http://kariera.mk

EMRI/ Tritol në Maqellarë, plagoset 20 vjeçari nga shpërthimi…

para 7 muajve - Standard

Një person ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i tritolit i ndodhur në Maqellarë. Nga të dhënat shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Nga shpërthimi mësohet se ka mbetur i plagosur...

Tronditet sërish familja Kosiqi në Dibër, pas vrasjes së djalit të madh një vit më parë, sot i vihet eksploziv përpara derës, plagoset rëndë djali i dytë

para 7 muajve - Sot News

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur familjen Kosiqi në Maqellarë të Dibrës. Mediat raportojnë se një sasi tritoli ka shpërthyer para vilës së Gëzim Kosiqit. Mësohet se i plagosur ka mbetur Ismail Kosiqi,...

Shpërthimi me tritol në Dibër, plagoset një 27-vjeçar

para 7 muajve - BalkanWeb

Një i ri ka mbetur i plagosur nga shpërthimi me tritol në Dibër. Mësohet se ai është Ismail Kosiqi, 27 vjeç. Gazetari Enver Doçi raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur është dërguar në spitalin e Dibrës....

Tritol banesës në Dibër, plagoset një 27-vjeçar

para 7 muajve - Opinion

Një 27-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë i një shpërthimi me tritol në një banesë në Maqellarë të Dibrës. Mësohet se i plagosuri është identifikuar si Ismail Kosiqi. Sipas të dhënave, shpërthimi i...

shpër.th.imi me tritol në Dibër, plagoset një 27-vjeçar

para 7 muajve - Medial

DIBËR Një i ri ka mbetur i plagosur nga shpërthimi me tritol në Dibër. Mësohet se ai është Ismail Kosiqi, 27 vjeç. Gazetari Enver Doçi raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur është dërguar në spitalin e...

Plagoset nga shpërthimi i tritolit/ A është kjo një larje hesapesh???

para 7 muajve - Standard

Një person ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i tritolit i ndodhur në Maqellarë. Nga të dhënat shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Nga shpërthimi mësohet se ka mbetur i plagosur...

Tritoli në Maqellarë, një i plagosur nga shpërthimi…

para 7 muajve - Standard

Një person ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i tritolit i ndodhur në Maqellarë. Nga të dhënat shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Nga shpërthimi mësohet se ka mbetur i plagosur...

Një vit më parë i vranë djalin, sot i vendosën tritol në banesë

para 7 muajve - Gazeta Express

Ditën e sotme një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët ë para të mëngjesit në Maqellarë të Dibrës. Raportohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në murin e  banesës së shtetasit Gazmir Kosiqi. Këtij...

Tritoli në derën e shtëpisë/ Plagoset 27 vjeçari, vjet i vranë vëllain

para 7 muajve - Vizion Plus

Një shpërthim lënde eksplozive ndodhi në orët e para të mëngjesit  të sotëm në Maqellarë të Dibrës. Policia bën të ditur se tritoli është hedhur brenda rrethimit të banesës së shtetasit, Gazmir Kosiqi,...

I vranë djalin një vit më parë, tritol banesës së dibranit

para 7 muajve - Medial

Një shpërthim me tritol ka ndodhur këtë të premte në një banesë në Maqellarë. Vizion Plus mëson se shpërthimi ka ndodhur orët e para të mëngjesit. Tritoli ishte vendosur murin rrethues të banesës së shtetasit...

Plas tritoli në një banesë në Dibër, një vit më parë i ekzekutuan djalin

para 7 muajve - Albeu

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë në Maqellarë. Nga të dhenat e para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi . Abcnews.al mëson se nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale....

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari

para 7 muajve - Medial

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet...

I vranë djalin një vit më parë, tritol banesës së dibranit

para 7 muajve - Vizion Plus

Një shpërthim me tritol ka ndodhur këtë të premte në një banesë në Maqellarë. Vizion Plus mëson se shpërthimi ka ndodhur orët e para të mëngjesit. Tritoli ishte vendosur murin rrethues të banesës së shtetasit...

Një vit më parë i vranë djalin, sot i vendosën eksplosiv në banesë

para 7 muajve - GazetaBlic

Ditën e sotme një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët ë para të mëngjesit në Maqellarë të Dibrës. Raportohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në murin e banesës së shtetasit Gazmir Kosiqi. Këtij...

Një vit më parë i vranë djalin, tritol shtëpisë në Dibër

para 7 muajve - Opinion

Një shpërthim me tritol ka ndodhur ditën e sotme në Maqellarë të Dibrës. Sipas të dhënave, shpërthimi i eksplozivit ka ndodhur në banesën e Gazmir Kosiqit, të cilit një vit më parë i vranë djalin, Elsi...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Dibër, një vit më parë u vra djali

para 7 muajve - BalkanWeb

Shpërthim me tritol në një banesë në Maqellarë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Mësohet se para një viti Gazmir Kosiçit i kanë vrarë djalin Elsi Kosiçi. vijon…

Një vit më parë vranë djalin në Maqellarë, sot eksploziv të atit në shtëpi

para 7 muajve - Koha Jone

Shtëpia e Gazmir Kosiqit në Maqellarë të Bulqizës është bërë obektiv i një atentati me eksploziv mëngjesin e sotëm. Nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz, por dëmet materiale janë të konsiderueshme....

Shpërthim me tritol në banesën e Gazmir Kosiçit në Dibër, një vit më parë i vranë djalin

para 7 muajve - Gazeta Tema

Shpërthim me tritol në një banesë në Maqellarë të Dibrës. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Mësohet se para një viti Gazmir Kosiçit i kanë vrarë djalin...

“E thirrën në emër dhe e vranë”/ Një vit pasi humbën djalin, familja terrorizohet nga tritoli, sot eksploziv të atit në shtëpi

para 7 muajve - Sot News

Shpërthim me tritol në banesën e Gazmir Kosiqit në Maqellarë të Dibrës. Ngjarja ka ndodhur këtë të premte, në banesën e familjes që një vit më parë humbën djalin e tyre, i cili mbeti i vrarë po në këtë...

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari

para 7 muajve - Vizion Plus

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet...

Tritol në Peshkopi, para disa kohësh u është vrarë edhe djali në derë të shtëpisë

para 7 muajve - Arbresh

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në Maqellar mëngjesin e sotëm, në familjen e Gaz Kosiqit ku për pasojë ka mbetur i plagosur djali i familjes Kosiqi, Ismaili. Ai ndodhet i shtruar në spitalin e Peshkopisë...

Plas tritoli në një banesë në Dibër, një vit më parë i ekzekutuan djalin

para 7 muajve - Tetova Sot

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë në Maqellarë. Nga të dhenat e para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi. Abcnews.al mëson se nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale....

Një vit më parë i vranë djalin, sot i vendosën tritol në banesë

para 7 muajve - Gazeta Observer

Ditën e sotme një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët ë para të mëngjesit në Maqellarë të Dibrës. Raportohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në murin e  banesës së shtetasit Gazmir Kosiqi. Këtij...

Një vit më parë vranë djalin në Maqellarë, sot eksploziv të atit në shtëpi

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Shtëpia e Gazmir Kosiqit në Maqellarë të Bulqizës është bërë obektiv i një atentati me eksploziv mëngjesin e sotëm. Nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz, por dëmet materiale janë të konsiderueshme....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK