http://kariera.mk

Berisha: VV i ka vetëm pesë persona, Albinin, Glaukun dhe atë “çikën që pisket”

para 9 muajve - InfoShqip

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berishaka thënë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetëm pesë vetë që munden të bëjnë dicka, Albin Kurtin, Glauk Konjucën, Albulena Haxhiun, të...

Bekë Berisha: Vetëvendosje i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket…

para 9 muajve - Gazeta Express

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berisha, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetëm pesë vetë që munden të bëjnë dicka, Albin Kurtin,...

Berisha: VV i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket…

para 9 muajve - Tetova1

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berishaka thënë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetëm pesë vetë që munden të bëjnë dicka, Albin Kurtin, Glauk Konjucën, Albulena Haxhiun, të...

Berisha: VV i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket…

para 9 muajve - Periskopi

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berishaka thënë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetëm pesë vetë që munden të bëjnë dicka, Albin Kurtin, Glauk Konjucën, Albulena Haxhiun, të...

Berisha: Vetëvendosje i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket…

para 9 muajve - Gazeta Observer

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berisha, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetëm pesë vetë që munden të bëjnë dicka, Albin Kurtin,...

Berisha: VV i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket…

para 9 muajve - Zyrtare

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berishaka thënë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetëm pesë vetë që munden të bëjnë dicka, Albin Kurtin, Glauk Konjucën, Albulena Haxhiun, të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK