http://kariera.mk

BE marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - BalkanWeb

Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për...

BE nënshkruan marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Flaka

Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton AA. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje...

BE nënshkruan marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Shenja

Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton AA. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje...

Spasovski: Nuk ka rrezik konkret për akte terroriste në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Fol

Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver SPasovski, thotë se megjithëse vendi...

Spasovski: Nuk ka rrezik nga akt konkret Te.rrorist në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Medial

Bruksel, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër terrorizmit. Edhe pse vendi...

BE marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Anadolu Agency

Bruksel Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së...

Avramopoulos: Sfidat tona janë të përbashkëta

para 5 muajve - Flaka

Komisioneri i Bashkimit Evropian për Migrimin, Çështjet e Brendshme dhe Shtetësinë Dimitris Avramopoulos dhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nënshkruan sot marrëveshjen e planit të përbashkët të veprimit...

Spasovski: Nuk ka rrezik nga akt konkret terrorist në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Flaka

Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër terrorizmit. Edhe pse vendi jonë nuk përballet me rrezik konkret...

Spasovski: Nuk ka rrezik nga akt konkret Te.rrorist në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Lajm

Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër t errorizmit. Edhe pse vendi jonë nuk përballet me rrezik konkret...

Spasovski: Nuk ka rrezik nga akt konkret Te.rrorist në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Tetova1

Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër t errorizmit. Edhe pse vendi jonë nuk përballet me rrezik konkret...

Lleshaj: Shqipëria, e angazhuar të plotësojë standardet evropiane

para 5 muajve - Medial

Pas nënshkrimit të marrëveshjes së planit të përbashkët të veprimit në luftën kundër terrorizmit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati një konferencë për shtyp...

Spasovski: Nuk ka rrezik konkret për akte terroriste në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Arbresh

Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, thotë se megjithëse vendi...

BE marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Arbresh

Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për...

Marrëveshje BE – Shqipëri – Maqedoni

para 5 muajve - Medial

Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin,...

Vendet e BE-së kërkojnë zgjidhje për migrimin e parregullt

para 5 muajve - Arbresh

Ministrat e vendeve të BE-së të martën u takuan në Luksemburg për të diskutuar gjetjen e një zgjidhje afatgjate për valën e migrimit me të cilën po ballafaqohet Evropa, raporton Anadolu Agency (AA). Duke...

Vendet e BE-së kërkojnë zgjidhje për migrimin e parregullt

para 5 muajve - Shenja

Ministrat e vendeve të BE-së të martën u takuan në Luksemburg për të diskutuar gjetjen e një zgjidhje afatgjate për valën e migrimit me të cilën po ballafaqohet Evropa, raporton AA. Duke folur para gazetarëve...

Vendet e BE-së kërkojnë zgjidhje për migrimin e parregullt

para 5 muajve - Anadolu Agency

Bruksel Ministrat e vendeve të BE-së të martën u takuan në Luksemburg për të diskutuar gjetjen e një zgjidhje afatgjate për valën e migrimit me të cilën po ballafaqohet Evropa, raporton Anadolu Agency...

Vendet e BE-së kërkojnë zgjidhje për migrimin e parregullt

para 5 muajve - Arbresh

Dimitris Avramopoulos, Komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje të Brendshme dhe Shtetësi, tha se situata aktuale në Mesdhe nuk mund të vazhdojë Ministrat e vendeve të BE-së të martën u takuan në Luksemburg...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK