http://kariera.mk

SHBA-ja arreston punëtorin e inteligjencës për nxjerrje të informacionit

para 8 muajve - Top Channel

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

SHBA-ja arreston punëtorin e inteligjencës për nxjerrje të informacionit

para 8 muajve - Arbresh

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

Arrestohet punëtori i inteligjencës në SHBA, shkak nxjerrja e informacionit

para 8 muajve - Insajderi

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

Arrestohet punëtori i inteligjencës në SHBA, shkak nxjerrja e informacionit

para 8 muajve - Gazeta Express

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

SHBA-ja arreston zyrtarin e inteligjencës, i dha informacion dy gazetarëve

para 8 muajve - BalkanWeb

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

Arrestohet punëtori i inteligjencës në SHBA, shkak nxjerrja e informacionit

para 8 muajve - Tetova Sot

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

SHBA-ja ka arrestuar punëtorin e inteligjencës për nxjerrje të informacionit

para 8 muajve - Portalb

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

Prangoset zyrtari i inteligjencës në SHBA, iu dha informacione dy gazetarëve

para 8 muajve - Infokusi

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

SHBA-ja arreston punëtorin e inteligjencës për nxjerrje të informacionit

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të klasifikuara rreth një sistemi të huaj të armëve për dy gazetare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK