http://kariera.mk

Prindërit e Kacifas i dërgojnë letër kryeministrit: Duam zbardhjen e vrasjes së tij

para 7 muajve - Gazeta Express

Prindërit e Konstantinos Katsifas i kanë dërguar një kërkesë kryeministrit Grek, Mitsotakis ku i kërkojnë që të ndikojë për të zbardhur të vërtetën e vdekjes së djalit të tyre. Ata shprehen se  Kostandini...

Familja e Katsifas letër kryeministrit grek, Mitsotakis: Sakrifica e Kostandinit duhet të njihet, të zbardhet ngjarja

para 7 muajve - BalkanWeb

Prindërit e Konstantinos Katsifas i kanë dërguar një kërkesë Kryeministrit Grek Mitsotakis për të ushtruar presion diplomatik tek pala shqiptare për të zbardhur të vërtetën e vdekjes së djalit të tyre....

Familja e Kacifas letër kryeministrit grek: Të zbardhet e vërteta

para 7 muajve - Albeu

Njw vit mw parw nw Bularat u vra nga RENEA Katsifas. Prindërit e Konstantinos Katsifas, i kanw shkruar kryeministrit Grek , Mitsotakis për të ushtruar presion diplomatik palës shqiptare , me qëllim zbardhjen...

Pas thirrjeve për luftë, familja e Katsifas nuk ndalet, letër kryeministrit grek: Të zbardhet ngjarja para se të jetë tepër vonë (Ç’kërkon nga Shqipëria?)

para 7 muajve - Sot News

Prindërit e Konstandinos Katsifas i kanë dërguar një letër kryeministrit grek Mitsotakis duke kërkuar prej tij ushtrimin e presionit mediatik ndaj shtetit shqiptar për të zbardhur sipas tyre eliminimin...

Pas thirrjeve për luftë, prindërit e Katsifas, letër kryeministrit grek: Bëjini presion Shqipërisë

para 7 muajve - Albeu

Prindërit e Konstandinos Katsifas i kanë dërguar një letër kryeministrit grek Mitsotakis duke kërkuar prej tij ushtrimin e presionit mediatik ndaj shtetit shqiptar për të zbardhur sipas tyre eliminimin...

Familja e Katsifas letër kryeministrit grek, Mitsotakis: Sakrifica e Kostandinit duhet të njihet, të zbardhet ngjarja

para 7 muajve - Koha Jone

Prindërit e Konstantinos Katsifas i kanë dërguar një kërkesë Kryeministrit Grek Mitsotakis për të ushtruar presion diplomatik tek pala shqiptare për të zbardhur të vërtetën e vdekjes së djalit të tyre....

Familja e Kacifas letër për Micotaqis: I bëni presion Shqipërisë për vrasjen e djalit

para 7 muajve - Vizion Plus

Prinderit e Kacifas i kanë dërguar një letër kryeministrit grek Kiriakos Micotaqis, ku i kërkojnë të ushtrojë presion diplomatik ndaj pales shqiptare për daljen e rezultateve të vdekjes së 35-vjecarit....

Familja e Katsifas letër kryeministrit grek për zbardhjen e ngjarjes

para 7 muajve - Opinion

Prindërit e Konstantinos Katsifas i kanë dërguar një kërkesë kryeministrit Grek, Mitsotakis ku i kërkojnë që të ndikojë për të zbardhur të vërtetën e vdekjes së djalit të tyre. Ata shprehen se  Kostandini...

Prindërit e Katsifas kërkesë kryeministrit grek: Ushtroji presion Shqipërisë, të sqarohet vdekja e djalit!

para 7 muajve - Standard

Prindërit e Konstantinos Katsifas i kanë dërguar një kërkesë kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis, për të ushtruar presion diplomatik nga pala shqiptare për hetimin e vrasjes së djalit të tyre. Prindërit ...

Pas thirrjeve për luftë, prindërit e Katsifas, letër kryeministrit grek: Bëjini presion Shqipërisë

para 7 muajve - Tetova Sot

Prindërit e Konstandinos Katsifas i kanë dërguar një letër kryeministrit grek Mitsotakis duke kërkuar prej tij ushtrimin e presionit mediatik ndaj shtetit shqiptar për të zbardhur sipas tyre eliminimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK