http://kariera.mk

Funksioni i ri i WhatsApp është për ata që nuk duan të shtohen grupe bisedash pa aprovimin e tyre

para 8 muajve - Medial

Pavarësisht nëse është një grup familjar ose jo, shumë përdorues të WhatsApp irritohen kur mësojnë se janë shtuar në grupe të reja. Por ditëve kur ju duhej të bllokonit njoftimet nga këto grupe u ka ardhur...

Funksioni i ri i WhatsApp është për ata që nuk duan të shtohen grupe bisedash pa aprovimin e tyre

para 8 muajve - Zhurnal

Pavarësisht nëse është një grup familjar ose jo, shumë përdorues të WhatsApp irritohen kur mësojnë se janë shtuar në grupe të reja. Por ditëve kur ju duhej të bllokonit njoftimet nga këto grupe u ka ardhur...

WhatsApp me një përditësim të rëndësishëm për përdoruesit

para 8 muajve - Indeks.mk

Pavarësisht nëse është një grup familjar ose jo, shumë përdorues të WhatsApp irritohen kur mësojnë se janë shtuar në grupe të reja. Por ditëve kur ju duhej të bllokonit njoftimet nga këto grupe u ka ardhur...

WhatsApp me një përditësim të rëndësishëm për përdoruesit

para 8 muajve - Ina

Përditësimi i ri i platformës ‘WhatsApp’ do bëjë që përdoruesit të mos shtohen në grupe pa pëlqimin e tyre. Veçoria e fundit për pajisjet me sistem operativ Android dhe iOS lejon përdoruesit të vendosin...

WhatsApp me një përditësim të rëndësishëm për përdoruesit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Përditësimi i ri i platformës ‘WhatsApp’ do bëjë që përdoruesit të mos shtohen në grupe pa pëlqimin e tyre. Veçoria e fundit për pajisjet me sistem operativ Android dhe iOS lejon përdoruesit të vendosin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK