http://kariera.mk

Albin Kurti: LDK ka pranuar që të bëjmë koalicion, tregon edhe postet që mund ti ofrojë Vjosa Osmanit dhe Isa Mustafës

para 9 muajve - InfoShqip

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti: Punën si ministre ose kryeparlamentare, Vjosa Osmani do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Iliria News

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti: Punën si ministre ose kryeparlamentare, Vjosa Osmani do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Medial

23:10 | 9 Tetor 2019 Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim...

Kurti për Osmanin: Punën si ministre e jashtme ose si kryeparlamentare do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti për Osmanin: Punën si ministre e jashtme ose si kryeparlamentare do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Medial

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti: Nesër do të takohem me opozitën, nuk do të jem arrogant

para 9 muajve - Albeu

Kandidati për kryeministër nga VV-ja Albin Kurti , në emisionin Opinion me Blendi Fevziun ka folur për koalicionin me Lidhjen Demokratike të Kosovës. Sipas liderit të VV-së, ky takim do të ndodhë nesër,...

ALBIN KURTI: POSTET QË I OFROJ VJOSA OSMANIT DHE ISA MUSTAFËS

para 9 muajve - Klan Macedonia

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Albin Kurti: Postet që i ofroj Vjosa Osmanit dhe Isa Mustafës

para 9 muajve - Opinion

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Albin Kurti: Postet që i ofroj Vjosa Osmanit dhe Isa Mustafës

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti: Osmani deshi të bëhej kryeministre, por kryeparlamentaren ose ministren e Jashtme e kryen mirë

para 9 muajve - Tetova1

Albin Kurti i Vetëvendosjes vazhdon të deklarojë e Vjosa Osmani e LDK’së është për kryeparlamentare ose ministre të Jashtme, transmeton Periskopi. Kurti sonte në TV Klan ka thënë se nesër do të diskutojë...

‘Vjosa punën si ministre e punëve të jashtme, apo kryeparlamentare do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

‘Vjosa punën si ministre e punëve të jashtme, apo kryeparlamentare do ta kryente më së miri’

para 9 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti: Punën si ministre ose kryeparlamentare, Vjosa Osmani do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Arbresh

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti për Osmanin: Punën si ministre e punëve të jashtme, apo kryeparlamentare do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Albin Kurti: Postet që i ofroj Vjosa Osmanit dhe Isa Mustafës

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti për Osmanin: Punën si ministre e jashtme ose si kryeparlamentare do ta kryente më së miri

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë në koalicion...

Kurti: Osmani deshi të bëhej kryeministre, por kryeparlamentaren ose ministren e Jashtme e kryen mirë

para 9 muajve - Zyrtare

Albin Kurti i Vetëvendosjes vazhdon të deklarojë e Vjosa Osmani e LDK’së është për kryeparlamentare ose ministre të Jashtme, transmeton Periskopi. Kurti sonte në TV Klan ka thënë se nesër do të diskutojë...

Kurti: Osmani deshi të bëhej kryeministre, por kryeparlamentaren ose ministren e Jashtme e kryen mirë

para 9 muajve - Periskopi

Albin Kurti i Vetëvendosjes vazhdon të deklarojë e Vjosa Osmani e LDK’së është për kryeparlamentare ose ministre të Jashtme, transmeton Periskopi. Kurti sonte në TV Klan ka thënë se nesër do të diskutojë...

Kurti: Nëse nuk bëhet me LDK-në, sërish zgjedhje. Lista serbe në opozitë sëbashku me PDK-në

para 9 muajve - Zyrtare

I ftuar në KTV, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti, është shprehur se mund të ketë një takim ditën e enjte me Vjosa Osmanin dhe Isa Mustafën për të folur për formimin e qeverisë së ardhshme....

Kurti: Nëse nuk bëhet me LDK-në, sërish zgjedhje. Lista serbe në opozitë sëbashku me LDK-në

para 9 muajve - Zyrtare

I ftuar në KTV, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti, është shprehur se mund të ketë një takim ditën e enjte me Vjosa Osmanin dhe Isa Mustafën për të folur për formimin e qeverisë së ardhshme....

Takimi që po prisnim të gjithë, Kurti: Ja kur mund të takohem me Vjosën dhe Mustafën

para 9 muajve - Zyrtare

Albin Kurti me Lëvizjen Vetëvendosje janë shpallur fituesit e zgjedhjeve të parakohshme të mbajtura më datë 6 tetor 2019 në Kosovë. Si partia fituese, ai ka në dorë formimin e qeverisë dhe nuk ka munguar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK