http://kariera.mk

Bëjeni celularin të duket si iPhone 11 me këtë stiker të ri

para 7 muajve - Koha.mk

Kur Apple i prezantoi celularët e rinj në shtator, njerëzit menjëherë filluan të talleshin me tri kamerat në iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Shumë fotografi qesharake u paraqitën menjëherë në internet...

Bëjeni celularin të duket si iPhone 11 me këtë stiker të ri

para 7 muajve - Periskopi

Kur Apple i prezantoi celularët e rinj në shtator, njerëzit menjëherë filluan të talleshin me tri kamerat në iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Shumë fotografi qesharake u paraqitën menjëherë në internet...

Bëje celularin të duket, si iPhone 11 me këtë stiker të ri

para 7 muajve - Gazeta Observer

Kur Apple i prezantoi celularët e rinj në shtator, njerëzit menjëherë filluan të talleshin me tri kamerat në iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Shumë fotografi qesharake u paraqitën menjëherë në internet...

Bëjeni celularin të duket si iPhone 11 me këtë stiker të ri

para 7 muajve - Gazeta Express

Kur Apple i prezantoi celularët e rinj në shtator, njerëzit menjëherë filluan të talleshin me tri kamerat në iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Shumë fotografi qesharake u paraqitën menjëherë në internet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK