http://kariera.mk

Sot ka pasur tërmet në Prilep

para 7 muajve - Portalb

Observacioni Sizmologjik në Fakultetin Matematiko-Natyror në Shkup sot në ora 04:39 është regjistruar tërmet, epiqendra e të cilit ka qenë 65 kilometra në jug të Shkupit, në zonën e Prilepit, njofton Portalb.mk....

Tërmet në Prilep

para 7 muajve - Gazeta Express

Tërmet me fuqi prej 2,3 ballë sipas shkallës së Rihterit është regjistruar në mëngjes në ora 04:39 në rajonin e Prilepit, kumtoi Observatori Sizmologjik pranë Fakultetit të Shkencave Natyrore dhe Matematikore...

Një tërmet prej 4,4 ballëve sipas Rihterit e goditi Dubrovnikun

para 7 muajve - TV21

Një tërmet me intensitet prej 4,4 ballëve sipas shkallës së Rihterit e goditi Dubrovnikun dhe rrethinën, lajmërojnë mediet kroate. Epiqendra e tërmetit ishte në det afro 38 kilometra në perëndim të Dubrovnikut....

Tërmet në Prilep

para 7 muajve - Alsat-M

Rrjeti telemetrik seizmologjik në Republikën e Maqedonisë së Veriut pranë Fakultetit Matematiko-natyror në Shkup, mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:39 minuta ka regjistruar tërmet me epiqendër 65 kilometra...

Tërmet i dobët është ndjerë në Prilep

para 7 muajve - Medial

Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Tërmet me fuqi prej 2,3 ballë sipas shkallës së Rihterit është regjistruar në mëngjes në ora 04:39 në rajonin e Prilepit, kumtoi Observatori Sizmologjik pranë Fakultetit...

Tërmet në Maqedoninë Veriore

para 7 muajve - Derveni

Sot rreth orës 4 të mëngjesit një tërmet prej 2,3 ballë ka goditur rajonin mes Prilepit dhe Manastirit. Tërmeti është ndier në tërë rajonin e Pellagonisë dhe epiqendra njoftohet të ketë qenë afër qytetit të Prilepit.

Tërmet në Prilep

para 7 muajve - Gazeta Observer

Tërmet me fuqi prej 2,3 ballë sipas shkallës së Rihterit është regjistruar në mëngjes në ora 04:39 në rajonin e Prilepit, kumtoi Observatori Sizmologjik pranë Fakultetit të Shkencave Natyrore dhe Matematikore...

Korça nuk gjen qetësi, lëkundet sërish gjatë natës

para 7 muajve - Albeu

Prej ditësh qyteti i Korçës po lëkundjet nga tërmete të njëpasnjëshme. Gjatën natës, janë regjistruar 3 dridhje në fshatin Arrëz dhe më pas në Sheqeras . Lëkundja e parë ka pasur magnitudë 2.9 me epiqendër...

Tërmete të tjera dridhën jugun e Shqipërisë

para 7 muajve - Koha.net

Të tjera goditje tërmeti në Shqipëri. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka regjistruar tre tërmete gjatë natës në Shqipëri. Sipas të dhënave epiqendra vazhdon të jetë në Korçë, fillimisht...

Tërmet 4,4 shkallësh të Rihterit goditi sot në mëngjes Dubrovnikun

para 7 muajve - Koha.net

Një tërmet me forcë 4,4 shkallës të Rihterit ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 2 e 30 minuta në Dubrovnik. Siç raportojnë mediat kroate, epiqendra e tërmetit ishte në det, 18 kilometra nga Stoni, transmeton...

Tërmet në Prilep

para 7 muajve - Lajm

Rrjeti telemetrik seizmologjik në Republikën e Maqedonisë së Veriut pranë Fakultetit Matematiko-natyror në Shkup, mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:39 minuta ka regjistruar tërmet me epiqendër 65 kilometra...

Është regjistruar tërmet në Prilep

para 7 muajve - Arbresh

Rrjeti telemetrik seizmologjik në Maqedoninë e Veriut pranë Fakultetit Matematiko-Natyror në Shkup, mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:39 minuta ka regjistruar tërmet me epiqendër 65 kilometra në jug të...

Banorët e korçës nuk gjejnë qetësi/ Sërisht lëkundje tërmeti…

para 7 muajve - Standard

Korça duket se nuk po gjen qetësi nga dridhjet e tokës. Instituti i Gjeoshkencave, ka regjistruar tre lëkundje tërmeti gjatë natës. Sipas të dhënave lëkundjet fillimisht janë ndjerë në fshatin Arrëz dhe...

Është regjistruar tërmet në Prilep

para 7 muajve - Fakti Ditor

Rrjeti telemetrik seizmologjik në Maqedoninë e Veriut pranë Fakultetit Matematiko-Natyror në Shkup, mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:39 minuta ka regjistruar tërmet me epiqendër 65 kilometra në jug të...

Goditje të tjera tërmeti, IGJEUM jep detaje për lëkundjet e regjistruara

para 7 muajve - Gazeta Express

Te tjera goditje termeti ne vend. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka regjistruar tre termete gjate nates ne vendin tone. Sipas te dhenave epiqendra vazhdon te jete ne Korce, fillimisht...

Tërmeti godet Gjilanin

para 7 muajve - Top Channel

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sonte rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30.Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje...

Rajoni i Gjilanit mbrëmë u lëkund nga një tërmet i lehtë, më herët edhe Leposaviqi

para 7 muajve - Koha.net

Një tërmet i shkallës 2.1 të Rihterit ka goditur mbrëmë rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, më herët lëkundje...

Vijojnë lëkundjet e tërmetit, IGJEUM jep detaje/ Ja ku ishte epiqendra…

para 7 muajve - Standard

Tre lëkundje tërmeti janë regjistruar në rajonin e Korçës gjatë orëve të natës. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit njofton se lëkundjet ishin me magnitudë relativisht të vogël. Sipas...

Tërmeti me magnitudë 4.9 trondit Italinë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një tërmet i fortë ka tronditur Italinë këtë mbrëmje. Raportohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 të shkallës Rihter, ndërsa ka goditur Italinë qendrore, 100 kilometra nga Roma.

Nuk gjen qetësi Toka/ Shënohen të tjera lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

para 7 muajve - Sot News

Duket se Toka nuk po gjen qetësi dhe lëkundje të tjera tërmeti janë ndjerë gjatë natës që lamë pas. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit janë regjistruar tre tërmete gjatë natës...

Tërmet në Gjilan

para 7 muajve - GazetaBlic

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Goditje të tjera tërmeti, IGJEUM jep detaje për lëkundjet e regjistruara

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Te tjera goditje termeti ne vend. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka regjistruar tre termete gjate nates ne vendin tone. Sipas te dhenave epiqendra vazhdon te jete ne Korce, fillimisht...

Rajoni i Gjilanit mbrëmë u lëkund nga një tërmet i lehtë, më herët edhe Leposaviqi

para 7 muajve - Ekonomia Online

Një tërmet i shkallës 2.1 të Rihterit ka goditur mbrëmë rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, më herët lëkundje...

Tërmet në Gjilan

para 7 muajve - Arbresh

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur mbrëmë rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Sipas banorëve tërmeti është ndier fort...

Tërmet në Gjilan

para 7 muajve - Klan Kosova

Raportohet se rreth orës 21:30, janë ndjer dridhje të tokës në qytetin e Gjilanit. Siç raportohet nga faqja zyrtare për termete EMSC, dridhje të tokës ka pasur në Kosovë, Serbi dhe në kufi me Maqedoninë...

Tërmet në Gjilan

para 7 muajve - Medial

Raportohet se rreth orës 21:30, janë ndjer dridhje të tokës në qytetin e Gjilanit. Siç raportohet nga faqja zyrtare për termete EMSC, dridhje të tokës ka pasur në Kosovë, Serbi dhe në kufi me Maqedoninë...

Një tërmet 2 shkallësh godet në afërsi të Gjilanit

para 7 muajve - Gazeta Express

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Tërmet në Kosovë

para 7 muajve - OraInfo

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Një tërmet 2 shkallësh godet Gjilanin

para 7 muajve - Insajderi

Një tërmet i shkallës 2.1 rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Një tërmet 2 shkallësh godet në afërsi të Gjilanit

para 7 muajve - Koha.mk

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Tërmet 2 shkallësh në Gjilan

para 7 muajve - GazetaBlic

Një tërmet i shkallës 2.1 rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Tërmeti godet Gjilanin

para 7 muajve - Infokusi

Dridhje të tokës, u ndjen në Gjilan, këtë të enjte rreth orës 21 e 30. Për këtë raportohet edhe nga faqja zyrtare për tërmete EMSC, ku thuhet që dridhje të tokës pati në Kosovë, Serbi e në kufi me Maqedoninë...

Tërmeti i fortë godet Italinë

para 7 muajve - Medial

Një tërmet me magnitutë 4.9 ballë ka goditur Italinë këtë të enjte. Epiqendra e tij ishte Balsorano dhe Pescosolido Tërmeti sipas Institutit Italian të Gjeofizikës dhe Vullkanologjisë, kishte një thellësi...

Tërmeti i fortë godet Italinë

para 7 muajve - Vizion Plus

Një tërmet me magnitutë 4.9 ballë ka goditur Italinë këtë të enjte. Epiqendra e tij ishte Balsorano dhe Pescosolido Tërmeti sipas Institutit Italian të Gjeofizikës dhe Vullkanologjisë, kishte një thellësi...

Një tërmet prej dy shkallësh e godet Gjilanin

para 7 muajve - KosovaPress

Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka pasur edhe në Leposaviq. Rajoni i Ballkanit është goditur ditëve të...

Tërmeti trondit Italinë, panik te qytetarët

para 7 muajve - Medial

Lexime: 2 Pasditen e sotme në jug të Italisë është regjistruar një tërmet me magnitudë 4.4 ballë. Mediat italiane informojnë se tërmeti ka shkaktuar panik tek qytetarët, por fatmirësisht nuk raportohet...

Tërmet i shkallës 2.1 në rajonin e Gjilanit

para 7 muajve - Arbresh

Një tërmet i shkallës 2.1 Riter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Një tërmet në afërsi të Gjilanit, ja sa ka qenë i fuqishëm

para 7 muajve - Gazeta Observer

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Tërmet në afërsi të Gjilanit

para 7 muajve - Periskopi

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit. Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Lajmi i fundit: Një tërmet godet Gjilanin

para 7 muajve - Bota Press

Një tërmet i shkallës 2.1 Rihter ka goditur sot rajonin e Gjilanit.Lëkundjet e tokës kanë ndodhur rreth orës 21:30. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në Uglar. Përpos Gjilanit, sot më herët lëkundje ka...

Italia goditet nga një tërmet i fuqishëm

para 7 muajve - Sinjali

Një tërmet ka ndodhur sot pasdite në jug të Italisë. Mediat e Shqipërise kanë raportuar se sipas EMSC, tërmeti është regjistruar me magnitudë 4.4 ballë. Epiqendra e tërmetit ishte 5 kilometra larg qytetit...

Tërmet me magnitudë 4.9

para 7 muajve - Standard

Një tërmet i fortë ka tronditur Italinë këtë mbrëmje. Raportohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 të shkallës Rihter, ndërsa ka goditur Italinë qendrore, 100 kilometra nga Roma.

LAJMI I FUNDIT/Termeti shkund Romën…

para 7 muajve - Koha.mk

Romë, 7 nëntor – Një tërmet i fortë ka tronditur Italinë këtë mbrëmje. Raportohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 të shkallës Rihter, ndërsa ka goditur Italinë qendrore, 100 kilometra nga Roma.

Tërmeti trondit jugun e Italisë

para 7 muajve - Opinion

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë të shkallës rihter mësohet të ketë tronditur Italinë. Sipas Qendrës Sizmologjike Europiane-Mesdhetare epiqendra e këtij tërmeti ishte në jug të Italisë, rreth 99 km nga...

LAJMI I FUNDIT/ Tërmeti me magnitudë 4.9 trondit Italinë

para 7 muajve - BalkanWeb

Një tërmet i fortë ka tronditur Italinë këtë mbrëmje. Raportohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 të shkallës Rihter, ndërsa ka goditur Italinë qendrore, 100 kilometra nga Roma. vijon …

Italia tronditet nga tërmeti, ja sa ballë ishte

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një tërmet i fortë ka tronditur Italinë këtë mbrëmje. Raportohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 të shkallës Rihter, ndërsa ka goditur Italinë qendrore, 100 kilometra nga Roma.

Vazhdojnë tërmetet në Korçë

para 7 muajve - Top Channel

Lëkundje të tjera tërmeti, janë ndjerë në Korçë. Bëhet fjalë për lëkundje me magnitudë të vogël, më e fundit e shkallës 2.3. Top Channel

Korça nuk gjen qetësi nga tërmetet, 6 lëkundje në 24 orë

para 7 muajve - Gazeta Express

Vazhdojnë tërmetet në Korçë. Vetëm në 24 orët e fundit, ky qytet është goditur nga 6 tërmete, të cilët fatmirësisht nuk kan qenë të fortë. Lëkundjet variojnë nga 1.2 deri në 3.4, ndërsa epiqendrat i kanë...

Sërish tërmet në Shqipëri, këtu ishte epiqendra

para 7 muajve - Insajderi

Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 6 lëkundje tërmeti...

Tërmetet shqetësojnë Korçën, lëkundje të tjera gjatë natës

para 7 muajve - Vizion Plus

Vazhdojnë lëkundjet e tërmeteve në juglindje të vendit. Lëkundja e fundit është rregjistruar në orën 00.02 të mëngjesit të sotëm me magnitudë 3.4 ballë, me epiqendër në fshatin Nikolicë të Devollit. Burime...

Sërish tërmete në Korçë, regjistrohen 6 lëkundje gjatë orëve të fundit

para 7 muajve - Blitz

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm. bëhet...

Sërish tërmet në Shqipëri, këtu ishte epiqendra

para 7 muajve - Zhurnal

Tiranë, 7 nëntor – Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar...

Vazhdojnë tërmetet në Shqipëri

para 7 muajve - Koha.mk

Lëkundje të tjera tërmeti, janë ndjerë në Korçë. Bëhet fjalë për lëkundje me magnitudë të vogël, më e fundit e shkallës 2.3.

Të tjera tërmete në Shqipëri

para 7 muajve - Alsat-M

Qyteti i Korçës në Shqipëri  vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. ]Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë...

Korça nuk ka paqe, 6 lëkundje tërmeti për 24 orët e fundit

para 7 muajve - BalkanWeb

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm. bëhet...

Vazhdojnë tërmetet në Korçë

para 7 muajve - Klan Kosova

Lëkundje të tjera tërmeti janë ndjerë në Korçë. Bëhet fjalë për lëkundje me magnitudë të vogël, më e fundit e shkallës 2.3 të Rihterit, shkruan TCh.

Korçë, ndihen sërish lëkundje në Nikolicë

para 7 muajve - Medial

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Gjatë natës janë shënuar të paktën tre lëkundje, ku më e fuqishmja ishte në orën 23:02 të mbrëmjes së djeshme, 3.4 ballë dhe epiqendra ishte...

Korça nuk ka paqe, 6 lëkundje tërmeti për 24 orët e fundit

para 7 muajve - Medial

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm. bëhet...

Vazhdojnë tërmetet në Korçë

para 7 muajve - Koha.net

Lëkundje të tjera tërmeti, janë ndjerë në Korçë. Bëhet fjalë për lëkundje me magnitudë të vogël, më e fundit e shkallës 2.3.

Korça nuk gjen qetësi, 6 lëkundje tërmeti për 24 orët e fundit

para 7 muajve - Koha Jone

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm. bëhet...

Vijojnë tërmetet në Korçë, 6 lëkundje gjatë orëve të fundit

para 7 muajve - Standard

Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 6 lëkundje tërmeti...

Banorët sërish në panik, një tjetër tërmet lëkund zonën e Korçës

para 7 muajve - Sot News

Mbrëmjen e djeshme në orën 23:02 një tërmet me magnitudë 3.4 ka shqetësuar edhe alarmuar të gjithë banorët e zonës së Korçës. Mësohet e se epiqendra e këtij tërmeti ka qenë 17 kilometra larg qytetit të...

Korça zgjohet nga lëkundjet e tërmetit

para 7 muajve - RTV 21

Prej dje 6 tërmete me magnitudë të ndryshme Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit...

Vazhdojnë tërmetet në Korçë

para 7 muajve - Indeks.mk

Lëkundje të tjera tërmeti, janë ndjerë në Korçë. Bëhet fjalë për lëkundje me magnitudë të vogël, më e fundit e shkallës 2.3. Top Channel

Korça nuk gjen qetësi, shkundet sërish nga tërmete

para 7 muajve - Albeu

Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 6 lëkundje tërmeti...

Vazhdojnë tërmetet në Shqipëri

para 7 muajve - Periskopi

Lëkundje të tjera tërmeti, janë ndjerë në Korçë. Bëhet fjalë për lëkundje me magnitudë të vogël, më e fundit e shkallës 2.3. Shpërndaje në:

Korça goditet nga një tjetër tërmet

para 7 muajve - Arbresh

Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 6 lëkundje tërmeti...

Të tjera tërmete në Shqipëri

para 7 muajve - Lajm

Qyteti i Korçës në Shqipëri  vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. ]Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë...

Tërmet në Shqipëri, vazhdon të dridhet Korça

para 7 muajve - Shenja

Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 6 lëkundje tërmeti...

Të tjera tërmete në Shqipëri

para 7 muajve - Tetova Sot

Qyteti i Korçës në Shqipëri  vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. ]Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë...

Vazhdojn tërmetet në Shqipëri

para 7 muajve - Tetova1

Qyteti i Korçës në Shqipëri vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. ]Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar...

Korça nuk ka paqe, 6 lëkundje tërmeti për 24 orët e fundit

para 7 muajve - 24 ore

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm. bëhet...

Korça nuk ka paqe, gjashtë lëkundje tërmeti për 24 orët e fundit

para 7 muajve - Fakti Ditor

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm, bëhet...

Tërmet në Shqipëri

para 7 muajve - Gazeta Observer

Një tjetër tërmet lëkundi Korçën, pak pas mesnatës së sotme. Tërmeti u regjistrua në orën 00.02 duke hyrë e enjtja me magnitudën 3.4 ballë të shkallës Rihter. Burime zyrtare nga Instituti i Gjeoshkencave...

Korça nuk ka paqe, gjashtë lëkundje tërmeti për 24 orët e fundit

para 7 muajve - Gazeta Observer

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm, bëhet...

Gjashtë lëkundje tërmeti, nuk gjen qetësi Korça

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Lëkundje të tjera tërmeti, të gjitha me epiqendër në Korçë. Janë gjashtë lëkundje të regjistruara nga Instituti i Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit nga mëngjesi i së mërkurës deri mëngjesin e sotëm. Bëhet...

Vazhdojnë tërmetet në Korçë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Lëkundje të tjera tërmeti janë ndjerë në Korçë. Bëhet fjalë për lëkundje me magnitudë të vogël, më e fundit e shkallës 2.3 të Rihterit, shkruan TCh.

Të tjera tërmete në Shqipëri

para 7 muajve - Fol

Qyteti i Korçës në Shqipëri vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. ]Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK