http://kariera.mk

Pranohet aktakuza për “Reket”, do të gjykohen Boki 13 dhe Katica Janeva

para 7 muajve - TV21

Këshilli për vlerësimin e aktakuzës së Gjykatës Penale e cila vepron pas vlerësimit të aktakuzës së PPTH-së për përndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsion, duke vepruar pas ankesave të aktakuzës...

Boki 13 dhe Katica Janeva do të gjykohen për “Reket”

para 7 muajve - Alsat-M

Boki 13, Zoran Kiçeec dhe Katica Janeva do të paraqiten në sallën e gjykimit. Gjykata Penale mori vendim të prerë- të dyshuarit do të gjykohen në rastin “Reket”. Akuza e Vilma Ruskoskës është pranuar....

Është miratuar në tërësi akuza kundër Boki 13-të Zoki Kiçeecit dhe Katica Janevës për rastin “Reket”

para 7 muajve - Portalb

Në tërësi është miratuar akuza për rastin “ Reket ”, në të cilin të akuzuara janë, Bojan Jovanovski (Boki 13), Zoran Milevski-Kiçeec dhe ish kryeprokurorja speciale, Katica Janeva, njofton Portalb.mk ....

Gjykata e pranoi aktakuzën për rastin “Reket”

para 7 muajve - Medial

Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Këshilli për vlerësim të aktakuzës së Gjykatës themelore penale Shkup sot e pranoi aktakuzën për rastin “Reket”, duke i hedhur poshtë ankesat e Bojan Jovanovskit, Katica...

Pranohet aktakuza për “Reket”, do të gjykohen Boki 13 dhe Katica Janeva

para 7 muajve - Tetova Sot

Këshilli për vlerësimin e aktakuzës së Gjykatës Penale e cila vepron pas vlerësimit të aktakuzës së PPTH-së për përndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsion, duke vepruar pas ankesave të aktakuzës...

Pranohet aktakuza për rastin “Reketi”

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor, zhurnal.mk – Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit...

Pranohet aktakuza për rastin “Reketi”

para 7 muajve - Alsat-M

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Pranohet aktakuza për “Reket”, do të gjykohen Boki 13 dhe Katica Janeva

para 7 muajve - Flaka

Këshilli për vlerësimin e aktakuzës së Gjykatës Penale e cila vepron pas vlerësimit të aktakuzës së PPTH-së për përndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsion, duke vepruar pas ankesave të aktakuzës...

“Reketi”Gjykata pranoi aktakzuzë, Janeva, Jovanovski dhe Kiçeec shkojnë në gjykim

para 7 muajve - Aktuale

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Boki 13 dhe Katica Janeva do të gjykohen për “Reket”

para 7 muajve - Lajm

Boki 13, Zoran Kiçeec dhe Katica Janeva do të paraqiten në sallën e gjykimit. Gjykata Penale mori vendim të prerë- të dyshuarit do të gjykohen në rastin “Reket”. Akuza e Vilma Ruskoskës është pranuar....

Kamçev: Kam paraqitur kërkesë për pasaportë të re të përkohshme

para 7 muajve - Fakti Ditor

Biznesmeni Jordan Kamçev, data e skadimit të të cilit tashmë ka skaduar, tashmë ka bërë kërkesë për një të re, informon “Faktor”. Deri tek Prokuroria Publike, së bashku me kërkesës për një pasaportë të...

Pranohet aktakuza për rastin “Zhvatja”

para 7 muajve - Shenja

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Zhvatja”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Pranohet aktakuza për rastin “Reketi”

para 7 muajve - Lajm

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Pranohet aktakuza për rastin “Reketi”

para 7 muajve - Tetova Sot

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Kamçev: Kam paraqitur kërkesë për pasaportë të re të përkohshme

para 7 muajve - Arbresh

Biznesmeni Jordan Kamçev, data e skadimit të të cilit tashmë ka skaduar, tashmë ka bërë kërkesë për një të re, informon “Faktor”. Deri tek Prokuroria Publike, së bashku me kërkesës për një pasaportë të...

“Reketi”Gjykata pranoi aktakzuzë, Janeva, Jovanovski dhe Kiçeec shkojnë në gjykim

para 7 muajve - Zyrtare

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Pranohet aktakuza për rastin “Reketi”

para 7 muajve - Fakti Ditor

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Pranohet aktakuza për rastin “Haraçi”

para 7 muajve - Arbresh

Gjykata Penale në Shkup informon se është pranuar aktakuza për rastin “Haraçi”. Kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike për...

Pranohet aktakuza për rastin “Reketi”

para 7 muajve - Zyrtare

Nga Gjykata Penale në Shkup informojnë se është pranuar aktakuza për rastin “Reketi”, kjo erdhi pasi që Këshilli për vlerësim të aktakuzës solli vendim në bazë të raportit të Prokurorisë Themelore Publike...

Kamçev po kërkon pasaportë të përkohshme, por tani do të vendos Prokuroria e rregullt

para 7 muajve - Portalb

9 prokurorë republikan, në mesin e të cilëve edhe prokurori shtetëror, Lubomir Joveski, do të vendosin për kërkesën e të dyshuarit të parë në rastin “Perandoria”, Orce Kamçev. Ai nëpërmjet gjykatës ka...

Kamçev dhe Pandelevski deri tek Gjykata dorëzojnë kërkesë për pasaportë të përkohëshëm

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 6 nëntor – Kërkesa ishte paraqitur në Gjykatën Penale të Shkupit të premten. Por prokuroria do të duhet të japin mendimin e tyre. Përveç Kamçevit edhe Cvetan Pandelevski, i cili është edhe një nga...

Jovanovskit nuk i ndahen gjykimet, spitali i kërkon 10 mijë eurot e papaguara

para 7 muajve - Flaka

Bojan Jovanovski – Boki 13, krahas aktakuzave të deritanishme në rastin “Zhvatja”, përballet edhe me një padi të ngritur nga spitali privat “Acibadem Sistina” në Shkup, për mosshlyerje të borxhit me vlerë...

I skadon pasaporta, Kamçev kërkon pasaportë të re

para 7 muajve - Flaka

Biznesmeni i dyshuar, Orce Kamçev, këmbëngul sërish që Gjykata Penale t’i lëshojë një pasaportë të përkohshme, meqë afati i pasaportës aktuale po skadon. Kërkesa është dërguar tashmë edhe në prokurori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK