http://kariera.mk

Arrestohet 34-vjeçari nga Gostivari

para 7 muajve - Gostivari Sot

Dje në qytetin e Gostivarit është prangosur nga organet e rendit një 34 vjeçar, i cili paraprakisht ka qenë i dënuar me burg për shkak të kryerjes së disa vjedhjeve në rajon, transmeton Gostivari Sot “Dje...

Policia arreston 34-vjeçarin nga Gostivari

para 7 muajve - Flaka

Dje në qytetin e Gostivarit është prangosur nga organet e rendit një 34 vjeçar, i cili paraprakisht ka qenë i dënuar me burg për shkak të kryerjes së disa vjedhjeve në rajon, transmeton Gostivari Sot “Dje...

Arrestohet grabitësi nga Gostivari

para 7 muajve - Tetova Sot

Policia e Tetovës konfirmoi se të enjten rreth orës 14.00 në rrugën ,,Vëllezërit Gjinovski,, në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Stacioni policorë Gostivar, kanë arrestuar 34-vjeçarin E.A....

Arrestohen dy persona në rrugën Tetovë – Gostivar

para 7 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë rreth orës 01.00, zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të mbikalimit për në fshatin...

Arrestohen dy persona nga policia në mes të autostradës Gostivar-Tetovë

para 7 muajve - Arbresh

Mbrëmë rreth orës 01.00, zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të mbikalimit për në fshatin...

Dy persona arrestohen nga policia në mes të autostradës Gostivar-Tetovë

para 7 muajve - Fol

Mbrëmë rreth orës 01.00, zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të mbikalimit për në fshatin...

I gjetën kokainë, gostivarasi bie në prangat e Policisë

para 7 muajve - Gostivari Sot

Mbrëmë rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë – Zyra e jashtme për punë kriminalistike në Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të kyçjes së Negotinës,...

Gostivar, arrestohet vjedhësi serik dhe përfundon në burg

para 7 muajve - Gostivari Sot

Pjestarë të policisë nga SPB-Tetovë, Stacioni policor në Gostivar mbrëmë disa minuta pas mesnate në rrugën ,,Beliçica,, në Gostivar, kanë privuar nga liria 27 vjeçarin O.B. nga Gostivari, i dënuar me burg,...

I gjetën kokainë, gostivarasi bie në prangat e Policisë

para 7 muajve - Flaka

Mbrëmë rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë – Zyra e jashtme për punë kriminalistike në Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të kyçjes së Negotinës,...

Privohet nga liria grabitësi nga Gostivari

para 7 muajve - Tetova Sot

Pjestarë të policisë nga SPB-Tetovë, Stacioni policorë-Gostivar mbrëmë (7-nëntor) disa minuta pas mesnate në rrugën ,,Beliçica,, në Gostivar, kanë privuar nga liria 27 vjeçarin O.B. nga Gostivari, i dënuar...

Arrestohen për kokainë dy persona nga Tetova

para 7 muajve - Tetova Sot

Mbrëmë (7-nëntor) rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë-Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të kyçjes së...

Gostivar, arrestohet vjedhësi serik

para 7 muajve - Flaka

Pjestarë të policisë nga SPB-Tetovë, Stacioni policor në Gostivar mbrëmë disa minuta pas mesnate në rrugën ,,Beliçica,, në Gostivar, kanë privuar nga liria 27 vjeçarin O.B. nga Gostivari, i dënuar me burg,...

Policia gjen kok ainë tek dy banorë nga Pallçishti dhe Bogovina

para 7 muajve - Tetova1

Mbrëmë rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë – Zyra e jashtme për punë kri minalistike në Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të kyçjes së Negotinës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK