http://kariera.mk

Kurti: Osmani qoftë Ministren e Jashtme apo Kryeparlamentaren do ta kryente shumë mirë

para 9 muajve - RTV 21

Kurti tha se prioritet është formimi sa më parë i kabinetit qeveritar Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti nuk e përjashton mundësinë që në një të ardhme, postin e Presidentit të Kosovës ta marrë...

Kurti tregon çfarë raporte ka me Thaçin dhe si do të sillet me të si kryeministër

para 9 muajve - Gazeta Express

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, e cila i ka fituar zgjedhjet parlamentare sipas rezultateve preliminare, ka treguar se çfarë raporte ka me presidentin Hashim Thaçi dhe se si do të...

Kurti tregoi pse u “ftoh” me Ramën

para 9 muajve - RTV 21

Kurti tha se do të takohet së shpejti me Ramën Mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion”, Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për Kryeministër të Kosovës, Albin Kurti shpjegoi edhe arsyet se pse është...

Kurti tregon se si do të sillet si kryeministër me Thaçin

para 9 muajve - GazetaBlic

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, e cila i ka fituar zgjedhjet parlamentare sipas rezultateve preliminare, ka treguar se çfarë raporte ka me presidentin Hashim Thaçi dhe se si do të...

Albin Kurti: Do t’i përkrahë të dyjat, si përfaqësuesen e Kosovës ashtu edhe kombëtaren e Shqipërisë

para 9 muajve - GazetaBlic

Fituesi i zgjedhjeve të 6 Tetorit, e me shumë gjasë kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti, sonte është i ftuar në “Opinion” te Blendi Fevziu. Mes shumë çështjeve të shpalosura, ka marrë vëmendja...

A do të kërkojë Kurti shkarkimin e Hashim Thaçit?

para 9 muajve - Medial

22:51 | 9 Tetor 2019 Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, u pyet nga gazetari Blendi Fevziu nëse do të kërkojë shkarkimin e Presidentit Hashim Thaçi....

Fevziu: Martesat janë të vështira, Kurti: Unë kam tjetër përvojë

para 9 muajve - Tetova1

Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti sonte gjendet përballë Blendi Fevziut në Tv Klan, transmeton Periskopi. Kurti i pyetur për koalicionin e mundshëm me LDK’në, tha se ‘’nuk mendoj që VV dhe LDK do të kenë...

Kurti tregon çfarë raporte ka me Thaçin dhe si do të sillet me të si kryeministër

para 9 muajve - Gazeta e re

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, e cila i ka fituar zgjedhjet parlamentare sipas rezultateve preliminare, ka treguar se çfarë raporte ka me presidentin Hashim Thaçi dhe se si do të...

Kurti tregon çfarë raporte ka me Thaçin dhe si do të sillet me të si kryeministër

para 9 muajve - Bota Press

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, e cila i ka fituar zgjedhjet parlamentare sipas rezultateve preliminare, ka treguar se çfarë raporte ka me presidentin Hashim Thaçi dhe se si do të...

Kurti: Raportet me Thaçin janë të mira sepse nuk ekzistojnë

para 9 muajve - Ekonomia Online

Albin Kurti ka paralajmëruar se Hashim Thaçi mund të shkarkohet nga president i Kosovës. Edhe pse pranon se ende nuk i kanë votat, por kjo çështje do të diskutohet. Sipas tij, Thaçi është tradhtar kur...

Albin Kurti: Thaçi tradhtar, nuk duhet ta çojë mandatin deri në fund

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Albin Kurti ka paralajmëruar se Hashim Thaçi mund të shkarkohet nga president i Kosovës. Edhe pse pranon se ende nuk i kanë votat, por kjo çështje do të diskutohet. Sipas tij, Thaçi është tradhtar kur...

A do të kërkojë Kurti shkarkimin e Hashim Thaçit?

para 9 muajve - Arbresh

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, u pyet nga gazetari Blendi Fevziu nëse do të kërkojë shkarkimin e Presidentit Hashim Thaçi. Blendi Fevziu: Është...

Kurti tregon çfarë raporte ka me Thaçin dhe si do të sillet me të si kryeministër

para 9 muajve - Fakti Ditor

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, e cila i ka fituar zgjedhjet parlamentare sipas rezultateve preliminare, ka treguar se çfarë raporte ka me presidentin Hashim Thaçi dhe se si do të...

Fevziu: Martesat janë të vështira, Kurti: Unë kam tjetër përvojë

para 9 muajve - Periskopi

Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti sonte gjendet përballë Blendi Fevziut në Tv Klan, transmeton Periskopi. Kurti i pyetur për koalicionin e mundshëm me LDK’në, tha se ‘’nuk mendoj që VV dhe LDK do të kenë...

Kurti: VV dhe LDK nuk do të jetë martesë e vështirë

para 9 muajve - Periskopi

Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti është i bindur se do të ndodh koalicioni LDK-VV, duke thënë se nuk duket si martesë e vështirë, transmeton Periskopi. ‘’Në parim kanë pranuar që do të kenë koalicion me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK