http://kariera.mk

Rriten çmimet e prodhimeve blegtorale

para 7 muajve - Medial

16:36 | 8 Nëntor 2019 Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar indeksin e çmimeve të prodhimeve dhe çmimet në bujqësi, për tremujorin e tretë të këtij viti, ku thuhet se indeksi i çmimeve të prodhimeve...

Rriten çmimet e mishit dhe bylmetit

para 7 muajve - RTV 21

Prodhimet bimore kanë rënie në çmim Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Çmimeve të Prodhimeve dhe Çmimet në Bujqësi“ për tremujorin e tretë. Sipas ASK-së në tremujorin e tretë...

Rriten çmimet e prodhimeve blegtorale

para 7 muajve - KosovaPress

Sipas ASK-së, indeksi i përgjithshëm i prodhimeve bujqësore ka rritje për 0.28%, krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit 2018. ASK thotë se ky publikim është i bazuar në grumbullimin e çmimeve të prodhimeve...

Rriten çmimet e prodhimeve blegtorale

para 7 muajve - Gazeta e re

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar indeksin e çmimeve të prodhimeve dhe çmimet në bujqësi, për tremujorin e tretë të këtij viti, ku thuhet se indeksi i çmimeve të prodhimeve blegtorale ka...

Rriten çmimet e prodhimeve blegtorale

para 7 muajve - Arbresh

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar indeksin e çmimeve të prodhimeve dhe çmimet në bujqësi, për tremujorin e tretë të këtij viti, ku thuhet se indeksi i çmimeve të prodhimeve blegtorale ka...

Rriten për gati 4 për qind çmimet e prodhimeve blegtorale

para 7 muajve - Periskopi

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar indeksin e çmimeve të prodhimeve dhe çmimet në bujqësi, për tremujorin e tretë të këtij viti, ku thuhet se indeksi i çmimeve të prodhimeve blegtorale ka...

Çmimet e prodhimeve blegtorale shënuan rritje  për 3.95%

para 7 muajve - Epoka e Re

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), ka publikuar “Indeksin e Çmimeve të Prodhimeve dhe Çmimet në Bujqësi“ për tremujorin e tretë (TM3 2019) ( 2015 =100). ASK-ja ka bërë ndërrimin e vitit bazë të...

Prodhimet bujqësore kanë shënuar rritje në tre mujorin e fundit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në tremujorin e tretë të vitit 2019, indeksi i çmimeve të prodhimeve blegtorale ka rritje për 3.95%, krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit 2018. Kurse, indeksi i çmimeve të prodhimeve bimore ka rënie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK