http://kariera.mk

Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet/ Erion Braçe ‘përgjon’ me takt telefonin e ministres së Drejtësisë

para 6 muajve - Sot News

Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur.  Në një prej tyre shihet zv/kryeministri...

Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet, Erion Braçe ‘përgjon’ telefonin e ministres së Drejtësisë

para 6 muajve - Arbresh

Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur. Në një prej tyre shihet zv/kryeministri...

Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet, Erion Braçe ‘përgjon’ telefonin e ministres së Drejtësisë

para 6 muajve - Lajme.al

Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur. Në një prej tyre shihet zv/kryeministri...

FOTOT: Sherr dhe humor në Kuvend, ja momentet më pikante që nuk u panë në televizor

para 6 muajve - Gazeta Tema

Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur. Më poshtë po përcjellim disa nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK