http://kariera.mk

Gjendet një person i vdekur

para 7 muajve - Insajderi

​Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në  një ndërtesë që ka shërbyer si  kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja...

Rruga e Kavajës/ Gjendet një trup i dekompozuar në kryeqytet

para 7 muajve - Top Channel

Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në  një ndërtesë që ka shërbyer si  kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja...

Gjendet trupi i pajetë i një 39 vjeçari në Tiranë

para 7 muajve - Koha.net

Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete,...

Gjendet i dekompozuar trupi i një 39 vjeçari shqiptar

para 7 muajve - Gazeta Express

Trupi i pajetë i një të riu është gjetur këtë të premte në Tiranë, në afërsi të rrugës së Kavajës. Trupi i dekompozuar shtë gjetur në një godinë që ka shërbyer si një kabinë elektrike, por që tashmë është...

Tiranë, gjendet një njeri pa shenja jete

para 7 muajve - Klan Kosova

Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja...

Gjendet i një trup i dekompozuar në Tiranë

para 7 muajve - Koha Jone

Trupi i dekompozuar i një njeriu është gjetur sot në kryeqytet. Policia njofton se në rrugën e “Kavajës”, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike është gjetur trupi i dekompozuar i një 39 vjeçari...

Tiranë, gjendet një trup i pajetë në Rrugën e Kavajës

para 7 muajve - Medial

Policia bëri të ditur pak minuta më parë se në Rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike, tashmë jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë...

Gjendet i një trup i dekompozuar në Tiranë

para 7 muajve - Opinion

Trupi i dekompozuar i një njeriu është gjetur sot në kryeqytet. Policia njofton se në rrugën e “Kavajës”, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike është gjetur trupi i dekompozuar i një 39 vjeçari...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Tiranë, dyshimet e para

para 7 muajve - BalkanWeb

Një 39-vjeçar është gjetur pa shenja jetE në rrugën e Kavajës në Tiranë. Lajmi konfirmohet nga policia e Tiranës. “Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si  kabinë elektrike...

E FUNDIT/ Gjendet një trup i dekompozuar në mes të Tiranës

para 7 muajve - Albeu

Policia ka gjetur një trup të dekompozuar gjatë ditës së sotme tek Rruga e Kavajës në Tiranës. Burime zyrtare bëjnë me dije se kufoma u gjet pa shenja dhune brenda një kabine elektrike jashtë funksionit....

E rëndë, gjendet një trup i pajetë në Tiranë

para 7 muajve - Vizion Plus

Një trup i pajetë është gjetur këtë të premte brenda një ndërtese që ka shërbyer dikur si kabine elektrike në Tiranë Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën e “Kavajës”, ku trupi i dekompozuar, i përket...

Tiranë, gjendet një njeri pa shenja jete

para 7 muajve - Zyrtare

Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja...

Gjendet një trup i dekompozuar i një 39-vjeçari në Tiranë

para 7 muajve - Periskopi

​Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në  një ndërtesë që ka shërbyer si  kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja...

Tiranë, gjendet një njeri pa shenja jete

para 7 muajve - Ekonomia Online

Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja...

Gjendet një trup i dekompozuar në Tiranë

para 7 muajve - KosovaPress

Në rrugën e Kavajës, në  një ndërtesë që ka shërbyer si  kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga kqyrja...

E rëndë/ Si u gjet i dekompozuar 39 vjeçari në Tiranë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një i ri u gjet i pajetë ditën e sotme pranë Parkut të Autobuzëve në Tiranë. Sipas policisë,  personi që u gjet pa shenja jete është R. Z, 39 vjeç. Trupi i tij është gjetur i dekompozuar, çka supozohet...

Gjendet një trup i pajetë në Kavajë

para 7 muajve - Arbresh

Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK