http://kariera.mk

Kokaina në banane/ Sot duhej të jepej pretenca për Arbër Çekaj

para 7 muajve - Top Channel

Sot duhej të jepej pretenca për Arbër Çekaj biznesmenin e bananeve, në kontejnerët e të cilit u gjetën 613 kg kokainë shkurtin e kaluar, por ajo nuk u shpall. Seanca gjyqësore për Çekajn, në Gjykatën për...

613 kg kokainë/ Shtyhet seanca gjyqësore ndaj Arbër Çekajt

para 7 muajve - Opinion

Sot në Gjykatën për Krime të Rënda ishte caktuar seanca e radhës gjyqësore për Arbër Çekajn. Kjo seancë  nisi me 23 minuta me vonesë , për shkak se kryesuesja trupit gjykues, Daniela Shirka, nuk erdhi...

Nis me vonesë e më pas shtyhet seanca për Arbër Çekaj, ja arsyeja

para 7 muajve - BalkanWeb

23 minuta me vonesë ka filluar seanca gjyqësore për Arbër Çekajn në Gjykatën për Krime të Rënda, për shkak të vonesës së kryesueses së trupit gjykues, Daniela Shirka, e cila mori konfirmimin në detyrë...

Çfarë vendimi u mor? Nis me vonesë seanca për Arbër Çekajn, a ishte i pranishëm avokati Maks Haxhia?

para 7 muajve - Sot News

23 minuta me vonesë ka filluar seanca gjyqësore për Arbër Çekajn në Gjykatën për Krime të Rënda, për shkak të vonesës së kryesueses së trupit gjykues, Daniela Shirka, e cila mori konfirmimin në detyrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK