edhe numri i fletëvotimeve të pavleshme. Deri më tani, në tërësi KQZ ka numëruar 99.10 përqind të votave në nivel vendi. Numri...

Numërohen 98.63% e votave, ja rezultatet më të fundit

para 8 muajve - Shenja

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Përfundon numërimi i votave të rregullta, kjo është renditja e partive

para 8 muajve - KosovaPress

Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 202.968, vota apo 25,48%. Lidhja Demokratike e Kosovës ka 197.702 vota, apo 24,82%, Partia Demokratike e Kosovës ka 169.211, apo 21.24%. Koalicioni AAK-PSD ka marrë 92.149...

5% e votave shpallen të pavlefshme

para 8 muajve - Arbresh

Pak minuta më parë ka përfunduar procedura i numërimit të votave të rregullta për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të mbajtur të dielën në Kosovë. Në web faqen e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve bëhet...

Përfundon numërimi i votave të rregullta, këto janë rezultatet

para 8 muajve - Bota Press

Tashmë ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Kjo është bërë e ditur përmes web faqes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Në bazë të publikimit të këtyre...

Përfundon numërimi i votave të rregullta, këto janë rezultatet

para 8 muajve - Arbresh

Tashmë ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të rregullta në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Kjo është bërë përmes web faqes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Në bazë të publikimit të këtyre të...

Numërohen të gjitha votat e rregullta, VV prin e Nisma nën prag

para 8 muajve - Gazeta Observer

Uebfaqja e KQZ-së ka bërë të ditur se janë numëruar 100 për qind të votave të rregullta nga zgjedhjet e 6 tetorit. Vetëvendosje prin me 25.48 për qind të votave apo 202 mijë e 968 vota. LDK-ja është e...

Numërohen 100% e votave, Nisma-AKR jashtë Kuvendit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka publikuar rezultatin e të gjitha vendvotimeve. Në ueb faqen e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), janë publikuar rezultatet e 2 mijë e 547 vendvotimeve apo...

Po numërohen votat e fundit, Nisma nuk kalon

para 8 muajve - Infokusi

Po numërohen edhe votat e fundit por Nisma-AKR-PD mbeti nën pragun zgjedhor prej 5 për qind. Me numërimin e 98.63 për qind të votave, Nisma ka 4.9 për qind, apo 38657 vota, shkruan gazeta inFokus. VV-ja...

Eksperti i Exit Poll’it tregon edhe sa vota i duhen NISMA-AKR për të kaluar pragun

para 8 muajve - GazetaBlic

Rezultat i Exit Poll’it për ‘Zgjedhjet 2019’ i cili u publikua në Klan Kosova menjëherë pas mbylljes së vendvotimeve, rezultoi të jetë i saktë. Fisnik Hoxha, nga ‘BOSHTI’ i cili publikoi rezultatin e saktë...

Këto janë rezultatet e fundit nga KQZ

para 8 muajve - Gazeta Express

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Numërimi po shkon drejt fundit, mbi 40 mijë vota të pavlefshme

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Teksa KQZ po i afrohet fundit të numërimit të votave, gradualisht po rritet edhe numri i fletëvotimeve të pavleshme. Deri më tani, në tërësi KQZ ka numëruar 99.10 përqind të votave në nivel vendi. Numri...

Numërohen 98.47% e votave në Kosovë, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - Alsat-M

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

​Numërohen 98.63% e votave, shikoni rezultatet më të fundit

para 8 muajve - Albinfo

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK.Tani kur...

Pas numërimit të 98.47% e votave Vetëvendosje i ik LDK-së me mbi 5 mijë vota

para 8 muajve - Koha.net

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Numërohen mbi 99 për qind të votave, ky është rezultati

para 8 muajve - Fakti Ditor

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka publikuar rezultatin e mbi 99 për qind të votave. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), në ueb faqen zyrtare është duke procesuar numërimin e votave. Në bazë të...

Numërohen mbi 99 për qind të votave, Nisma-AKR më afër pragut

para 8 muajve - Epoka e Re

Janë numëruar 99.10 për qind të votave në zgjedhjet e 6 tetorit, dhe koalicioni Nisma-AKR-PD po vazhdon t’i afrohet pragut zgjedhor prej 5 për qind. Sipas web faqen së KQZ-së, ky koalicion ka arritur në...

Numërohen më shumë se 99 për qind të votave, Nisma më afër pragut

para 8 muajve - Periskopi

Janë numëruar 99.10 për qind të votave në zgjedhjet e 6 tetorit, dhe koalicioni Nisma-AKR-PD po vazhdon t’i afrohet pragut zgjedhor prej 5 për qind. Ky koalicion ka arritur në 38959 vota, apo 4.93 për...

Po numërohen votat e fundit, Nisma nuk kalon

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Po numërohen edhe votat e fundit por Nisma-AKR-PD mbeti nën pragun zgjedhor prej 5 për qind. Me numërimin e 98.63 për qind të votave, Nisma ka 4.9 për qind, apo 38657 vota, shkruan gazeta inFokus. VV-ja...

Numërimit po i afrohet fundi, kaq vota u shpallën të pavleshme nga KQZ-ja

para 8 muajve - Periskopi

Teksa KQZ po i afrohet fundit të numërimit të votave, gradualisht po rritet edhe numri i fletëvotimeve të pavleshme. Deri më tani, në tërësi KQZ ka numëruar 99.10 përqind të votave në nivel vendi. Numri...

Numërimit po i afrohet fundi, mbi 40 mijë vota të pavlefshme

para 8 muajve - Ekonomia Online

Teksa KQZ po i afrohet fundit të numërimit të votave, gradualisht po rritet edhe numri i fletëvotimeve të pavleshme. Deri më tani, në tërësi KQZ ka numëruar 99.10 përqind të votave në nivel vendi, shkruan...

A mund të ndodhë rinumërimi i votave në gjithë Kosovën?

para 8 muajve - Gazeta Observer

Lidhja Demokratike e Kosovës, Partia Demokratike e Kosovës dhe NISMA Social Demokrate po kërkojnë rinumërim të votave në nivel vendi. Këto parti po pretendojnë se ka ndodhur një gabim teknik në formularët...

KQZ përsërit se numërimi i votave me kusht, të diasporës dhe personave me nevoja të veçanta nuk do të nisë për disa ditë

para 8 muajve - 24 ore

Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve tashmë ka përfunduar numërimi i votave të gjashtë tetorit. Mirëpo, ajo se çka po ju sjellë edhe pak shpresë partive politike, sidomos atyre që po luftojnë për ta kaluar...

Sa kohë i duhet KQZ-së për të shpallur rezultatet përfundimtare?

para 8 muajve - Gazeta Express

Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve ende janë duke u publikuar rezultatet e zgjedhjeve të 6 tetorit. Faqja zyrtare e KQZ-së vazhdimisht po i publikon të dhënat e rezultateve nga të gjitha komunat e Kosovës. Se kur do të publikohen

Po numërohen votat e fundit, Nisma mbetet nën prag

para 8 muajve - Gazeta Observer

Teksa ka vazhduar numërimi i votave të fundit nga zgjedhjet e 6 tetorit, koalicioni Nisma-AKR-PD po vazhdon të jetë ende nën pragun zgjedhor prej 5 për qind. Me numërimin e 98.63 për qind të votave, Nisma...

Numërimi i votave diasporës vonohet

para 8 muajve - Albinfo

KQZ përsërit se numërimi i votave me kusht, të diasporës dhe personave me nevoja të veçanta nuk do të nisë për disa ditë KQZ përsërit se numërimi i votave me kusht, të diasporës dhe personave me nevoja...

Rezultatet e fundit nga KQZ-ja, a ka ndryshime?

para 8 muajve - OraInfo

Këto janë rezultatet e fundit nga KQZ. Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme,...

Numërohen 98.63% e votave, shikoni rezultatet më të fundit

para 8 muajve - KosovaPress

Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur janë numëruar 98.63% të votave, Lëvizja Vetëvendosje ka marrë  201,329 vota apo 25,53%. Lidhja Demokratike e Kosovës...

Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - RTV 21

Prinë VV-ja Po vazhdon procesi i numërimit të votave për zgjedhjet e parakohshme që u mbajtën të dielën, më 6 tetor. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

​Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - GazetaBlic

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

PDK, LDK e Nisma kërkojnë rinumërim të votave

para 8 muajve - Arbresh

Partia Demokratike e Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe NISMA kanë kërkuar rinumëron të fletëvotimeve për zgjedhjet e së dielës. Këtë për arhersh.info e ka konfirmuar Mul Desku kryesues i Panelit...

Dalin rezultate të reja të zgjedhjeve në Kosovë, nuk ka ndryshime

para 8 muajve - Lajm

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Këto janë rezultatet e fundit nga KQZ-ja në Kosovë

para 8 muajve - Tetova Sot

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, duke prirë LVV-ja, pasuar nga LDK-ja....

KQZ numëron 98 për qind të votave, Vetëvendosje mbetet e para

para 8 muajve - Shenja

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ende nuk ka procesuar rezultatet e votave nga 2 mijë e 547 qendra të vendvotimeve. Deri më tani në faqen e KQZ-së, janë publikuar rezultatet nga 2 mijë e 508 vendvotime apo...

Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - Infokusi

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Sa kohë i duhen KQZ-së i duhen KQZ-së i duhen KQZ-së për të shpallur rezultatet përfundimtare?

para 8 muajve - Infokusi

Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve ende janë duke u publikuar rezultatet e zgjedhjeve të 6 tetorit. Faqja zyrtare e KQZ-së vazhdimisht po i publikon të dhënat e rezultateve nga të gjitha komunat e Kosovës....

Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

KQZ: ​Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - Bota Press

KQZ: ​Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit. Dy ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve, Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) po i afrohet përfundimit të numërimit të votave, shkruan Gazeta Metro....

Zgjedhjet befasojnë Nismën

para 8 muajve - Arbresh

Gjatë gjithë fushatës elektorale koalicioni Nisma – AKR – PD pati deklaruar se do të jetë befasia e zgjedhjeve të 6 tetorit, madje ata konsideronin se do të ishin edhe fuqi përcaktuese e formimit të qeverisë...

Këto janë rezultatet e fundit nga KQZ

para 8 muajve - Bota Press

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Këto janë rezultatet e fundit nga KQZ

para 8 muajve - Fakti Ditor

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) është duke iu afruar përfundimit të numërimit të votave për zgjedhjet e 6 tetorit. Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur...

Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - Periskopi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është duke bërë procesimin e rezultatit të zgjedhjeve. Ende nuk ka përfunduar tërësisht numërimi i votave. Sipas ueb faqes zyrtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ),...

Numërohen 98.47% e votave, këto janë rezultatet e fundit

para 8 muajve - KosovaPress

Rezultatet vazhdojnë të jenë të pandryshueshme, ku prinë LVV, pasuar nga LDK. Tani kur janë numëruar 98.47% të votave, Lëvizja Vetëvendosje ka marrë  200.953, vota apo 25,51%. Lidhja Demokratike e Kosovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK