http://kariera.mk

Arrestohen dy persona në Tetovë

para 7 muajve - Zhurnal

Tetovë, 8 nëntor- Pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, mbrëmë rreth orës 21:35 minuta, në një objekt hotelerik në rrugën ,,Strasho Pinxhur,, në Tetovë, në të cilin është realizuar...

Policia bastisi një objekt hotelerik, arrestohen dy persona

para 7 muajve - Flaka

Në një aksion kontrolli të kryer nga Policia e Tetovës në një objekt hotelerik në rrugën “Strasho Pinxhur” në Tetovë, Policia ka arrestuar dy persona, tek të cilët gjeti thikë, ndërsa njëri nga ata nuk...

Tetovë, policia bastisi një objekt hotelerik, arr estohen dy persona nga Poroji

para 7 muajve - Tetova1

Në një aksion kontrolli të kryer nga Policia e Tetovës në një objekt hotelerik në rrugën “Strasho Pinxhur” në Tetovë, Policia ka arrestuar dy persona, tek të cilët gjeti thikë, ndërsa njëri nga ata nuk...

Arrestohen dy persona në Tetovë

para 7 muajve - Tetova Sot

Pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, mbrëmë (7-nëntor) rreth orës 21 e 35 minuta, në një objekt hotelerik në rrugën ,,Strasho Pinxhur,, në Tetovë, në të cilin është realizuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK