http://kariera.mk

Shpend Ahmeti i përgjigjet kërcënimit të Sali Zybës: Nuk kërkoj azil në asnjë shtet tjetër

para 8 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është përgjigjur kërcënimeve të djeshme që ia ka bërë zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, menjëherë pasi i fitoi zgjedhjet. Sali Zyba ka shkruar dje në Facebook se Shpend Ahmeti...

Reagimi i Ahmetit ndaj Zybës: Nuk e kam synim azilin

para 8 muajve - RTV 21

Shpend Ahmeti reagoi ndaj Sali Zybës Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti sonte reagoi ndaj shkrimit të zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zybës. Ky i fundit dje shkroi se Shpend Ahmeti...

Ahmeti: Jam krenar që jam qytetar i Republikës së Kosovës

para 8 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje se ai duhet të kërkoi azil në shtetit tjetër sipas tyre pas rezultatit të zgjedhjeve....

Shpend Ahmeti reagoi ndaj Sali Zybës

para 8 muajve - RTV 21

Shkrimit të Zybës së VV-së sonte iu përgjigj Ahmeti Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti sonte reagoi ndaj shkrimit të zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zybës. Ky i fundit dje shkroi...

Ahmeti i përgjigjet Zybës: S’kam synim azil në asnjë shtet dhe s’ta kam frikën

para 8 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook i është kundërpërgjigjur kandidatit për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje. Ahmeti ka shkruar se s’ka synim azil në asnjë shtet...

Shpend Ahmeti , Sali Zybës: Jam qytetar i Kosovës, nuk kërkoj azil në asnjë shtet tjetër

para 8 muajve - OraInfo

Deklarata e djeshme e kandidatit për deputet nga VV, Sali Zyba ka ngjallur shumë reagime. Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është përgjigjur kërcënimeve të djeshme që ia ka bërë zyrtari i Lëvizjes...

Shpend Ahmeti i përgjigjet Sali Zybës: Nuk e kam synim azilin në asnjë shtet tjetër

para 8 muajve - Sinjali

Kryetari i Prishtinës njëherësh dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti, i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Sali Zyba, i cili kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit. Zyba pati...

Ahmeti: Jam krenar që jam qytetar i Republikës së Kosovës

para 8 muajve - Medial

Kryetari i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje se ai duhet të kërkoi azil në shtetit tjetër sipas tyre pas rezultatit të zgjedhjeve....

Ahmeti i përgjigjet Zybës

para 8 muajve - Koha.net

Kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin...

Shpend Ahmeti i përgjigjet Salih Zybës, thotë që nuk ja u ka frikën kërcënuesve e sidomos atyre që i njeh

para 8 muajve - Infokusi

Salil Zyba, kandidat i Vetëvendosjes për deputet ditë më parë shkruajti një status në Facebook, në drejtim të ish-bashkëpartiakut të tij, Shpend Ahmetit. Statusi i tij, u cilësua si kërcënim ndaj Ahmetit,...

Ahmeti i përgjigjet Sali Zybës: Jam qytetar krenar i Republikës së Kosovës

para 8 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes, Salih Zyba, i cili të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku...

Ahmeti: Jam krenar që jam qytetar i Republikës së Kosovës

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje se ai duhet të kërkoi azil në shtetit tjetër sipas tyre pas rezultatit të zgjedhjeve....

Zyrtari i VV’së i uron Shpend Ahmetit azil në Amerikë, thotë se shpejt Prishtina shkon në zgjedhje

para 8 muajve - Gazeta Express

Një ditë pasi që zyrtari i VV-së, Salih Zyba e kërcënoi kreun e PSD-së Shpend Ahmetin, njejtë ka vepruar edhe një zyrtar tjetër i Vetëvendsojes, raporton Gazeta Express. Arbër Vokrri, anëtari i Këshillit...

Ahmeti i përgjigjet Sali Zybës: Jam qytetar krenar i Republikës së Kosovës

para 8 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të...

Ahmeti i përgjigjet Sali Zybës: Jam qytetar krenar i Republikës së Kosovës

para 8 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të...

Kështu i përgjigjet Shpend Ahmeti, Sali Zybës

para 8 muajve - Arbresh

Kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin...

Shpend Ahmetit s’i bën syri vërt nga Zyba: Ndërmend s’e kam me kërku azil askund

para 8 muajve - Periskopi

Kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin...

Shpend Ahmeti i përgjigjet Salih Zybës

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin...

Partia e Kurtit vepron si partitë e pushtetit: Flet për Salih Zybën por s’flet për Salih Zybën

para 8 muajve - Periskopi

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi, ka reaguar pasi bashkëpartiaku i tij, Sali Zyba, përmes një statusi në Facebook e kërcënoi Shpend Ahmetin, se nën pushtetin e VV’së do ta heqin nga...

Salih Zyba ‘qëndron’ prapa kërcënimit ndaj Shpend Ahmetit – E përgjithëson edhe statusin e tij në Facebook

para 8 muajve - Insajderi

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Salih Zyba, dje mbuloi ballinat e medieve me një deklaratë skandaloze në lidhje me kreun e PSD-së, njëherësh edhe kryetar i Komunës së Prishtinës, Shpend...

Zyrtari i VV’së i uron Shpend Ahmetit azil në Amerikë, thotë se shpejt Prishtina shkon në zgjedhje

para 8 muajve - Infokusi

Një ditë pasi që zyrtari i VV-së, Salih Zyba e kërcënoi kreun e PSD-së Shpend Ahmetin, njejtë ka vepruar edhe një zyrtar tjetër i Vetëvendsojes. Arbër Vokrri, anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të VV-së,...

Salih Zyba flet për Express pasi e kërcënoi në Facebook Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Gazeta Express

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba dy ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme që e nxorën partinë e tij si të parën, kërcënoi ish-partiakun e tij, e kreun e PSD-së, Shpend Ahmetin duke e krahasuar...

Zyrtari i VV’së i uron Shpend Ahmetit azil në Amerikë, thotë se shpejt Prishtina shkon në zgjedhje

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Një ditë pasi që zyrtari i VV-së, Salih Zyba e kërcënoi kreun e PSD-së Shpend Ahmetin, njejtë ka vepruar edhe një zyrtar tjetër i Vetëvendsojes, raporton Gazeta Express. Arbër Vokrri, anëtari i Këshillit...

Zyrtari i VV-së i uron Shpend Ahmetit azil në Amerikë, thotë se shpejt Prishtina shkon në zgjedhje

para 8 muajve - Gazeta Observer

Një ditë pasi që zyrtari i VV-së, Salih Zyba e kërcënoi kreun e PSD-së Shpend Ahmetin, njejtë ka vepruar edhe një zyrtar tjetër i Vetëvendosjes. Arbër Vokrri, anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të VV-së,...

Zyrtari i VV’së i uron Shpend Ahmetit azil në Amerikë, thotë se shpejt Prishtina shkon në zgjedhje

para 8 muajve - Bota Press

Një ditë pasi që zyrtari i VV-së, Salih Zyba e kërcënoi kreun e PSD-së Shpend Ahmetin, njejtë ka vepruar edhe një zyrtar tjetër i Vetëvendsojes. Arbër Vokrri, anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të VV-së,...

“Vetëvendosje të distancohet nga deklarata e Sali Zybës dhe të kërkojë falje”

para 8 muajve - GazetaBlic

Gjatë ditës së djeshme kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Sali Zyba, ka kërcënuar publikisht kryetarin e Prishtinës Shpend Ahmeti. Zyba në shkrimin  e tij në...

Salih Zyba flet pasi e kërcënoi në Facebook Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba dy ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme që e nxorën partinë e tij si të parën, kërcënoi ish-partiakun e tij, kreun e PSD-së, Shpend Ahmetin duke e krahasuar...

Salih Zyba flet pasi e kërcënoi Shpend Ahmetin: Rekomandon t’ia lexoni statusin dy herë

para 8 muajve - Periskopi

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba dy ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme që e nxorën partinë e tij si të parën, kërcënoi ish-partiakun e tij, e kreun e PSD-së, Shpend Ahmetin duke e krahasuar...

Flet Salih Zyba: Nuk pendohem për kërcënimin ndaj Shpend Ahmetit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba dy ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme që e nxorën partinë e tij si të parën, kërcënoi ish-partiakun e tij, e kreun e PSD-së, Shpend Ahmetin duke e krahasuar...

Salih Zyba flet pasi e kërcënoi në Facebook Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba dy ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme që e nxorën partinë e tij si të parën, kërcënoi ish-partiakun e tij, e kreun e PSD-së, Shpend Ahmetin duke e krahasuar...

Flet Salih Zyba pasi e kërcënoi Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Gazeta Observer

Pas humbjes së PSD-së në zgjedhjet e gjashtë tetorit, zyrtari i lartë i VV-së, që në mandatin e fundit kishte qenë deputet, Salih Zyba zgjodhi që të krahasoj ish-partiakun e tij Shpend Ahmetin me Xhabir...

Kërcënimi i Sali Zybës ndaj Shpend Ahmetit, Albin Kurti del me deklaratën e fortë: S’kam për të humbur kohë e nerva me hatërmbetje!

para 8 muajve - Sot News

Sali Zyba, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosja paralajmëroi Shpend Ahmetin se nuk do të jetë më kryetar i Prishtinës dhe se i duhet ta gjejë një vend për të ikur, siç kishte bërë ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir...

Dosti i Shpendit, Sali Zybës: Çoje b***thën, grahi punës… se tu djegën gishtat…!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Fisnik Ismaili ka kërcënuar, kandidatin për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zybën me djegie të gishtave. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook,...

“Haje do m***, ky e han pa u mendu” – Fisnik Ismaili ofendon rëndë Sali Zybën

para 8 muajve - Insajderi

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe së fundmi i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili, me ofendime i është kundërpërgjigjur Sali Zybës së VV-së, i cili e paralajmëroi Shpend Ahmetin se do të largohet...

Fisnik Ismaili kërcënon Sali Zybën me djegie të gishtave

para 8 muajve - Insajderi

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Fisnik Ismaili ka kërcënuar, kandidatin për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zybën me djegie të gishtave. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook,...

Deklarata e Salih Zybës për Shpend Ahmetin: Reagon PSD-ja, aktivizohet edhe shoqëria civile

para 8 muajve - OraInfo

Një deklaratë e Salih Zybës ka ngjallur reagime të shumta në publik. Statusi i kandidatit për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje sot ka çuar në këmbë gjithë opinionin publik por edhe ka shkaktuar...

Fisnik Ismaili e ofendon rëndë Sali Zybën

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe së fundmi i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili, me ofendime i është kundërpërgjigjur Sali Zybës së VV’së, i cili e paralajmëroi Shpend Ahmetin se do të largohet...

Krasniqi për Kurtin: Ka mendësi të njejtë me Salih Zybën

para 8 muajve - Klan Kosova

Kandidati për deputet nga Partia Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka reaguar pas ofendimit të bërë nga kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba në drejtim të kryetarit të...

Krasniqi e pyet Kurtin: A është liri e shprehjes kërcënimi me varje në shesh!?

para 8 muajve - Insajderi

Anëtari i PSD-së, Frashër Krasniqi, ka reaguar përsëri ndaj Albin Kurtit i cili në KTV ka thënë se liria e shprehjes garantohet normalisht. Reagimi i Kurtit erdhi pasiqë anëtari i VV-së, Salih Zyba, e...

Albin Kurti nuk e dënon gjuhën e Salih Zybës, i garanton liri për kërcenim të kundërshtarëve politik

para 8 muajve - Insajderi

Albin Kurti, kryetar i Vetëvendosjes, i ka garantuar liri për kërcënimin ndaj kundërshtarëve politikë ish-deputetit të VV-së, Sali Zyba që më herët në një postim në Facebook tha se kryetari i Prishtinës...

“Liri e shprehjes”, Albin Kurti komenton kërcënimin e Sali Zybës ndaj Shpend Ahmetit

para 8 muajve - BalkanWeb

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, kandidat për kryeministër ka folur rreth një kërcënimi që Sali Zyba i partisë së tij i ka bërë kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit. Zyba paralajmëroi Shpend...

Zyba: Shpendi përveç që nuk do të jetë deputet, nuk do të jetë as kryetar komune

para 8 muajve - Klan Kosova

Salih Zyba, nga Lëvizja Vetëvendosje, ka thënë se pyetja Shpend Ahmeti nuk do të jetë as deputet dhe as kryetar i komunës së Prishtinës, transmeton Klan Kosova. “Pas fitores së Lëvizjes VETËVENDOSJE!,...

Kurti për postimin e Sali Zybës: S’jam për atë qasje, por liria e shprehjes normalisht

para 8 muajve - Insajderi

Albin Kurti, kryetar i Vetëvendosjes, ka thënë se nuk e përkrah reagimin e ish-deputetit të VV-së, Sali Zyba që më herët në një postim në Facebook tha se kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti “s’do të jetë...

“Marre Salih”, “ Fshije këtë status”, komentuesit e gozhdojnë Salih Zyben për fjalorin e tij frikësues

para 8 muajve - Insajderi

Sali Zyba, kandidati për deputet nga Vetëvendosje, ka ironizuar me ish-partiakun e tij të dikurshëm, Shpend Ahmetin. “Pas fitores së Lëvizjes VETËVENDOSJE!, pyetja më e shpeshtë që po më bëhet është: a...

Krasniqi për Kurtin: Ka mendësi të njejtë me Salih Zybën

para 8 muajve - Medial

Kandidati për deputet nga Partia Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka reaguar pas ofendimit të bërë nga kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba në drejtim të kryetarit të...

“Liri e shprehjes”, kështu e komenton Albin Kurti kërcënimin e Sali Zybës ndaj Shpend Ahmetit

para 8 muajve - Gazeta Express

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje që është kandidat për kryeministër ka folur rreth një kërcënimi që Sali Zyba i partisë së tij ia ka bërë kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit. Sali Zyba e ka paralajmëruar...

Krasniqi: Albin Kurti i njëjtë me Salih Zybën, përndryshe do ta largonte nga VV-ja

para 8 muajve - Zyrtare

Kandidati për deputet nga PSD-ja, Frashër Krasniqi ka reaguar ndaj deklaaratës së Albin Kurtit lidhur me Salih Zybën, deklaratën e të cilit e cilësoi si “liri të shprehjes”, përcjellë Periskopi. Kërcënimi...

Ismaili: Salih Zyba është një prej arsyeve pse kemi dalë prej VV-së

para 8 muajve - OraInfo

Po diskutohet deklarata e Salih Zybës për Shpend Ahmetin. Ish-anëtari i VV-së dhe kandidati për deputet i PDK-së, Fisnik Isamili ka reaguar në lidhje me deklaratën e zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje,...

Ja si e komenton Albin Kurti kërcënimin e Sali Zybës ndaj Shpend Ahmetit

para 8 muajve - GazetaBlic

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje që është kandidat për kryeministër ka folur rreth një kërcënimi që Sali Zyba i partisë së tij ia ka bërë kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit. Sali Zyba e ka paralajmëruar...

Eskalimi i Salih Zybes ndaj Shpend Ahmetit, flet Albin Kurti

para 8 muajve - Sinjali

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është pyetur në një emision në KTV, lidhur me reagimin e Salih Zybes ndaj Shpend Ahmetit. Sipas Kurtit, nuk duhet të ketë krahasime të tilla. Ai ka thënë...

Frashër Krasniqi për Zybën: PDK 2.0 nisi me hakmarrje për “varje në shesh” e kërcënime për ekzil

para 8 muajve - Gazeta Express

Kandidati për deputet, Frashër Krasniqi, i ka reaguar Sali Zybës së Vetëvendosjes, i cili përmes një statusi e paralajmëroi Shpend Ahmetin se s’do të jetë më kryetar e i duhet të ikë jashtë vendit si ish-kryetari...

Salih Zyba lozë pushtetarin e rreptë, e kërcënon hapur Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Insajderi

Sali Zyba, kandidati për deputet nga Vetëvendosje, ka ironizuar me ish-partiakun e tij të dikurshëm, Shpend Ahmetin. “Pas fitores së Lëvizjes VETËVENDOSJE!, pyetja më e shpeshtë që po më bëhet është: a...

“Ke ardhë tu kajtë në zyrat e komunës për me ta punësu motrën” – Krasniqi i reagon Zybës

para 8 muajve - Insajderi

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka thënë se Salih Zyba, kandidati i Vetëvendosjes për deputet, nuk jep asnjë deklaratë pa miratimin e Albin Kurtit, liderit...

Frashër Krasniqi thotë që Albin Kurti ka mendësi të njëjtë me Salih Zybën

para 8 muajve - Infokusi

Kandidati për deputet nga PSD, Frashër Krasniqi, ka reaguar pas kërcënimit që ish-bashkëpartiaku i tij, Salih Zyba i ka bërë Shpend Ahmetit, kryetartit të PSD-së e Prishtinës. Frashër Krasniqi madje në...

Zyba për Ahmetin: Vendin ku do të jetojë ka të drejtë ta zgjedhë si Xhabir Zharku

para 8 muajve - Koha.net

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba i ka dërguar një mesazh ish-kryetarit të LVV-së dhe kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti. Ai, për të ka thënë se “veç që nuk do të jetë deputet, nuk do të...

Salih Zyba tallet me Shpend Ahmetin: S’do të jetë as deputet as kryetar komune

para 8 muajve - OraInfo

Ish bashkë partiaku tallet me Shpend Ahmetin. Ish-deputeti i VV-së, Salih Zyba është tallur me votat që PSD dhe Shpend Ahmeti kanë arritur t’i fitojnë në zgjedhjet e të dielës. Përmes një postimi në Facebook,...

Ministri ‘i brendshëm’ i LVV’së kërcënon Shpend Ahmetin ende pa e marrë pushtetin

para 8 muajve - Gazeta Express

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba, me anë të një shkrimi në Facebook ka kërcënuar kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin. Zyba ka thënë se prej që ka fituar Lëvizja Vetëvendosje, pyetja...

Fisnik Ismaili e ofendon rëndë Sali Zybën

para 8 muajve - Infokusi

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe së fundmi i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili, me ofendime i është kundërpërgjigjur Sali Zybës së VV’së, i cili e paralajmëroi Shpend Ahmetin se do të largohet...

Salih zyba eskalon ndaj Shpend Ahmetit: Duhet ta gjejë një vend tjetër për të jetuar

para 8 muajve - Sinjali

Inatet mes vete nuk i kanë tejkaluar ende zyrtarët e Lëvizjes Vetëvendosje me ata të Partisë Socialdemokrate. Kandidati për deputet i VV-së, Salih Zyba, përmes një statusi në profilin e tij në Facebook...

Frashër Krasniqi i përgjigjet Sali Zybës, pasi e kërcënoi Shpend Ahmetin: Kajshe me ta shti motrën në punë

para 8 muajve - GazetaBlic

Një luftë virtuale ka nisur në mes kandidatëve për deputetë nga PSD dhe ata të Lëvizjes Vetëvendosje, dikur bashkëpartiakë. Është Salih Zyba nga VV, ai që në llogarinë Facebook ironizoi me rezultatin që...

“Liri e shprehjes”, kështu e komenton Albin Kurti kërcënimin e Sali Zybës ndaj Shpend Ahmetit

para 8 muajve - Infokusi

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje që është kandidat për kryeministër ka folur rreth një kërcënimi që Sali Zyba i partisë së tij ia ka bërë kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit. Sali Zyba e ka paralajmëruar...

Salih Zyba kërcënon publikisht Shpend Ahmetin

para 8 muajve - GazetaBlic

Sali Zyba, kandidati për deputet nga Vetëvendosje, ka ironizuar me ish-partiakun e tij të dikurshëm, Shpend Ahmetin. “Pas fitores së Lëvizjes VETËVENDOSJE!, pyetja më e shpeshtë që po më bëhet është: a...

Fisnik Ismaili për Salih Zybën: Ky stokë është njëra prej arsyeve pse kemi dal prej VV-së

para 8 muajve - Periskopi

Ish-anëtari i VV-së dhe kandidati për deputet i PDK-së, Fisnik Isamili ka reaguar në lidhje me deklaratën e zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i cili nënkuptoi se shpend Ahmeti duhet të arratiset...

Frashër Krasniqi i reagon Zybës: PDK 2.0 nisi me hakmarrje për “varje në shesh” e kërcënime për ekzil

para 8 muajve - Tetova Sot

Kandidati për deputet, Frashër Krasniqi, i ka reaguar Sali Zybës së Vetëvendosjes, i cili përmes një statusi e paralajmëroi Shpend Ahmetin se s’do të jetë më kryetar e i duhet të ikë jashtë vendit si ish-kryetari...

Krasniqi për Kurtin: Ka mendësi të njëjtë me Salih Zybën

para 8 muajve - Arbresh

Kandidati për deputet nga Partia Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka reaguar pas ofendimit të bërë nga kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba në drejtim të kryetarit të...

Krasniqi: Albin Kurti i njëjtë me Salih Zybën, përndryshe do ta largonte nga VV-ja

para 8 muajve - Periskopi

Kandidati për deputet nga PSD-ja, Frashër Krasniqi ka reaguar ndaj deklaaratës së Albin Kurtit lidhur me Salih Zybën, deklaratën e të cilit e cilësoi si “liri të shprehjes”, përcjellë Periskopi. Kërcënimi...

Fisnik Ismaili për Sali Zybën: Ky stokë është njëra prej arsyeve pse kemi dal prej VV-së

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ish-anëtari i VV-së dhe kandidati për deputet i PSD-së, Fisnik Isamili ka reaguar në lidhje me deklaratën e zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba i cili nënkuptoi se shpend Ahmeti duhet të arratiset...

Fisnik Ismaili e ofendon rëndë Sali Zybën

para 8 muajve - Bota Press

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe së fundmi i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili, me ofendime i është kundërpërgjigjur Sali Zybës së VV’së, i cili e paralajmëroi Shpend Ahmetin se do të largohet...

Fisnik Ismaili për Zybën: Ky stokë është njëra prej arsyeve pse kemi dal prej VV-së

para 8 muajve - Gazeta Observer

Fisnik Ismaili nga PSD së fundmi ka reaguar ashpër lidhur me statusin e Salih Zybës i cili kërcënon Shpend Ahmetin se duhet të arratiset nga Kosova pas fitores së VV-së në zgjedhje, shkruan Gazeta Observer....

Kurti e komenton reagimin e Zybës ndaj Ahmetit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Albin Kurti, kryetar i Vetëvendosjes, ka thënë se nuk e përkrah reagimin e ish-deputetit të VV-së, Sali Zyba që më herët në një postim në Facebook tha se kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti “s’do të jetë...

Kurti bëhet sikur nuk e ka dëgjuar kërcënimin e Salih Zybës ndaj Shpend Ahmetit: Kjo është liria e shprehjes

para 8 muajve - Periskopi

Albin Kurti,  kryetar i  Vetëvendosjes, sonte në KTV është pyetur edhe rreth deklaratës kërcënuese të zyrtarit të partisë së tij, Salih Zybës, ku ky i fundit tha se Shpend Ahmetit të PSD’së i mbetet veç...

“Liri e shprehjes”, kështu e komenton Albin Kurti kërcënimin e Sali Zybës ndaj Shpend Ahmetit

para 8 muajve - Bota Press

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje që është kandidat për kryeministër ka folur rreth një kërcënimi që Sali Zyba i partisë së tij ia ka bërë kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit. Sali Zyba e ka paralajmëruar...

Lutfi Haziri thotë se Sali Zyba është kërcënim për qytetarët e Prishtinës

para 8 muajve - Periskopi

Lutfi Haziri i LDK’së sonte në Debat Plus ka komentuar deklaratën kërcënuese të Sali Zybës, percjellë Periskopi. “Fjalori i Sali Zybës shihet si kërcënim ndaj qytetarëvr të Prishtinës”, ka thënë Haziri...

Kurti bëhet sikur nuk e ka dëgjuar kërcënimin e Salih Zybës ndaj Shpend Ahmetit: Kemi punë më të mençura

para 8 muajve - Periskopi

Albin Kurti kryetari  VV-së ka folur edhe rreth statusit të fundit të Salih Zybës, ku ky i fundit tha se Shpend Ahmetit i mbetet të arratiset nga Kosova. Kurti në një intervist në KTV tha se nuk e kam...

“Salih Zyba dikur qante në Komunë, tani po luan rolin e gjykatësit suprem”

para 8 muajve - Ekonomia Online

Një “luftë” në rrjetet sociale ka nisur ndërmjet zyrtarëve të PSD-së dhe Vetëvendosje, dikur bashkëpartiakë. Është Salih Zyba nga VV, ai që në llogarinë Facebook ironizoi me rezultatin që mori PSD në zgjedhjet...

Salih Zyba kërcënon publikisht Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Infokusi

Sali Zyba, kandidati për deputet nga Vetëvendosje, ka ironizuar me ish-partiakun e tij të dikurshëm, Shpend Ahmetin. “Pas fitores së Lëvizjes VETËVENDOSJE!, pyetja më e shpeshtë që po më bëhet është: a...

Salih Zyba: Shpend Ahmeti nuk do të jetë as deputet, as kryetar i Prishtinës

para 8 muajve - Arbresh

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Salih Zyba, ka përcjellur një mesazh për ish-bashkëpartiakun e tij Shpend Ahmetin, duke pretenduar se ky i fundit do ta humb edhe postin e kryetarit të Komunës...

Zogaj për kërcënimin e Zybës: Kallxoni këtij kauboji që fituesi sillet ndryshe

para 8 muajve - Gazeta Observer

Petrit Zogaj, njohësi i çështjeve politike përmes një statusi në Facebook ka reaguar lidhur me shkrimin, gjegjëssiht kërcënimin që Salih Zyba nga Vetvendosje ia ka bërë Shpend Ahmetit, shkruan Gazeta Observer....

Zyba ironizon me rezultatin e PSD-së, Krasniqi ia kujton se si ai qante për t’ia punësuar motrën

para 8 muajve - Fakti Ditor

Një luftë virtuale ka nisur në mes kandidatëve për deputetë nga PSD dhe ata të Lëvizjes Vetëvendosje, dikur bashkëpartiakë. Është Salih Zyba nga VV, ai që në llogarinë Facebook ironizoi me rezultatin që...

Zogaj për kërcënimin e Zybës: Kallxoni këtij kauboji që fituesi sillet ndryshe

para 8 muajve - Periskopi

Njohësi i çështjeve politike, Petrit Zogaj e quan ‘kauboj’ Salih Zybën, pasi ky i fundit nënkuptoi se Shpend Ahmeti duhet të arratiset nga Kosova, sikurse Xhabir Zharku. Zogaj thotë se fituesi duhet të...

​Kërcënimi i Zybës për Ahmetin: Vendin ku do të jetojë ka të drejtë ta zgjedhë si Xhabir Zharku

para 8 muajve - KosovaPress

“Pas fitores së Lëvizjes VETËVENDOSJE!, pyetja më e shpeshtë që po më bëhet është: a më shumë ke vota ti a Shpend Ahmeti. I sigurtë jam që Shpendi përveç që nuk do të jetë deputet, nuk do të jetë as...

Krasniqi ndaj kërcënimit të Salih Zybës: PDK 2.0 po e nxjerr kokën 2 ditë pas fitores

para 8 muajve - Periskopi

Frashër Krasniqi nga Partia Social Demokrate ka reaguar pas një shkrimi të Salih Zybës në Facebook, ku thotë se Shpend Ahmeti nuk e ka vendin në Kosovëdhe se nuk do ta ketë asnjë pozitë shtetërore, raporton...

Krasniqi i përgjigjet Sali Zybës, pasi e kërcënoi Ahmetin: Kajshe me ta shti motrën në punë

para 8 muajve - Epoka e Re

Një luftë virtuale ka nisur në mes kandidatëve për deputetë nga PSD-ja dhe ata të Lëvizjes Vetëvendosje!, dikur bashkëpartiakë. Është Salih Zyba nga VV-ja, që në profilin e vet në “Facebook”, ironizoi...

Salih Zyba i VV-së kërcënon Shpend Ahmetin ende pa e marrë pushtetin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba, me anë të një shkrimi në Facebook ka kërcënuar kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin. Zyba ka thënë se prej që ka fituar Lëvizja Vetëvendosje, pyetja...

Salih Zyba kërcënon Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Gazeta Observer

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba, me anë të një shkrimi në Facebook ka kërcënuar kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin. Zyba ka thënë se prej që ka fituar Lëvizja Vetëvendosje, pyetja...

‘Ke ardh tu kajtë në zyrat e Komunës për me ta punësu motrën’-Krasniqi i reagon Zybës

para 8 muajve - Gazeta Observer

“Ke ardhë tu kajtë në zyrat e komunës për me ta punësu motrën” – Krasniqi i reagon Zybës Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka thënë se Salih Zyba, kandidati...

Salih Zyba kërcënon publikisht Shpend Ahmetin

para 8 muajve - Bota Press

Sali Zyba, kandidati për deputet nga Vetëvendosje, ka ironizuar me ish-partiakun e tij të dikurshëm, Shpend Ahmetin. “Pas fitores së Lëvizjes VETËVENDOSJE!, pyetja më e shpeshtë që po më bëhet është: a...

Salih Zyba kërcënon Shpend Ahmetin, nënkupton se duhet të arratiset nga Kosova

para 8 muajve - Periskopi

Salih Zyba ka ofenduar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, duke thënë se ai përveç që nuk do të jetë deputet, nuk do të jetë më as kryetar komune. Mirëpo, Zyba, nuk e ofendon Ahmetin këtu, por më pas,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK