http://kariera.mk

OKB: Sulmet amerikane në laboratoret afgane të drogës janë të “paligjshme”

para 8 muajve - Top Channel

Sulmet ajrore në disa laboratore të drogës të talibanëve në perëndim të Afganistanit kanë lënë të vdekur të paktën 30 civilë, duke përfshirë fëmijë, kanë thënë Kombet e Bashkuara. Kombet e Bashkuara kanë...

OKB: Sulmet amerikane në laboratoret afgane të drogës janë të “paligjshme”

para 8 muajve - Vizion Plus

Sulmet ajrore në disa laboratore të drogës të talibanëve në perëndim të Afganistanit kanë lënë të vdekur të paktën 30 civilë, duke përfshirë fëmijë, kanë thënë Kombet e Bashkuara. Kombet e Bashkuara kanë...

OKB: Sulmet amerikane në laboratoret afgane të drogës janë të “paligjshme”

para 8 muajve - Opinion

Sulmet ajrore në disa laboratore të drogës të talibanëve në perëndim të Afganistanit kanë lënë të vdekur të paktën 30 civilë, duke përfshirë fëmijë, kanë thënë Kombet e Bashkuara. Kombet e Bashkuara kanë...

OKB: Sulmet amerikane në laboratoret afgane të drogës janë të “paligjshme”

para 8 muajve - Gazeta Express

Sulmet ajrore në disa laboratore të drogës të talibanëve në perëndim të Afganistanit kanë lënë të vdekur të paktën 30 civilë, duke përfshirë fëmijë, kanë thënë Kombet e Bashkuara. Kombet e Bashkuara kanë...

Amerika bombardon laboratorët talibane të drogës, OKB: Sulmet janë të paligjshme

para 8 muajve - BalkanWeb

Sulmet ajrore në disa laboratore të drogës të talibanëve në perëndim të Afganistanit kanë lënë të vdekur të paktën 30 civilë, duke përfshirë fëmijë, kanë thënë Kombet e Bashkuara. Kombet e Bashkuara kanë...

OKB: Sulmet amerikane në laboratoret afgane të drogës janë të “paligjshme”

para 8 muajve - Presheva Jone

Sulmet ajrore në disa laboratore të drogës të talibanëve në perëndim të Afganistanit kanë lënë të vdekur të paktën 30 civilë, duke përfshirë fëmijë, kanë thënë Kombet e Bashkuara. Kombet e Bashkuara kanë...

OKB: Sulmet amerikane në laboratoret afgane të drogës janë të "paligjshme"

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Sulmet ajrore në disa laboratore të drogës të talibanëve në perëndim të Afganistanit kanë lënë të vdekur të paktën 30 civilë, duke përfshirë fëmijë, kanë thënë Kombet e Bashkuara. Kombet e Bashkuara kanë...

OKB: Sulmet e SHBA-së shkaktuan viktima civile në Afganistan

para 8 muajve - Shenja

Raporti i veçantë i Organizatës së Kombeve të Bashkuara (OKB) kritikon sulmet ajrore të SHBA-së në fillim të këtij viti mbi fabrikat e dyshuara të drogës në Afganistan, duke theksuar se sulmet ishin të...

OKB: Sulmet e SHBA-ve shkaktuan viktima civile në Afganistan

para 8 muajve - Anadolu Agency

Kabul Raporti i veçantë i Organizatës së Kombeve të Bashkuara (OKB) kritikon sulmet ajrore të SHBA-ve në fillim të këtij viti mbi fabrikat e dyshuara të drogës në Afganistan, duke theksuar se sulmet ishin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK