http://kariera.mk

A po pëson keq Turqia gjatë aksionit në Siri? (Mësoni detajet)

para 8 muajve - Zyrtare

Damask, 9 tetor – Banorë të qytetit ndërkufitar Ras el Ajn janë lënduar gjatë sulmeve të forcave ajrore turke dhe artilerisë ndaj qytetit dhe rrethinës së saj, publikoi televizioni “Al Hadas”. Sipas burimeve...

Tramp: Operacioni i Turqisë në Siri është ide e keqe

para 8 muajve - Koha.mk

Uashington, 9 tetor – Presidenti i SHBA-së, Donald Tramp sot kumtoi se SHBA-ja nuk e mbështet operacionin ushtarak të Turqisë në Siri, duke e potencuar se ky sulm është ide e keqe. “Sot në mëngjes, Turqia,...

A po pëson keq Turqia gjatë aksionit në Siri? (Mësoni detajet)

para 8 muajve - Koha.mk

Damask, 9 tetor – Banorë të qytetit ndërkufitar Ras el Ajn janë lënduar gjatë sulmeve të forcave ajrore turke dhe artilerisë ndaj qytetit dhe rrethinës së saj, publikoi televizioni “Al Hadas”. Sipas burimeve...

Milicia kurde në Siri ndalon operacionet kundër shtetit islamik

para 8 muajve - Koha.mk

Damask, 9 tetor – Forcat demokratike siriane, grupacion i cili i kryeson kurdët në këtë vend, kumtoi se i kanë ndërprerë të gjitha operacionet ushtarake kundër Shtetit Islamik terrorist në fillim të ofensivës...

Tramp: Operacioni i Turqisë në Siri është ide e keqe

para 8 muajve - Zyrtare

Uashington, 9 tetor – Presidenti i SHBA-së, Donald Tramp sot kumtoi se SHBA-ja nuk e mbështet operacionin ushtarak të Turqisë në Siri, duke e potencuar se ky sulm është ide e keqe. “Sot në mëngjes, Turqia,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK