http://kariera.mk

Kompjuter për shkollën me paratë e dëmshpërblimit, Vokshi: Veliaj mashtron

para 7 muajve - Opinion

Pas lajmit të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj se kishte dhuruar një kompjuter për shkollën “16 shtatori” në Pezë nga vlera e një gjyqi të fituar për shpifje, ka reaguar ish-deputetja Albana Vokshi...

Vokshi publikon dokumentin: Erjon Veliaj gënjen për dëmshpërblimin nga gjyqi, s’ka marrë asnjë qindarkë!

para 7 muajve - BalkanWeb

Ish-deputetja demokrate, Alban Vokshi, shkruan në “Facebook” se Erion Veliaj mashtron për dëmshpërblimin nga gjyqi. “Çështja është në apel (foto bashkangjitur), ndaj edhe nuk ka marrë asnjë qindarkë nga...

Veliaj fitoi gjyqin me PD-në/ Me paratë e fituara blen kompjutera për shkollën “16 shtatori” në Pezë

para 7 muajve - Top Channel

Paratë që fitoi nga dëmshpërblimi i një gjyqi të fituar ndaj Partisë Demokratike, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj ua dhuroi nxënësve të shkollës “16 shtatori” në Pezë. “Është vlera e një gjyqi të fituar...

Vokshi publikon dokumentin: Erjon Veliaj gënjen për dëmshpërblimin nga gjyqi, s’ka marrë asnjë qindarkë!

para 7 muajve - Medial

Ish-deputetja demokrate, Alban Vokshi, shkruan në “Facebook” se Erion Veliaj mashtron për dëmshpërblimin nga gjyqi. “Çështja është në apel (foto bashkangjitur), ndaj edhe nuk ka marrë asnjë qindarkë nga...

DOKUMENTAT/ Gjyqi me Vokshin, avokati Braho akuza të forta: Veliaj ka mashtruar sërish…

para 7 muajve - Standard

Në një njoftim për mediat, bashkia e Tiranës deklaron se kryebashkiaku Erion Veliaj ka blerë një kompjuter me paratë e gjyqit që ka fituar ndaj ish-deputetes së PD-së, Albana Vokshi. ‘Është vlera e një...

Kryebashkiaku Veliaj fiton gjyqin ndaj PD-së, paratë i’a dhuron shkollës “16 shtatori” në Pezë

para 7 muajve - Medial

Veliaj nuk preferoi të jepte detaje se për cilin nga gjyqet bëhet fjalë. MEDIAL.mk

Fitoi gjyqin me Albana Vokshin e PD, Veliaj i dhuron për kompjuter shkollës së Pezës: Bota nuk është zhvilluar nga shpifja

para 7 muajve - Gazeta Tema

Paratë e dëmshpërblimit nga gjyqi i fundit i fituar për shpifje ndaj Partisë Demokratike, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ia dhuroi shkollës “16 shtatori” në Pezë, në formën e një kompjuteri...

Fitoi gjyqin, Veliaj i dhuron kompjuter shkollës së Pezës: Bota nuk është zhvilluar nga shpifja

para 7 muajve - Koha Jone

Paratë e dëmshpërblimit nga gjyqi i fundit i fituar për shpifje ndaj Partisë Demokratike, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ia dhuroi shkollës “16 shtatori” në Pezë, në formën e një kompjuteri...

Fitoi gjyqin me PD për shpifje, kryebashakiaku Veliaj ia dhuron lekët shkollës ’16 shtatori’

para 7 muajve - Lexo

Paratë e dëmshpërblimit nga gjyqi i fundit i fituar për shpifje ndaj Partisë Demokratike, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ia dhuroi shkollës “16 shtatori” në Pezë, në formën e një kompjuteri...

Veliaj fiton gjyqin me PD-në, me paratë e fituara blen kompjuterë për shkollën “16 shtatori” në Pezë

para 7 muajve - Arbresh

Paratë që fitoi nga dëmshpërblimi i një gjyqi të fituar ndaj Partisë Demokratike, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj ua dhuroi nxënësve të shkollës “16 shtatori” në Pezë. “Është vlera e një gjyqi të fituar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK