http://kariera.mk

Moti: Reshje të shkurtëra

para 6 dite - RTV 21

Nga e premtja ngritje e temperaturave Temperatura më e lartë ditore është 18 deri në 26 gradë celsius Moti sot në Kosovë do të jetë me reshje të shkurtëra të shiut, ndërsa në jug do të jetë mot i thatë...

Parashikimi i motit për sot në in7

para 6 dite - in7

Për ditën e sotme parashikohet mot i ngrohtë, me diell dhe me vranësira mesatare. Retë do të shtohen gjatë orëve të pasdites, ndërsa do të fryjë erë e lehtë e mesatare, kryesisht nga drejtimi i jugut....

Këto temperatura na presin në ditët në vazhdim

para 6 dite - OraInfo

Të premten pritet të ketë reshje shiu në vend. Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 6 dite - Gazeta Express

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

Nesër mot me shi, nga vikendi ngritje e temperaturave

para 6 dite - Sinjali

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 6 dite - Medial

19:30 | 9 Tetor 2019 Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore...

Moti befason sërish: Mësoni se si do të jenë temperaturat ditëve në vijim

para 6 dite - GazetaBlic

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell . “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premta me shi, në ditët tjera kthehen temperaturat e larta

para 6 dite - Gazeta Observer

“Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin tonë të enjten në mbrëmje, që sjellë vranësira dhe riga lokale shiu më vonë gjatë natës dhe të premten herët në mëngjes. Ndërsa të premten...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 6 dite - Fakti Ditor

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 6 dite - Gazeta Monitor

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 6 dite - Arbresh

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 6 dite - Bota Press

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

Vranësira ftohtë dhe erë. Temperaturat do të sillen nga 4 deri në 23 gradë

para 7 dite - Gazeta Express

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Parashikimi i motit për sot

para 7 dite - Insajderi

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Moti sot

para 7 dite - Iliria News

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Indeks.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 7 dite - Koha.mk

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Ky është parashikimi i motit për sot

para 7 dite - OraInfo

Sot na pret mot i ngroht dhe me diell. Vendi ynë përgjatë ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 7 dite - Alsat-M

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti për sot dhe nesër

para 7 dite - Klan Kosova

Në vendin tonë sot dhe nesër do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Mot me diell e vranësira sot në Kosovë

para 7 dite - Koha.net

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Mot i ndryshueshëm: Edhe me shi edhe me diell

para 7 dite - Gazeta Express

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Moti për sot dhe nesër

para 7 dite - Medial

Në vendin tonë sot dhe nesër do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 7 dite - Lajm

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 7 dite - InfoShqip

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Tetova Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Diell dhe vranësira sot

para 7 dite - Sinjali

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Kështu është parashikuar moti për sot

para 7 dite - GazetaBlic

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 7 dite - Fakti Ditor

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Parashikimi i motit

para 7 dite - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 7 dite - Fol

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti në Kosovë

para 7 dite - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius. “Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - in7

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Zyrtare

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot me diell në dy ditët e ardhshme

para 7 dite - Ekonomia Online

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Moti sot në Kosovë

para 7 dite - Arbresh

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa...

Parashikimi i motit për sot

para 7 dite - Periskopi

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Parashikimi i motit për sot

para 7 dite - Zyrtare

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Parashikimi i motit për sot

para 7 dite - KosovaPress

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi...

Mot me diell sot në Kosovë

para 7 dite - Koha.net

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Mot me diell në dy ditët e ardhshme në Kosovë

para 7 dite - Koha.net

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Moti: Me diell, pasdite me vranësira

para 7 dite - RTV 21

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 7 dite - Shprehja.com

Por, shërbimi i meteorologjisë bën të ditur se “të enjten gjatë mbrëmjes pritet të kalojë një front i ftohtë nga Europa Qendrore, që të premten në mëngjes mund të sjellë kushte për reshje të dobëta shiu...

Si do të jetë moti nesër?

para 7 dite - GazetaBlic

Parashikimi i motit. Datat: 9.10.2019 – Mot më i ngrohtë, i kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 4-11m/s. Indeksi UV: 5. 10.10.2019 – Mot i ngrohtë, herë pas here me vransira...

Si do të jetë moti nesër?

para 7 dite - Sinjali

Parashikimi i motit. Datat: 9.10.2019 – Mot më i ngrohtë, i kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 4-11m/s. Indeksi UV: 5. 10.10.2019 – Mot i ngrohtë, herë pas here me vransira...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para një jave - Gazeta Express

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Rikthehen ditët e nxehta, këto temperatura na presin në ditët e ardhshme

para një jave - OraInfo

Rikthehen ditët e nxehta. Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para një jave - Medial

19:30 | 8 Tetor 2019 Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm...

​Parashikimi i motit

para 7 dite - KosovaPress

“Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para një jave - Infokusi

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Moti në Kosovë për dy ditët e ardhshme

para një jave - Arbresh

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para një jave - Gazeta Observer

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para një jave - Bota Press

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para një jave - Arbresh

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme

para një jave - Gazeta Express

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot

para një jave - Iliria News

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës së enjte nuk do të jenë stabile, kjo si pasojë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Sot vranët, por më pas “verë e përtacëve”

para një jave - RTV 21

Parashikimi i motit Sot, mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët me temperatura që do të sillën në mes 4 e 16 gradë celsius. Edhe nesër pritet të mbajë mot i ngjashëm, mirëpo temperaturat...

Përsëri ndryshon moti

para një jave - OraInfo

Ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër. Sot dhe nesër në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm dhe me diell. Në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të ketë ndryshim të temperaturave. Sipas...

Parashikimi i motit, 8 Tetor

para një jave - Opinion

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme. Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 6 gradë Celsius në 24 gradë Celsius. Era do të fryjë me shpejtësi...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i freskët

para një jave - Tetova Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i freskët

para një jave - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Zyrtare

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti në Kosovë

para një jave - Gazeta Fjala

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës së enjte nuk do të jenë stabile, kjo si pasojë...

Moti në Kosovë

para një jave - Infokusi

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës së enjte nuk do të jenë stabile, kjo si pasojë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - in7

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Ekonomia Online

Sot dhe nesër në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm dhe me diell. Në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të ketë ndryshim të temperaturave. Sipas Prishtina Weather, që nga sot fusha të presionit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK