http://kariera.mk

Një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë për Burdushin

para 4 muajve - Portalb

Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit , i njohur si Burdushi . Me këtë rast Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë, për veprën penale të mashtrimit....

Një vit burg dhe 5 mijë euro gjobë për Burdushin

para 4 muajve - Zhurnal

Prizren, 8 nëntor – Zhurnal.mk – Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit, i njohur si Burdushi. Me këtë rast Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë,...

Këto janë dënimet që ia shqiptoi Gjykata Burdushit

para 4 muajve - Insajderi

Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqanin të njohur si Burdushi. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000 euro. Të njejtit iu...

Ditë të zeza për Burdushin, këto janë dënimet që ia shqiptoi Gjykata

para 4 muajve - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqanin të njohur si Burdushi, raporton Gazeta Express. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000...

Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë

para 4 muajve - Albinfo

Denimi me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë Gjykata Themelore ka bërë të ditur se në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit, i njohur si Burdushi. Sipas këtij vendimi, Burdushi dënohet...

Një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë për Burdushin

para 4 muajve - Klan Kosova

Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit, i njohur si Burdushi. Me këtë rast Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë, për veprën penale të mashtrimit....

Gjykata e Prizrenit merr këtë vendim për “Burdushi

para 4 muajve - OraInfo

Gjykata në Prizren merr vendimin për “Burdushin” Hysri Peqani, në opinion i njohur si “Burdushi” është dënuar me një vit heqje lirie, për shkak të veprës penale mashtrim. Këtë e ka bërë të ditur Gjykata...

Gjykata e Prizrenit e dënon me burgim Burdushin

para 4 muajve - Sinjali

Hysri Peqani, i njohur si Burdushi, është dënuar nga Gjykata Themelore e Prizrenit me 1 vit burgim dhe gjobë prej 5 mijë eurosh. Burdushi u shpall fajtor për mashtrit dhe i është ndaluar edhe ushtrimi...

Burdushi shpallet fajtor, dënohet me 1 vjet burg

para 4 muajve - RTV 21

Burdushi dënohet edhe me gjobë Hysri Peqani, i njohur në opinion si mjeku popullor ‘Burdushi’ është gjetur fajtorë për mashtrim nga Gjykata e Prizrenit. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën...

1 vjet burgim e 5 mijë euro gjobë Burdushit për mashtrim

para 4 muajve - Koha.net

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj të akuzuarit me iniciale H.P. me nofkën “Burdush” nga Prizreni për shkak të veprës penale “mashtrim”....

Dënohet me burg “Burdushi”

para 4 muajve - GazetaBlic

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj të akuzuarit me iniciale H.P. me nofkën “Burdush” nga Prizreni për shkak të veprës penale “mashtrim”....

Kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan, sot merret vendimi për Burdushin

para 4 muajve - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim, raporton Gazeta Express. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet...

Ja me sa vite dënohet Burdushi!

para 4 muajve - Tetova1

Gjykata Themelore në Prizren ka dënuar Hysri Peqan i njohur si Burdushi me dënuar me një vit bu*rg dhe 5000 euro gjobë. Gjykata Themelore në Prizren të premten për herë të dytë e ka dënuar me një vit bu*rg...

Ditë të zeza për Burdushin, këto janë dënimet që ia shqiptoi Gjykata

para 4 muajve - Infokusi

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj  Burdushit nga Prizreni për shkak të veprës penale “mashtrim”. Në njoftim thuhet se Burdushin...

Ja sa u dënuar Burdushi

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqani, i njohur si Burdushi. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000 eurosh. Atij i është...

Burg dhe gjobë për “Burdushin”, gjykata e Prizrenit merr vendim

para 4 muajve - Ekonomia Online

Hysri Peqani, në opinion i njohur si “Burdushi” është dënuar me një vit burgim, për shkak të veprës penale mashtrim. Këtë e ka bërë të ditur Gjykata Themelore e Prizrenit përmes një komunikate për media,...

Gjykata e shpall fajtor “Burdushin”

para 4 muajve - Epoka e Re

Gjykata Themelore e Prizrenit ka bërë me dije se Hysri Peqani, i njohur si “Burdushi” është dënuar me një vit burgim për shkak të veprës penale mashtrim. Në njoftim e kësaj gjykate është thënë se të akuzuarin...

Burdushi dënohet me një vit burgim

para 4 muajve - Arbresh

Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim. Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale. I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe...

1 vit burg për “Burdushin”

para 4 muajve - Fakti Ditor

Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim. Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale. I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe...

1 vit burg për “Burdushin”

para 4 muajve - Gazeta Observer

Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim. Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale. I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe...

Ditë të zeza për Burdushin, këto janë dënimet që ia shqiptoi Gjykata

para 4 muajve - Bota Press

Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqanin të njohur si Burdushi. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000 euro. Të njejtit iu...

Sot merret vendimi për Burdushin, kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroi gruan

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit...

Kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan, sot merret vendimi për Burdushin

para 4 muajve - Ekonomia Online

Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit...

Kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan, sot merret vendimi për Burdushin

para 4 muajve - Arbresh

Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit...

Sot merret vendimi për Burdushin, kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan

para 4 muajve - Periskopi

Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit...

Sot merret vendimi për Burdushin, kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan

para 4 muajve - Zyrtare

Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit...

Kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan, sot merret vendimi për Burdushin

para 4 muajve - Bota Press

Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit...

Prizren: Një vit burgim pasi kreu vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Gazeta Express

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer  veprën penale vjedhje...

Prizren, një vit burgim pasi kreu vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Klan Kosova

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer  veprën penale vjedhje...

Dy vjet burgim e 500 euro gjobë sepse vodhi 1200 euro në shtëpinë e një personi

para 4 muajve - Koha.net

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj të akuzuarit me iniciale A.D. nga Prizreni për shkak se ka kryer veprën penale vjedhje e rëndë....

Prizren, një vit burgim pasi kreu vjedhje të rëndë

para 4 muajve - GazetaBlic

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer  veprën penale vjedhje...

Një vit burgim dhe 500euro gjobë për vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Medial

09:30 | 7 Nëntor 2019 Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer ...

Prizren, një vit burgim pasi kreu vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Medial

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer  veprën penale vjedhje...

Një vit burgim dhe 500 euro gjobë pasi kreu një vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Koha.net

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj të akuzuarit me iniciale A.D. nga Prizreni për shkak se ka kryer veprën penale vjedhje e rëndë....

Prizren: Një vit burgim pasi kreu vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj të akuzuarit me iniciale A.D. nga Prizreni për shkak se ka kryer veprën penale vjedhje e rëndë....

Një vit burgim dhe 500euro gjobë për vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Arbresh

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer  veprën penale vjedhje...

Një vit burgim dhe 500 euro gjobë për vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Arbresh

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer  veprën penale vjedhje...

Prizren, një vit burgim pasi kreu vjedhje të rëndë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti  i Përgjithshëm Penal, ka bërë shpalljen e aktgjykimit  dënues ndaj të akuzuarit  me iniciale  A.D. nga  Prizreni  për shkak se  ka kryer  veprën penale vjedhje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK