http://kariera.mk

Albin Kurti: Bashkimin kombëtar kanë mundur ta bëjnë Ibrahim Rugova, Ramiz Alia dhe Sali Berisha

para 9 muajve - Insajderi

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Albin Kurti tregon se kur ka mundur të bëhet bashkimi kombëtar dhe cilët persona e kanë pasur në dorë ta bëjnë

para 9 muajve - InfoShqip

Mbrëmjen e kaluar kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ishte i ftuar në emisionin Opinion me Blendi Fevziun, pas fitores së zgjedhjeve në Kosovë. Në lidhje më marrëdhëniet që do të ketë Kosova...

Albin Kurti: Bashkimin kombëtar kanë mundur ta bëjnë Ibrahim Rugova, Ramiz Alia dhe Sali Berisha

para 9 muajve - Klan Kosova

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Albin Kurti: Bashkimin kombëtar kanë mundur ta bëjnë Ibrahim Rugova, Ramiz Alia dhe Sali Berisha

para 9 muajve - Medial

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Albin Kurti: Kur ishte koha për bashkim, 3 personalitete e kishin në dorë

para 9 muajve - Medial

23:25 | 9 Tetor 2019 “Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje...

Kurti: Në këtë vit ka qenë shansi historik për bashkimin kombëtar

para 9 muajve - GazetaBlic

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se shansi ideal për bashkimin mes Kosovës dhe Shqipërisë ka qenë në fillim të viteve të 90-ta. Ai ka thënë se kjo nuk do të mund të arrihej në mënyrë...

Albin Kurti: Kur ishte koha për bashkim, 3 personalitete e kishin në dorë

para 9 muajve - Opinion

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Kurti: Në këtë vit ka qenë shansi historik për bashkimin kombëtar

para 9 muajve - Sinjali

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se shansi ideal për bashkimin mes Kosovës dhe Shqipërisë ka qenë në fillim të viteve të 90-ta. Ai ka thënë se kjo nuk do të mund të arrihej në mënyrë...

Albin Kurti: Bashkimin kombëtar kanë mundur ta bëjnë Ibrahim Rugova, Ramiz Alia dhe Sali Berisha

para 9 muajve - Zyrtare

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Albin Kurti: Kur ishte koha për bashkim, 3 personalitete e kishin në dorë

para 9 muajve - Tetova Sot

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Albin Kurti: Kur ishte koha për bashkim, 3 personalitete e kishin në dorë

para 9 muajve - Arbresh

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Albin Kurti: Bashkimin kombëtar kanë mundur ta bëjnë Ibrahim Rugova, Ramiz Alia dhe Sali Berisha

para 9 muajve - Periskopi

“Tani kam më shumë mundësi dhe më shumë përgjegjësi dhe me qeverinë e Shqipërisë unë do filloj të bëjë vlerësimin e marrëveshjeve, sa i përket zbatimit të tyre. Nuk do bëjë marrëveshje për kamer. Na intereson...

Kurti: Shqipëria dhe Kosova duhej të bashkoheshin me luftë në vitet 1990-të

para 9 muajve - Ekonomia Online

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se shansi ideal për bashkimin mes Kosovës dhe Shqipërisë ka qenë në fillim të viteve të 90-ta. Ai ka thënë se kjo nuk do të mund të arrihej në mënyrë...

IDEJA/ Albin Kurti për bashkimin me Shqipërinë: pse jam me Arbën Xhaferin dhe jo me Ukshin Hotin

para 9 muajve - Zyrtare

Albin Kurti, njeriu që pritet të marrë frenat e qeverisjes, përsëriti se e favorizon unitetin kombëtar të shqiptarëve brenda një koncepti federate e jo brenda Bashkimit Evropian. “Uniteti kombëtar i shqiptarëve...

Albin Kurti, mes Arbën Xhaferit dhe Ukshin Hotit për bashkimi me Shqipërinë: ja ideja ime

para 9 muajve - Te Sheshi

Albin Kurti, njeriu që pritet të marrë frenat e qeverisjes, përsëriti se e favorizon unitetin kombëtar të shqiptarëve brenda një koncepti federate e jo brenda Bashkimit Evropian. “Uniteti kombëtar i shqiptarëve...

Albin Kurti, mes Arbër Xhaferit dhe Ukshin Hotit për bashkimi me Shqipërinë: ja ideja ime

para 9 muajve - Te Sheshi

Albin Kurti, njeriu që pritet të marrë frenat e qeverisjes, përsëriti se e favorizon unitetin kombëtar të shqiptarëve brenda një koncepti federate e jo brenda Bashkimit Evropian. “Uniteti kombëtar i shqiptarëve...

Albin Kurti paralajmëron federalizëm Shqipëri-Kosovë

para 9 muajve - Sot News

Albin Kurti, kandidati për kryeministër në Kosovë ka folur për mundësinë e bashkimit kombëtar. Ai e ka konsideruar idenë e federalizmit si një mundësi e artë për Shqipërinë dhe Kosovën “Me Shqipërinë do...

Kurti: BE-ja nuk e zëvendëson bashkimin kombëtar

para 9 muajve - Alsat-M

Sipas Albin Kurti, bashkimi kombëtar i shqiptarëve nuk mund të ndodhë në Bashkimin Evropian. Kryetari i Vetëvendosjes ka thënë se nëse ai bëhet kryeministër do të respektojë simbolet e Kosovës, ndërsa...

Kurti: BE-ja nuk e zëvendëson bashkimin kombëtar

para 9 muajve - GazetaBlic

Sipas Albin Kurti, bashkimi kombëtar i shqiptarëve nuk mund të ndodhë në Bashkimin Evropian. Kryetari i Vetëvendosjes ka thënë se nëse ai bëhet kryeministër do të respektojë simbolet e Kosovës, ndërsa...

Kurti: BE-ja nuk e zëvendëson bashkimin kombëtar

para 9 muajve - Lajm

Sipas Albin Kurti, bashkimi kombëtar i shqiptarëve nuk mund të ndodhë në Bashkimin Evropian. Kryetari i Vetëvendosjes ka thënë se nëse ai bëhet kryeministër do të respektojë simbolet e Kosovës, ndërsa...

Kurti: BE-ja nuk e zëvendëson bashkimin kombëtar

para 9 muajve - Tetova Sot

Sipas Albin Kurti, bashkimi kombëtar i shqiptarëve nuk mund të ndodhë në Bashkimin Evropian. Kryetari i Vetëvendosjes ka thënë se nëse ai bëhet kryeministër do të respektojë simbolet e Kosovës, ndërsa...

Kurti: BE-ja nuk e zëvendëson bashkimin kombëtar

para 9 muajve - Fol

Sipas Albin Kurti, bashkimi kombëtar i shqiptarëve nuk mund të ndodhë në Bashkimin Evropian. Kryetari i Vetëvendosjes ka thënë se nëse ai bëhet kryeministër do të respektojë simbolet e Kosovës, ndërsa...

Ambasadorët e refuzojnë flamurin shqiptar, fotografohen me Kurtin jashtë zyrës së VV-së

para 9 muajve - GazetaBlic

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në zyrën e tij vazhdon ta mbajë vetëm flamurin kombëtar dhe assesi ta pranoj flamurin e Republikës së Kosovës. Nga aty Kurti pret e përcjellë mysafirë të shumtë,...

Ambasadorët e refuzojnë flamurin shqiptar, fotografohen me Kurtin jashtë zyrës së VV-së

para 9 muajve - Bota Press

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në zyrën e tij vazhdon ta mbajë vetëm flamurin kombëtar dhe assesi ta pranoj flamurin e Republikës së Kosovës. Nga aty Kurti pret e përcjellë mysafirë të shumtë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK