http://kariera.mk

Xiaomi lanson Mi TV 4S për tregjet e Evropës

para 8 muajve - Medial

Kompania kineze Xiaomi ka njoftuar mbërritjen e linjës Mi TV 4S në Evropë, dhe Mi TV 4S 55 inç dhe Mi TV 4S 43 inç do të jenë në dispozicion, si dhe modeli i përballueshëm Mi TV 4A 32 inç. Modelet 55 dhe...

Xiaomi lanson Mi TV 4S për tregjet e Evropës

para 8 muajve - Indeks.mk

Kompania kineze Xiaomi ka njoftuar mbërritjen e linjës Mi TV 4S në Evropë, dhe Mi TV 4S 55 inç dhe Mi TV 4S 43 inç do të jenë në dispozicion, si dhe modeli i përballueshëm Mi TV 4A 32 inç. Modelet 55 dhe...

Xiaomi lanson Mi TV 4S për tregjet e Evropës

para 8 muajve - Flaka

Kompania kineze Xiaomi ka njoftuar mbërritjen e linjës Mi TV 4S në Evropë, dhe Mi TV 4S 55 inç dhe Mi TV 4S 43 inç do të jenë në dispozicion, si dhe modeli i përballueshëm Mi TV 4A 32 inç. Modelet 55 dhe...

Xiaomi lanson Mi TV 4S për tregjet e Evropës

para 8 muajve - Tetova Sot

Kompania kineze Xiaomi ka njoftuar mbërritjen e linjës Mi TV 4S në Evropë, dhe Mi TV 4S 55 inç dhe Mi TV 4S 43 inç do të jenë në dispozicion, si dhe modeli i përballueshëm Mi TV 4A 32 inç. Modelet 55 dhe...

Xiaomi lanson Mi TV 4S për tregjet e Evropës

para 8 muajve - KosovaPress

Modelet 55 dhe 43 inç kanë ekran 4K HDR dhe teknologji MEMC. Ato  përdorin çip Mediatek 6886, i cili ka një CPU me katër bërthama dhe vijnë me 2 GB RAM dhe 8 GB hapësirë ruajtjeje. Mi TV 4S përdor Android...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK