http://kariera.mk

Vetingu nuk gjen probleme për zv.drejtorin e SHÇBA, Adriatik Ago

para 7 muajve - Gazeta Tema

Numri dy i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit, Adriatik Ago u përball të premten në seancë dëgjimore me Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit,...

Asnjë problem me pasurinë, zv/drejtori i SHÇBA del i pastër në vetting

para 7 muajve - Medial

Zv/drejtori i Përgjithshëm i SHÇBA, Adriatik Ago ka kaluar këtë të premte në filtrat e vettingut. Gjatë seancës dëgjimore, Komisioni i Jashtëm I Vlerësimit, konstatoi se subjekti I rivlerësimit ka bërë...

Asnjë problem me pasurinë, zv/drejtori i SHÇBA del i pastër në vetting

para 7 muajve - Vizion Plus

Zv/drejtori i Përgjithshëm i SHÇBA, Adriatik Ago ka kaluar këtë të premte në filtrat e vettingut. Gjatë seancës dëgjimore, Komisioni i Jashtëm I Vlerësimit, konstatoi se subjekti I rivlerësimit ka bërë...

Vettingu në polici, kalon në "sitë" zv drejtori i SHÇBA

para 7 muajve - Albeu

I dyti që del para Vettingut në rradhët e policisë është Adriatik Ago zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Bëhet e ditur se relatore e çështjes është Ana Kapaj ndërsa për Agon është bërë rivlerësimi në...

Vettingu i "preu kokën" drejtorit të parë në Polici, del para komisionit zëvendësi (EMRI)

para 7 muajve - Sot News

Po mbahet në këto momente seanca në Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit (KJV) për Adriatik Ago, zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Ago do të kalojë në ‘sitën’ e vettingut me trupë vlerësimi që përbëhet...

Vetingu në polici shkarkon zyrtarin e parë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit shkarkoi nga detyra shefin e zyrës së trajtimit të ankesave në ShÇBA Tiranë, Oltion Shehu – masa e parë disiplinore e të ashtuquajturit veting në polici. Komisioni i Jashtëm...

Oltion Shehu, zyrtari i parë i Policisë që shkarkohet nga vetting-u

para 7 muajve - Top Channel

Vetting-u i nisur në radhët e Policisë së Shtetit ka rrëzuar zyrtarin e parë. Oltion Shehu, shefi i Sektorit të Ankesave në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, ishte i pari që iu nënshtrua...

Ngec në ‘sitën’ e Vettingut zyrtari i parë i policisë

para 7 muajve - Gazeta Express

Nuk kalon dot siten e vetingut Oltjon Shehu, nendrejtor i pergjithshem i SHÇBA, i pari i listes se zyrtareve te policise qe u verifikua. KJV ka njoftuar sot perjashtimin nga detyra te Shehut, pas verifikimit...

Nuk kalon vetting-un, shkarkohet shefi i Sektorit të Ankesave në SHÇBA

para 7 muajve - Opinion

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka shkarkuar nga detyra shefin e sektorit të ankesave në SHÇBA, Oltion Shehu, i cili  ishte dhe zyrtari i parë që u përball me vetingun në radhët e policisë. Në seancën...

Vetingun në Policinë Shqiptare nis me shkarkimin e kreut të ankesave në SHÇBA-së

para 7 muajve - Medial

Zyrtari i parë i lartë i Policisë Shqiptare që i është nënshtruar vetingut është rrëzuar. Shefi i sektorit të ankesave në SHÇBA, Oltion Shehu, është shkarkuar nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit pasi...

Nga punonjës bingoje në zyrtar policie, Oltion Shehu ‘ngec’ në vetting, nuk justifikoi dot pasurinë

para 7 muajve - BalkanWeb

Ngec në sitën e vetting, Oltjon Shehu, nëndrejtor i përgjithshëm i SHÇBA. Komisioni i jashtëm i Vlerësimit, njoftoi sot shkarkimin nga detyra, pasi Shehu nuk mundi të justifikonte dot pasurinë e tij. Oltjon...

“Digjet” i pari drejtues i lartë i policisë në vetting, kishte qënë punonjës bingoje

para 7 muajve - Vizion Plus

I pari drejtues i lartë i policisë që u fut në vetting nuk e kaloi dot këtë process duke u shkarkuar nga detyra, Bëhet fjalë për Shefin e Sherbimit të Ankesave në SHCBA. Oltjon Shehu u njoh me vendimin...

Vettingu në polici, shkarkohet nga detyra Oltion Shehu

para 7 muajve - Albeu

Është shkarkuar nga detyra drejtori i Inspektimit dhe ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu Drejtori i Inspektimit dhe Ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu rrezikon të mos e kalojë vettingun që po ushtrohet...

Vetting-u në Polici, Shehu bëhet ”kurbani i parë”

para 7 muajve - Koha Jone

Vetting-u në Policinë e Shtetit nis me përjashtime. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit, ka shkarkuar ditën e sotme Oltion Shehun, shefi i Sektorit të Ankesave në Shërbimin për Çështjet e Brendshme. Komisioni...

Vendimi i parë i vetting-ut në polici, shkarkohet nga detyra shefi i SHÇBA (EMRI+Kriteri që e dogji)

para 7 muajve - Sot News

Ka ngecur  në ‘sitën’ e vettingut shefi i SHÇBA, Oltion Sehu. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka shkarkuar Shehun sepse nuk ka justifikuar pasurinë tij. Shehu pati vështirësi për të justifikuar me burime...

Vettingu në polici, kalon në “sitë” zv drejtori i SHÇBA

para 7 muajve - Tetova Sot

I dyti që del para Vettingut në rradhët e policisë është Adriatik Ago zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Bëhet e ditur se relatore e çështjes është Ana Kapaj ndërsa për Agon është bërë rivlerësimi në...

Asnjë masë disiplinore dhe pasuri të ligjshme/ Del para vettingut zv/ drejtori i SHÇBA-së

para 7 muajve - Lexo

Pas përjashtimit të inspektorit të SHÇBA-së, sot doli para Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit, Adriatik Ago, zv/ drejtor i Përgjithshëm, SHÇBA. Trupa e Komisionit theksoi se nga të dhënat që ka mbledhur,...

Vendimi i parë i vettingut për policinë/ Përjashtohet inspektori i ankesave në SHÇBA

para 7 muajve - Lexo

Nuk kalon dot siten e vetingut Oltjon Shehu, nendrejtor i pergjithshem i SHÇBA, i pari i listes se zyrtareve te policise qe u verifikua. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka njoftuar sot perjashtimin nga...

Në kërkim të “engjëjve”, vettingu në polici nis më shkarkim: pagë e majme në bingo, por i pasiguruar

para 7 muajve - Te Sheshi

Vettingu në polici nisi me një përjashtim. Oltion Shehu, është “viktima” e parë e procesit të pastrimit të rradhëve në Policinë e Shtetit, ku si në rastin e vettingut në drejtësi, kërkohet “ëngjëllizimi”...

Vetingu në polici, sot seanca dëgjimore për Zv/Drejtorin e Përgjithshëm të SHÇBA

para 7 muajve - 24 ore

Adriatik Ago, Zv/Drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA do të jetë sot përpara Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit (KJV) për vlerësimin kalimtarë të punonjësve të Policisë së Shtetit, ose njohur ndryshe si vetingu...

Oltion Shehu, zyrtari i parë i Policisë që shkarkohet nga vetting-u

para 7 muajve - 24 ore

Vetting-u i nisur në radhët e Policisë së Shtetit ka rrëzuar zyrtarin e parë. Oltion Shehu, shefi i Sektorit të Ankesave në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, ishte i pari që iu nënshtrua...

Ngec në ‘sitën’ e Vettingut zyrtari i parë i policisë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Nuk kalon dot siten e vetingut Oltjon Shehu, nendrejtor i pergjithshem i SHÇBA, i pari i listes se zyrtareve te policise qe u verifikua. KJV ka njoftuar sot perjashtimin nga detyra te Shehut, pas verifikimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK