http://kariera.mk

Do kryente një tjetër atentat të bujshëm, si i iku policisë 1 muaj më parë “Juli i Pashakos”

para 7 muajve - Gazeta Tema

Policia ka shpallur në kërkim Julian Sulajn, pasi grupi hetimor zbuloi gjurmë të tijat në makinën që u përdor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji dhe shoqëruesve të tij. Abcnews.al mëson nga grupi...

Redjan Rraja tregon pse ishte në Durrës ditën kur u sulmua Ndoja

para 7 muajve - Sot News

Redjan Rraja kundërshton pretendimet e prokurorisë dhe mohon të ketë lidhje me atentatin. I vetmi pohim i tij është se Rraja ka pranuar që atë ditë kishte qenë në Durrës, pasi sipas tij gjendej për të...

Hetim dosjeve për Gjirin e Lalëzit, lidhja mes Arjan Ndojit dhe Skerdilajd Konomit

para 7 muajve - Gazeta Express

Para atentatit, në Gjykatën e Apelit Durrës, është zhvilluar një proces që lidhet me tokat në Gjirin e Lalëzit, ku njëri nga palët është lidhje e gjyqtarit të vrarë Skerdilajd Konomi. Seanca është mbajtur...

Redjan Rraja tregon pse ishte në Durrës ditën kur u sulmua Ndoja Nov 8, 2019

para 7 muajve - Sot News

Redjan Rraja kundërshton pretendimet e prokurorisë dhe mohon të ketë lidhje me atentatin. I vetmi pohim i tij është se Rraja ka pranuar që atë ditë kishte qenë në Durrës, pasi sipas tij gjendej për të...

Ekskluzive – Atentati/ Hetim dosjeve për Gjirin e Lalëzit, prokuroria po shikon gjyqet për pronat në gjykatë

para 7 muajve - Top Channel

Para atentatit, në Gjykatën e Apelit Durrës, është zhvilluar një proces që lidhet me tokat në Gjirin e Lalëzit, ku njëri nga palët është lidhje e gjyqtarit të vrarë Skerdilajd Konomi. Seanca është mbajtur...

Do kryente një tjetër atentat të bujshëm, si i iku policisë 1 muaj më parë "Juli i Pashakos"

para 7 muajve - Albeu

Policia ka shpallur në kërkim Julian Sulajn pasi gjeti grupi hetimor zbuloi gjurmë të tijat në makinën që u përdor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe shoqëruesve të tij. Gjatë ditës së djeshme,...

Prokuroria po shikon gjyqet për pronat në Gjirin e Lalëzit, Rraja tregon pse ishte në Durrës ditën kur u sulmua Ndoja

para 7 muajve - Lexo

Para atentatit, në Gjykatën e Apelit Durrës, është zhvilluar një proces që lidhet me tokat në Gjirin e Lalëzit, ku njëri nga palët është lidhje e gjyqtarit të vrarë Skerdilajd Konomi. Seanca është mbajtur...

Gjendja u përkeqësua papritur, si ndërroi jetë në spital shoferi i prokurorit. Fjalët e fundit të Andi Malokut

para 7 muajve - Gazeta Express

Ndërroi jetë në Spitalin e Traumës, 24-vjeçari Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arian Ndoja, i cili mbeti i plagosur në atentatin e një jave më parë te Mbikalimi i Shkozetit në Durrës. Kur të gjithë menduan...

"Ç'më bënë maskarenjtë", fjalët e fundit të Andi Malokut pak para se të ndërronte jetë

para 7 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme ka ndërruar jetë Andi Maloku , shoferi i prokurorit Arjan Ndoja i cili u përfshi në atentat pak ditë më parë. Maloku , ish-efektiv policie ishte i shtruar në spital për të marrë mjekim...

Dalin fakte të reja, Redjan Rraja: “Kam qenë me Kejvinën kur ka ndodhur atentati”

para 7 muajve - Blitz

Orët e fundit në media po qarkullon lajmi se, Kejvina Kthella ka qëndruar rreth 10 orë në pyetje tek Prokuroria e Krimeve të Rënda në Tiranë , lidhur me atentatin ndaj prokurit Arjan Ndoja rreth 1 javë më parë, lexo këtu:

Ndërroi jetë pas atentatit në makinën e prokurorit, kush ishte shoferi Andi Maloku

para 7 muajve - Klan Kosova

Gjashtë ditë do të luftonte mes jetës dhe vdekjes Andi Maloku, para se zemra ti pushonte së rrahuri ditën e djeshme pas një komplikacioni shëndetësor. Ish-polici 24-vjeçar mbeti i plagosur në atentatin...

“Ç’më bënë maskarenjtë!” Fjalët e fundit që tha Andi Maloku

para 7 muajve - Koha Jone

Andi Maloku është 24-vjeçari i cili ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme në spitalin e Traumës pas plumbave të marrë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Maloku ishte shoferi i prokurorit Ndoja me të cilin...

Atentatit ndaj prokurorit Ndoj, zbulohet se kujt i përket automjeti që ngiste Andi Maloku

para 7 muajve - Gazeta Express

Zbulohet biznesmeni në pronësinë e të cilit është makina që përdoret prokurori Arjan Ndoj në momentin e atentatit. Makina i përkiste një personi që disponon një shoqëri taksish në qytetin e Durrësit. Bëhet...

Atentati në Shkozet/ Redjan Rraja kërkon lirinë, ankimon vendimin në Apel

para 7 muajve - Medial

Redjan Rraja ka ankimuar në Apel masën e arrestit me burg të dhënë nga Gjykata për Krime të Rënda. 34-vjeçari akuzohet nga prokuroria si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoja, që mbeti i plagosur...

"Isha me të dashurën", Redjan Rraja zbulon lidhjen me Kejvinën (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Redjan Rraja ka apeluar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda , masën e sigurisë arrest me burg. Ky i fundit ka depozituar nëpërmjet avokatit mbrojtës, Besnik Çerekja, kërkesën pasi Rraja pretendon se...

Ç’më bënë maskarenjtë…ja fjalët e fundit në spital të 24-vjeçarit

para 7 muajve - Standard

Shoferi i prokurorit Arjan Ndoja ndërroi jetë një ditë më parë pasi u plagos në atentatin e Shkozetit. Andi Maloku fitoi simpatinë e publikut pas publikimit të një videoje ku duket nëna e tij teksa vajton...

“Nuk i ndjej më këmbët, ç’më bënë maskarenjtë!”, zbardhen fjalët e fundit që tha shoferi i prokurorit Ndoja nga Spitali i Traumës

para 7 muajve - Sot News

Shoferi i prokurorit Arjan Ndoja ndërroi jetë një ditë më parë pasi u plagos në atentatin e Shkozetit.Andi Maloku mori vëmendjen pas publikimit të një videoje ku duket nëna e tij teksa vajton se i biri...

Atentati në Shkozet/ Redjan Rraja kërkon lirinë, ankimon vendimin në Apel

para 7 muajve - Vizion Plus

Redjan Rraja ka ankimuar në Apel masën e arrestit me burg të dhënë nga Gjykata për Krime të Rënda. 34-vjeçari akuzohet nga prokuroria si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoja, që mbeti i plagosur...

Redjan Rraja kërkon lirimin nga paraburgimi

para 7 muajve - Koha Jone

Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ”arrest me burg” ndaj klientit të tij. Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë ”arrest me burg” për Redjan Rrajën. Ndërkohë...

“Ç’më bënë maskarenjtë”, fjalët e fundit të Andi Malokut pak para se të ndërronte jetë

para 7 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen e djeshme ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja i cili u përfshi në atentat pak ditë më parë. Maloku, ish-efektiv policie ishte i shtruar në spital për të marrë mjekim...

U nda nga jeta pas 6 ditësh "luftë", kush ishte Andi Maloku (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës , shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku në atentatin e ndodhur të premten e kaluar, pranë mbikalimit të Shkozetit. Maloku me manovrat e tij i...

Pas atentatit në makinën e prokurorit ndërroj jetë shoferi i tij

para 7 muajve - Infokusi

Gjashtë ditë do të luftonte mes jetës dhe vdekjes Andi Maloku, para se zemra ti pushonte së rrahuri ditën e djeshme pas një komplikacioni shëndetësor. Ish-polici 24-vjeçar mbeti i plagosur në atentatin...

U plagos rëndë me 2 plumba, kush është shoferi i prokurorit Ndoja që nuk i mbijetoi dot atentatit dhe çfarë shkruajnë miqtë e tij

para 7 muajve - Sot News

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja që u plagos gjatë atentatit të 1 nëntorit në kryqëzimin e Shkozetit ndërroi jetë ditën e djeshme. Prej 6 ditës ai luftoi mes jetës dhe vdekjes, por nuk arrti...

Është i arrestuari i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, Redjan Rraja bën lëvizjen e papritur

para 7 muajve - Sot News

Redjan Rraja ka apeluar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila caktoi masën ‘’arrest me burg’’ dy ditë më parë për atentatin e 1 nëntorit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja.Avokati mbrojtës...

Atentati/ Rraja kërkon të dalë nga burgu…

para 7 muajve - Standard

Avokati i Redjan Rrajës, Besnik Çerekja ka ankimuar në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda vendimin e masës së sigurisë ‘arrest me burg’ të dhënë nga Gjykata e shkallës së parë për klientin e tij. Rraja...

Atentati/ Avokati i Redjan Rrajës ankimon vendimin e Krimeve të Rënda

para 7 muajve - Opinion

Redjan Rraja është personi i vetëm i arrestuar në lidhje me atentatin e bërë ndaj prokurorit Arjan Ndoja, miku i tij, Landi Muharremi dhe shoferit të prokurorit Andi Maloku, i cili ndërroi jetë ditën e...

FOTO/ Ndërroi jetë pas atentatit në makinën e prokurorit, kush ishte shoferi Andi Maloku

para 7 muajve - BalkanWeb

Ndonëse prej 6 ditësh ai po luftonte mes jetës dhe vdekjes, zemra e Andi Malokut dje pushoi së rrahuri pas një komplikacioni shëndetësor. 24-vjeçari mbeti i plagosur në atentatin që ndodhi në makinën e...

Merret në pyetje pronari i makinës së prokurorit Ndoja, çfarë tha biznesmeni durrsak para Krimeve të Rënda

para 7 muajve - Sot News

Makina me të cilën po udhëtonte prokurori Arjan Ndoja në momentin që iu bë atentatin rezulton të mos jetë në pronësi të tij. Fillimisht u përfol se ishte në pronësi të bashkëshortes së tij, por më pas...

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit, pse policia po kontrollon Lushnjën dhe Vlorën

para 7 muajve - Gazeta Express

Forcat e policisë dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan një operacion në Lushnje dhe Vlorë, në kërkim të një tjetër të dyshuari, lidhur me atentatin në Shkozet, ndaj prokurorit Arjan Ndoja, Aleksandër...

‘Ç’më bënë maskarenjtë!’/ Rrezikonte të mos ecte më, rrëqethëse çfarë tha Andi Maloku para se të vdiste

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Ndërroi jetë në Spitalin e Traumës, 24-vjeçari Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arian Ndoja, i cili mbeti i plagosur në atentatin e një jave më parë te Mbikalimi i Shkozetit në Durrës. Kur të gjithë menduan...

Kejvina Kthella 10 orë në pyetje në Prokori, i sekuestrohet edhe telefoni

para 7 muajve - Blitz

Ish-velina e “Xing me Ermalin” , Kejvina Kthella mësohet të ketë qëndruar rreth 10 orë në pyetje në Prokurori , madje i kanë sekuestruar edhe telefonin. Lajmin e ka bërë të ditur mbrëmjen e djeshme në...

Ndërroi jetë pas atentatit në makinën e prokurorit, kush ishte shoferi Andi Maloku

para 7 muajve - Zyrtare

Ish-polici 24-vjeçar mbeti i plagosur në atentatin që ndodhi në makinën e prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojit, ku u qëllua me dy plumba dhe prokurori dhe miku i këtij të fundit, Aleksandër Laho, i njohur...

Atentatit ndaj prokurorit Ndoj, zbulohet se kujt i përket automjeti që ngiste Andi Maloku

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Zbulohet biznesmeni në pronësinë e të cilit është makina që përdoret prokurori Arjan Ndoj në momentin e atentatit. Makina i përkiste një personi që disponon një shoqëri taksish në qytetin e Durrësit. Bëhet...

Atentatit ndaj prokurorit Ndoj, zbulohet se kujt i përket automjeti që ngiste Andi Maloku

para 7 muajve - Arbresh

Zbulohet biznesmeni në pronësinë e të cilit është makina që përdoret prokurori Arjan Ndoj në momentin e atentatit. Makina i përkiste një personi që disponon një shoqëri taksish në qytetin e Durrësit. Bëhet...

Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori

para 7 muajve - Albeu

Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet. Velina dyshohet të ketë lidhje me nipin e deputetit...

Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 ore ne pyetje

para 7 muajve - Zhurnal

Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet. Velina dyshohet të ketë lidhje me nipin e deputetit...

I kapën mesazhet me “Darën” e Krujës! Kejvina Kthella natën në Prokurori 10 orë në hetuesi, ja për çfarë u pyet

para 7 muajve - Gazeta Express

Ditën e djeshme, një tjetër personazh i njohur u ‘përfshi’ në atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojës. Burime për Dosja.al bënë me dije se në Polici për të dëshmuar ishte marrë edhe modelja...

Atentati ndaj prokurorit/ Cilat janë dosjet që po kalojnë në sitë

para 7 muajve - Gazeta Express

Prokuroria për Krime të Rënda ka përqendruar hetimet për motivet e atentatit ndaj prokurorit të Durrësit, Arian Ndoja, Aleksandër Lahos ose Rrumit dhe shoferit të tij, në konfliktet gjyqësore të pronave...

Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori

para 7 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet. Velina dyshohet të ketë lidhje me nipin e deputetit...

Pas atentatit, vdes shoferi i prokurorit Arjan Ndoj

para 7 muajve - Zhurnal

Tiranë, 8 nëntor – Gjashtë ditë pas atentatit të Prokurorit Arjan Ndoj ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, shoferi i tij, shtetasi Andi Maloku. Maloku nuk ka mundur ti mbijetojë 2 plagëve të marra...

Pse makina që po udhëtonte prokurori Ndoja nuk ishte në emrin e tij? Gazetari Artan Hoxha tregon arsyen

para 7 muajve - Sot News

Fillimisht u fol se makina me të cilën udhëtonte prokurori Arjan Ndoja në momentin kur ndodhi atentati ishte e bashkëshortes së tij. E cila më pas u hodh poshtë nga mediat, derisa mbrëmjen e sotme u zbulua...

Atentati në Durrës. Ja pse u mor në pyetje Kejvina Kthella

para 7 muajve - Koha Jone

Modelja e njohur, Kejvina Kthella ishte mes personave të pyetur në lidhje me ngjarjen e rëndë në Durrës, ku iu bë atentat makinës ku po udhëtonte prokurori Arjan Ndoja. Si pasojë e atentatit, humbi jetën...

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit, pse policia po kontrollon Lushnjën dhe Vlorën

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Forcat e policisë dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan një operacion në Lushnje dhe Vlorë, në kërkim të një tjetër të dyshuari, lidhur me atentatin në Shkozet, ndaj prokurorit Arjan Ndoja, Aleksandër...

Atentati në Durrës/ Pse u mor në pyetje Kejvina Kthella?? Çfarë e lidh me ngjarjen..??

para 7 muajve - Standard

Modelja e njohur, Kejvina Kthella ishte mes personave të pyetur në lidhje me ngjarjen e rëndë në Durrës, ku iu bë atentat makinës ku po udhëtonte prokurori Arjan Ndoja. Si pasojë e atentatit, humbi jetën...

Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet. Velina dyshohet të ketë lidhje me nipin e deputetit...

Zëri i Amerikës zbardh detaje të reja nga atentati në Durrës…

para 7 muajve - Standard

Andi Maloku, shoferi personal i prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoji, humbi jetën të enjten në mbrëmje në Spitalin e Traumës në kryeqytet nga plumbat që mori një javë më parë gjatë atentatit me armë zjarri...

Gazetari hedh poshtë deklaratën e Arjan Ndojës dhe zbulon emrin: Makina nuk është e prokurorit, por e një biznesmeni

para 7 muajve - Sot News

I ftuar në “Open”, gazetari Enton Abilekaj tha se makina me të cilën po lëvizte prokurori Ndoja nuk ishte e tija, por e biznesmenit Fadil Qollaku duke hedhur poshtë deklaratën e prokurorit i cili tha nga...

Pas atentatit, vdes shoferi i prokurorit Arjan Ndoj

para 7 muajve - Insajderi

Gjashtë ditë pas atentatit të Prokurorit Arjan Ndoj ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, shoferi i tij, shtetasi Andi Maloku. Maloku nuk ka mundur ti mbijetojë 2 plagëve të marra në mushkëri dhe shtyllën...

Atentati ndaj prokurorit/ Cilat janë dosjet që po kalojnë në sitë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Prokuroria për Krime të Rënda ka përqendruar hetimet për motivet e atentatit ndaj prokurorit të Durrësit, Arian Ndoja, Aleksandër Lahos ose Rrumit dhe shoferit të tij, në konfliktet gjyqësore të pronave...

DETAJE/ Atentati në Durrës, ja pse u mor në pyetje Kejvina Kthella

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Modelja e njohur, Kejvina Kthella ishte mes personave të pyetur në lidhje me ngjarjen e rëndë në Durrës, ku iu bë atentat makinës ku po udhëtonte prokurori Arjan Ndoja. Si pasojë e atentatit, humbi jetën...

FNSH rrethon Lushnjen/ Ja kush është biznesmeni që kërkohet…

para 7 muajve - Zyrtare

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë nga Tirana dhe Fieri kanë blinduar qytetin e Lushnjes, ndërsa janë në kërkim të biznesmenit Julian Sula, i njohur ndryshe si Juli i Pashakos. Operacioni ka nisur rreth 3...

Kush është “i forti” i Lushnjës që po kërkohet për atentatin ndaj prokurorit

para 7 muajve - Gazeta Express

Forca të shumta të Policisë së Shtetit, Forcat Operacionale të Tiranës dhe FNSH-ja janë vënë në ndjekje të personit të dytë, i dyshuar si i përfshirë në atentatin e 1 nëntorit ndaj prokurorit të Durrësit...

Tiranë: Ndërron jetë shoferi prokurorit Arjan Ndoji një javë pas atentatit

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Andi Maloku, shoferi personal i prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoji, humbi jetën të enjten në mbrëmje në Spitalin e Traumës në kryeqytet nga plumbat që mori një javë më parë gjatë atentatit me armë zjarri...

ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit

para 7 muajve - Albeu

Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja është Julian Sula . “E dimë të gjithë emrin e atij që kërkon policia sot në Lushnje,...

Plagosja e prokurorit Ndoja, gazetari Koka zbulon EMRIN e të dyshuarit të dytë të përfshirë në atentat

para 7 muajve - Sot News

Në një lidhje direkte në emisionin Opinion, gazetari Spartak Koka ka treguar se policia po zhvillon një operacion në jug të vendit për të arrestuar personin e dytë, i dyshuar si i përfshirë në këtë ngjarje....

RENEA e FNSH “blindojnë” Vlorën e Lushnjen, kontrolle masive për kapjen e autorëve të tjerë të atentatit

para 7 muajve - BalkanWeb

Një aksion i gjerë po zhvillohet këtë mbrëmje nga Policia e Shtetit, Forcat Operacionale të Tiranës, RENEA dhe FNSH. Uniformat blu janë vënë në ndjekje të personit të dytë, që dyshohet se ka lidhje me...

Gazetari zbulon emrin: Kush është personi tjetër që po kërkohet për atentatin ndaj Ndojit, i njohur në botën e krimit

para 7 muajve - BalkanWeb

Mbrëmjen e së enjtes, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Gjashtë ditë pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën Tiranë-Durrës, Andi Maloku nuk...

Iu sekuestruan 70 mijë euro, kush është "i forti" i Lushnjes që do prangoset pas Rrajës

para 7 muajve - Albeu

Mbrëmjen e së enjtes, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Gjashtë ditë pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën Tiranë-Durrës, Andi Maloku nuk...

Gazetari zbulon emrin: Kush është personi tjetër që po kërkohet për atentatin ndaj Ndojit, i njohur në botën e krimit

para 7 muajve - Koha Jone

Mbrëmjen e së enjtes, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Gjashtë ditë pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën Tiranë-Durrës, Andi Maloku nuk...

Gazetari konfirmon: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz

para 7 muajve - Gazeta Express

Prej më shumë se dy ditësh në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enjte në emisionin opinion, gazetari Spartak Koka  është shprehur...

“Edhe dosja e Skerdilajd Konomit”, gazetari: E konfirmuar zyrtarisht, ja çfarë u gjet në makinën e prokurorit Ndoji

para 7 muajve - BalkanWeb

Prej më shumë se dy ditësh në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Arjan Ndoja, pas atentatit te mbikalimi i Shkozetit. Këtë të enjte, gazetari...

Shqipëri: Në kërkim të atentatorëve të Prokurorit, policia aksion në 5 qytete

para 7 muajve - Klan Kosova

Policia e Shqipërisë ka nisur një kontroll në Tiranë, Lushje, Vlorë, Durrës dhe Fushë Krujë mbi dyshimet se në këto qytete fshihen autorët e atentatit ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. Mësohet se në këtë aksion...

Atentati/ Abilekaj në “Open”: Makina nuk është e prokurorit, por e një biznesmeni

para 7 muajve - Top Channel

Debate të forta po zhvillohen në “Open” në Top Channel teksa po flitet për dosjet e gjetura në makinën e prokurorit Arjan Ndoja, të cilit iu bë atentat në autostradën Durrës-Tiranë, më 1 nëntor. Gazetari...

Gazetari: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz

para 7 muajve - Albeu

Në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enjte në emisionin opinion, gazetari Spartak Koka është shprehur se tashmë është e konfirmuar...

Policia operacion ‘blic’ për kapjen e atentatorëve të prokurorit Ndoj dhe ‘Rrumit’

para 7 muajve - Gazeta Express

Policia e shtetit është duke zhvilluar në këto momente një operacion “blic” në qytetin e Lushnjes për të kapur autorët e tjerë të dyshuar të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Sipas gazetarit Spartak...

Policia operacione në jug për kapjen e atentatorëve të prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Zhurnal

Policia ka nisur një operacion mbrëmjen e sotme për të arrestuar atentatorët që qëlluan ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbeti i vdekur shoferi i tij Andi Maloku si dhe i plagosur Landi Muharremi. Faxweb...

Zbulohet emri i personazhit të njohur të Showbiz që u pyet për atentatin ndaj prokurorit

para 7 muajve - Medial

Vizion Plus në raportimet e kësaj të enjteje në lidhje me hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, zbuloi se ishte marrë në pyetje edhe nje personazh i njohur i showbiz-it shqiptar. Por tashmë...

Gazetari i njohur e thotë hapur: Tashmë është zyrtare, ja cilat janë dosjet e bujshme u gjetën në makinën e prokurorit Ndoj

para 7 muajve - Sot News

Gazetari Spartak Koka ka folur lidhur me dosjet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Koka tha se tashmë është zyrtare, dosjet janë ato për të cilat është spekuluar prej disa ditësh. Bëhet fjalë për...

Gazetari: Ja çfarë dosjesh u gjetën në makinën e prokurorit

para 7 muajve - Opinion

Prej më shumë se dy ditësh në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja, pas atentatit. Këtë të enjte, gazetari Spartak Koka ka thënë: Konfirmohet...

Zbulohet emri i personazhit të njohur të Showbiz që u pyet për atentatin ndaj prokurorit

para 7 muajve - Vizion Plus

Vizion Plus në raportimet e kësaj të enjteje në lidhje me hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, zbuloi se ishte marrë në pyetje edhe nje personazh i njohur i showbiz-it shqiptar. Por tashmë...

“Atentati, personi tjetër që dyshon policia. Vajza e Show Bizz-it…”

para 7 muajve - Opinion

Mbrëmjen e së enjtes, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Gjashtë ditë pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën Tiranë-Durrës, Andi Maloku nuk...

LAJM I FUNDIT/ Policia operacione në jug për kapjen e atentatorëve të prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Koha Jone

Policia ka nisur një operacion mbrëmjen e sotme për të arrestuar atentatorët që qëlluan ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbeti i vdekur shoferi i tij Andi Maloku si dhe i plagosur Landi Muharremi. Faxweb...

Policia aksion në jug për kapjen e atentatorëve të prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Albeu

Policia ka nisur një operacion mbrëmjen e sotme për të arrestuar atentatorët që qëlluan ndaj prokurorit Arjan Ndoja . Burime për bëjnë me dije se policia po zhvillon operacione në Vlorë dhe në Lushnje,...

Zbulohen prova të reja në atentatin ndaj prokurorit dhe të ‘fortit të Sukthit’

para 7 muajve - Gazeta Express

Zbulohen detaje të reja nga hetimet për atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj, pasditen e 1 nëntorit në mbikalimin e Shkozetit. Burime nga grupi hetimor bëjnë të ditur janë sekuestruar pamjet...

Breshëri plumbash ndaj prokurorit/ Policia nis aksionin në Lushnje dhe Vlorë, për çfarë dyshohet?

para 7 muajve - Sot News

Ka zhvillime të reja për sa i përket hetimit mbi atentatin ndaj Arjan Ndojës. Mësohet se Policia po ka nisur operacion në Lushnje dhe Vlorë ku dyshohet se janë fshehur bashkëpunëtorët e Redjan Rrajës.

Andi Maloku, vdiq pa bërë 23 vjeç, Familja: Po e vrisni për së dyti

para 7 muajve - Zhurnal

Andi Maloku nuk ishte shenjestra e atentatit të Shkozetit më 1 nëntor, mirëpo fati i keq e desh që ai të vdiste pas 6 ditësh qëndrimi në spital. Shoferi i prokurorit Ndoja u nda nga jeta si pasoje e...

Andi Maloku, vdiq pa bërë 23 vjeç/ Familja: Po e vrisni për së dyti

para 7 muajve - Medial

Andi Maloku nuk ishte shenjestra e atentatit të Shkozetit më 1 nëntor, mirëpo fati i keq e desh që ai të vdiste pas 6 ditësh qëndrimi në spital. Shoferi i prokurorit Ndoja u nda nga jeta si pasoje e një...

Vdiq pa mbushur 23 vjeç/ Familjarët e Andi Malokut: Po e vrisni për së dyti

para 7 muajve - Koha Jone

Andi Maloku nuk ishte shenjestra e atentatit të Shkozetit më 1 nëntor, mirëpo fati i keq e desh që ai të vdiste pas 6 ditësh qëndrimi në spital. Shoferi i prokurorit Ndoja u nda nga jeta si pasoje e një...

Atentati ndaj Ndojës, Spahiu: Jo e ligjshme që dosjet të dalin nga prokuroria

para 7 muajve - Koha Jone

Për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, Kreshnik Spahiu në një lidhje me skype për emisionin ”Open”, foli për deklaratën e Ndojës, ku deklaronte se atentati i është bërë për shkak të detyrës. ”Prokurori...

Muhamed Veliu ne Open: Nen hetim kompania avokatore ku jepte konsulencë prokurori Ndoja

para 7 muajve - Top Channel

Tentativa për të vrarë prokurorin Arjan Ndoja mori një kthese tjetër pasi Top Channel duke iu referuar burimeve nga hetimi raportoi se në makine janë gjetur disa dosje mes tyre edhe ajo e pronave të gjyqtarit...

Atentati ndaj Ndojes, Krimet e Rënda “rihapin” dosjen e gjyqtarit të vrarë Skerdilajd Konomi

para 7 muajve - Gazeta Tema

Të tjera detaje dalin nga hetimet lidhur me atentatin e gjashtë ditëve më parë ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Sipas News 24, grupi i hetimit është duke hetuar pistën e përplasjes së grupeve kriminale në...

Gazetari Veliu: Prokuroria ka nisur një hetim ndaj kompanisë avokatore ku jepte konsulencë Arjan Ndoja!

para 7 muajve - Sot News

Gazetari Muhamed Veliu, nga spitali i Durrësit ku ndodhet prokurori Arjan Ndoja ka dhënë detaje të reja rreth hetimeve mbi atentatin ku mbeti i plagosur ky i fundit. “Prokuroria e Përgjithshme  me konkretisht...

Reagimi i familjarëve/ Djali i tyre po u vra për 300 mijë lekë rrogë…

para 7 muajve - Standard

Andi Maloku nuk ishte shenjestra e atentatit të Shkozetit më 1 nëntor, mirëpo fati i keq e desh që ai të vdiste pas 6 ditësh qëndrimi në spital. Shoferi i prokurorit Ndoja u nda nga jeta si pasoje e një...

Andi Maloku, vdiq pa bërë 23 vjeç/ Familja: Po e vrisni për së dyti

para 7 muajve - Vizion Plus

Andi Maloku nuk ishte shenjestra e atentatit të Shkozetit më 1 nëntor, mirëpo fati i keq e desh që ai të vdiste pas 6 ditësh qëndrimi në spital. Shoferi i prokurorit Ndoja u nda nga jeta si pasoje e një...

“Atentati ndaj prokurorit për shkak të dosjeve që ai po hetonte?”, Kreshnik Spahiu ngre dyshimet që mund të ‘fundosin’ Arjan Ndojën: Ka shkelur ligjin, nëse...

para 7 muajve - Sot News

Ish kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu komentoi në Open deklaratën e Prokurotit Ndoja ku deklaronte se atentati i është bërë për shkak të detyrës. “Prokurori tha se atentati i është bërë për...

Atentati, hetimet sigurojnë prova të reja në lidhje me armët

para 7 muajve - Koha Jone

Në lidhje me atentatin në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndojës, një provë tjetër është siguruar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Analiza balistike ka provuar se plumbat e gjetura në vendin e ngjarjes...

Atentati në Shkozet/ Hetimet sigurojnë prova të reja në lidhje me armët

para 7 muajve - Opinion

Një provë tjetër është siguruar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në lidhje me atentatin në mbikalimin e Shkozetit. Sipas burimeve nga grupi hetimor mësohet se analiza balistike ka provuar se plumbat e...

Nën hetim kompania avokatore ku jepte konsulencë prokurori Ndoja

para 7 muajve - Koha Jone

Tentativa për të vrarë prokurorin Arjan Ndoja, mori një kthesë tjetër pasi në makinë janë gjetur disa dosje mes tyre edhe ajo e pronave të gjyqtarit të vrarë Skerdilian Konomi. ”Prokuroria e Përgjithëshme...

“Fshihen në Shkodër”, gazetari bën deklaratën e fortë: Kush janë dy të dyshuarit e tjerë për atentatin ndaj prokurorit Ndoja

para 7 muajve - Sot News

Atentati te mbikalimi i Shkozetit ku mbeti i plagosur prokurori i Durrësit Arjan Ndoja ka marrë shumë vëmendje mediatike. Si i dyshuar për këtë ngjarje, mbahet në burg Redjan Rraja dhe ndërkohë vijojnë...

Atentati ndaj prokurorit/ Dyshohet për dy persona që fshihen në Shkodër…

para 7 muajve - Standard

Dy persona të cilët jetojnë në Shkodër ose fshihen në këtë qytet dyshohet se kanë marrë pjesë në atentatin ndaj makinës ku udhëtonte prokurori i Prokurorisë së Durrësit Arjan Ndoj, me shoferin e tij Andi...

Arrestimi i Rrajës pas atentatit ndaj prokurorit, zbulohet emri i vajzës së showbizz-it që u pyet në polici

para 7 muajve - Lexo

Media ka zbardhur detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur pasditen e 1 nëntorit, te mbikalimi i Shkozetit, në Durrës, ku u q ëllua me br eshëri kal lashnikovi makina e prokurorit Arjan Ndoji, në të...

Me 30 nëntor festonte ditëlindjen, kush është Andi Maloku, 24 vjeçari që mbeti i vdekur në atentat

para 7 muajve - Gazeta Express

Atentati në mbikalimin e Shkozetit regjistroi sot në mbrëmje viktimën e parë. Pas 6 ditësh në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës në Tiranë, 24-vjeçari Andi Maloku ndërroi jetë. Plumbat e kallashnikovit...

Atentati në Shkozet/ Veliu: Nën hetim kompania avokatore ku jepte konsulencë prokurori Ndoja

para 7 muajve - Lexo

Tentativa për të vrarë prokurorin Arjan Ndoja mori një kthesë tjetër pasi Top Channel duke iu referuar burimeve nga hetimi raportoi se në makine janë gjetur disa dosje mes tyre edhe ajo e pronave të gjyqtarit...

Modelja e njohur shqiptare merret në pyetje për atentatin në Shkozet, lidhja me Redjan Rrajën

para 7 muajve - Gazeta Express

Kejvina Kthella, modelja dhe personazhi mjaft i njohur në shoëbizin shqiptar është marrë në pyetje në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Dosja.al ka mësuar se emri i Kthellës ka dalë nga...

Shqipëri: Në kërkim të atentatorëve të Prokurorit, policia aksion në 5 qytete

para 7 muajve - Zyrtare

Policia e Shqipërisë ka nisur një kontroll në Tiranë, Lushje, Vlorë, Durrës dhe Fushë Krujë mbi dyshimet se në këto qytete fshihen autorët e atentatit ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. Mësohet se në këtë aksion...

Video/ Britma e të qara te Spitali i Traumës, momenti kur familjarët mësojnë vdekjen e Andi Malokut

para 7 muajve - BalkanWeb

Një lajm i trishtë erdhi këtë mbrëmje nga Spitali i Traumës, ku ndërroi jetë gjashtë ditë pas atentatit shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku. “BalkanWeb” sjell një video nga ambientet e spitalit,...

Merret në pyetje Kejvina Kthella?? Detaje të reja nga atentati në Durrës…

para 7 muajve - Standard

Grupi hetimor i ngritur për ngjarjen e rëndë të Durrësit, ku iu bë atentat prokurorit Arjan Ndoja, me pasojë vdekjen e shoferit të tij, po vazhdon hetimin duke pyetur shumë persona. Të enjten u raportua...

DETAJE/ Kush është modelja e njohur që u thirr për të dëshmuar në polici mbi atentatin ndaj prokurorit, zbulohet lidhja që ka me Redjan Rrajën (Emri)

para 7 muajve - Sot News

Mbi atentatin e ndodhur te mbikalimi i Shkozetit, në Durrës, ku mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoja, shoferi i tij, Andi Maloku i cili humbi jetën këtë pasdite dhe Aleksandër Laho, i njohur ndryshe...

Lotë dhe britma në Spitalin e Traumës/ Ja momenti kur familjarët e shoferit marrin lajmin…

para 7 muajve - Standard

Gjashtë ditë pas atentatit të Prokurorit Arjan Ndoj ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, shoferi i tij, shtetasi Andi Maloku. Maloku nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra nga breshëria e plumbave...

Arrestimi i Rrajës pas atentatit ndaj prokurorit, zbulohet emri i vajzës së showbizz-it që u pyet në polici

para 7 muajve - BalkanWeb

“BalkanWeb” ka zbardhur detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur pasditen e 1 nëntorit, te mbikalimi i Shkozetit, në Durrës, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi makina e prokurorit Arjan Ndoji, në...

Ish-polic, ky është shoferi 30 vjeçar i Ndojt që humbi jetën në spital

para 7 muajve - Albeu

Ka ndërruar jetë shoferi i prokurorit Ndoj ndaj të cilit u krye atentat pak ditë më parë në Durrës. Djali që shikoni në foto është viktima, Andi Maloku , ish-polic , i cili gjendej në spital prej disa...

BW: Merret në pyetje vajza e showbiz-it, Kejvina Kthella për vrasjen e Durrësit

para 7 muajve - Koha Jone

“BalkanWeb” ka zbardhur detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur pasditen e 1 nëntorit, te mbikalimi i Shkozetit, në Durrës, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi makina e prokurorit Arjan Ndoji, në...

FOTO/Kush është shoferi i prokurorit, nëna në lot:Punonte për 30 mijë lekë

para 7 muajve - Opinion

Atentati në mbikalimin e Shkozetit regjistroi sot në mbrëmje viktimën e parë. Pas 6 ditësh në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës në Tiranë, 24-vjeçari Andi Maloku ndërroi jetë. Plumbat e kallashnikovit...

Vdes shoferi i prokurorit disa ditë pas tentim vrasjes

para 7 muajve - Sinjali

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Gjashtë dite pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën Tiranë-Durrës, Andi Maloku nuk mundi t’u mbijetonte...

Humbi jetën sot, një natë më parë gjendja e Andi Malokut u përmirësua dhe doli nga reanimacioni (DETAJET)

para 7 muajve - Sot News

Gjashtë ditë pas atentatit të Prokurorit Arjan Ndoj ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, shoferi i tij, shtetasi Andi Maloku. I riu mbeti i plagosur rëndë në atentatin e 1 nëntorit tek mbikalimi i Shkozetit,...

Ndërron jetë shoferi i prokurorit/ Detajet…

para 7 muajve - Standard

Andi Maloku, 24 vjeç, i cili ishte shofer në automjetin ku ndodhej edhe prokurori Arjan Ndoja dhe Aleksandër Laho (Rrumi), ndërroi jetë pasditen e sotme, disa orë pasi doli nga reanimacioni, në spitalin...

Tregtarit në Durrës, makina që u bë shoshë nga plumbat s?ishte e Ndojës

para 7 muajve - Albeu

Detaje të reja rreth atentatit të datës 1 nëntor ku plumbat e kallashnikovit lanë të plagosur prokurorin Arjan Ndoja , mikun e tij Landi Muharremi të njohur ndryshe si ‘Rrumi’ dhe shoferin Andi Maloku,...

Ndërron jetë në spital Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Klan Kosova

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Burime nga mjekët e kanë konfirmuar lajmin për tvklan.al. Gjashtë ditë pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën...

Policia e shtetit nis operacion blic për kapjen e autorëve të tjerë të atentatit ndaj Ndojës

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e shtetit është duke zhvilluar në këto momente një operacion “blic” në qytetin e Lushnjes për të kapur autorët e tjerë të dyshuar të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Mësohet se në operacion...

Manovrat e tij i shpëtuan jetën prokurorit Ndoja dhe ‘të fortit të Shijakut’ / Familjarët shpërthyen në të qara në spital kur morën lajmin tronditës, zbardhet lëvizja e Ardi Veliut

para 7 muajve - Sot News

Andi Maloku ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit tek mbikalimi i Shkozetit. Ai nga Fushë-Kruja kishte marrë plagë të rënda në atentatin mafioz. Në ambientet e spitalit janë dëgjuar ulërimat e familjarëve,...

Një natë më parë shoferi i Ndojës doli nga reanimacioni

para 7 muajve - Koha Jone

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, i cili mbeti i plagosur nga atentati në mblikalimin e Shkozetit. 24-vjeçari mbrëmjen e djeshme ka dalë nga reanimacioni...

Merret në pyetje e dashura e Redjan Rrajës, Klodiana Lala zbulon çfarë kapën kamerat e sigurisë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Sot News

Hetimet mbi atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndojit tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës kanë nxjerrë të tjera detaje. Gazetarja Klodjana Lala është shprehur se makina e atentatorëve është filmuar...

Ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Zhurnal

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja që u plagos në atentatin e pak ditëve më parë ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës pasditen e kësaj të enjtje. Maloku gjatë atentatit mori dy plumba, një...

Detaje/ Zbulohen prova të forta, çfarë kapën kamerat e sigurisë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji. Merret në pyetje e dashura e Rrajës

para 7 muajve - BalkanWeb

Detaje të reja dalin në dritë nga atentati ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndojit tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodjana Lala thekson se makina e atentatorëve është filmuar...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Top Channel

Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja të cilit i bënë atentat para pak ditësh. Ai kishte vetëm dy muaj që kishte filluar punë. Maloku kishte marrë një plumb në mushkri dhe një...

Dalin pamjet, momenti ku familja e Andi Malokut merr lajmin e vdekjes

para 7 muajve - Albeu

Ka ndërruar jetë Andi Maloku , shoferi i prokurorit Ndoja të cilit iu bë atentat më datë 1 nëntor në Durrës. Maloku mori dy plumba, një në shtyllë kurrizore dhe një në kraharor teksa mundohej të nxirrte...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit ndaj të cilit u bë atentat

para 7 muajve - GazetaBlic

Ka ndërruar jetë 24 vjeçari Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj. I riu ishte ai që mori më së shumti plagët e rënda gjatë atentatit ndaj prokurorit e të ‘fortit të Sukthit’ Landi Muharremit, i...

Atentati ndaj prokurorit, sekuestrohen kamerat e sigurisë, ku duken 3 makinat

para 7 muajve - Arbresh

Prokuroria për krime të rënda ka marrë në duar disa nga dosjet gjyqësore të mbivendosjes së pronave në Durrës, ku janë të përfshirë edhe emra të njohur të botës së krimit. Në sitën e Prokurorisë për Krime...

Kush ishte Andi Maloku, shoferi që i shpëtoi jetën Prokurorit Arjan Ndoj

para 7 muajve - Albeu

Ka ndërruar jetë në spital Andi Maloku , shoferi i prokurorit Ndoja . Maloku , ish-oficer policie me manovrat e tij i shpëtoi jetën "shefit" gjatë atentatit të datës 1 nëntor. Maloku mori dy plumba, një...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj

para 7 muajve - Gazeta Express

Ka ndërruar jetë fatkeqësisht 30 vjeçari Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj. I riu ishte ai që mori më së shumti plagët e rënda gjatë atentatit ndaj prokurorit e të fortit të Sukthit Rrumi. Shoferi...

Andi Maloku, vdiq pa bërë 23 vjeç/ Familja: Po e vrisni për së dyti

para 7 muajve - Zyrtare

Andi Maloku nuk ishte shenjestra e atentatit të Shkozetit më 1 nëntor, mirëpo fati i keq e desh që ai të vdiste pas 6 ditësh qëndrimi në spital. Shoferi i prokurorit Ndoja u nda nga jeta si pasoje e një...

Atentati në Sukth, ndërron jetë në spitalin e Traumës, Andi Maloku, shoferi i prokurorit, Arjan Ndoja

para 7 muajve - Medial

Ndërron jetë në spitalin e Traumës, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, gjashtë ditë pas atentatit në mblikalimin e Shkozetit, ku mbeti i plagosur, së bashku me Landi Muharremin. Me ndarjen...

Atentati në Shkozet/ Ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Medial

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja që u plagos në atentatin e pak ditëve më parë ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës pasditen e kësaj të enjtje. Maloku gjatë atentatit mori dy plumba, një...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja/ Çfarë e lidh Kejvinën me Redjanin???

para 7 muajve - Standard

Kejvina Kthella, modelja dhe personazhi mjaft i njohur në showbiz-in shqiptar është marrë në pyetje në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Dosja.al ka mësuar se emri i Kthellës ka dalë nga...

Sekuestrohen kamerat e sigurisë ku duken 3 mjetet në atentatin ndaj Ndojës, detaji që ‘kryqëzon’ Redjan Rrajën

para 7 muajve - Zyrtare

Prokuroria për krime të rënda ka marrë në duar disa nga dosjet gjyqësore të mbivendosjes së pronave në Durrës, ku janë të përfshirë edhe emra të njohur të botës së krimit. Në sitën e Prokurorisë për Krime...

LAJMI I FUNDIT/ Ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku

para 7 muajve - BalkanWeb

Ka ndërruar jetë në spital shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku.

E FUNDIT/ Atentati, ndërron jetë shoferi i Prokurorit Arjan Ndoj

para 7 muajve - Albeu

Ka ndërrruar jetën Andi Maloku , shoferi i prokurorit Arjan Ndoj të cilit iu bë atentat pak ditë më parë në Durrës . Maloku , ish-efektiv policie ishte i shtruar në spital për të marrë mjekim pas atentatit,...

Atentati ndaj Arjan Ndojit, nga armiku i Aldo Bares, tek Durim Bami e agjentët sekret: Detajet e hetimeve të Prokurorisë në aksin Tiranë-Nikël-Lushnje

para 7 muajve - Gazeta Tema

Për rastësi , edhe  rruga që të çon në vendin ku u gjet makina e braktisur e atentatorëve të prokurorit Ndoja quhet rruga e “Lalëzit”, sepse edhe një nga shtigjet që po ndjekin hetuesit për të zbardhur...

E rëndë/ Humb jetën në spital shoferi i prokurorit Ndoja

para 7 muajve - Sot News

Andi Maloku ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit tek mbikalimi i Shkozetit. Ai nga Fushë-Kruja kishte marrë plagë të rënda në atentatin mafioz. Maloku ishte personi i cili i shpëtoi jetën prokurorit Ndoja,...

Shoferi i prokurorit ndërron jetë ditën e sotme…

para 7 muajve - Standard

Ka ndërruar jetë pak minuta më parë shoferi i prokurorit Arjan Ndoj, të cilit iu bë atentat më 1 nëntor, pranë mbikalimit të Shkozetit. Sipas informacioneve paraprake, Andi Maloku ka ndërruar jetë në Spitalin...

Ndërron jetë shoferi i prokurorit Ndoja

para 7 muajve - Opinion

Gjashtë ditë, pas atentatit ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja. Maloku kishte plagë plumbi në shpatull dhe në mushkëri. Të plagosur nga atentati mbetën...

Modelja e njohur shqiptare merret në pyetje për atentatin në Shkozet, lidhja me Redjan Rrajën

para 7 muajve - Zyrtare

Kejvina Kthella, modelja dhe personazhi mjaft i njohur në shoëbizin shqiptar është marrë në pyetje në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Dosja.al ka mësuar se emri i Kthellës ka dalë nga...

Atentati në Shkozet/ Ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Vizion Plus

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja që u plagos në atentatin e pak ditëve më parë ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës pasditen e kësaj të enjtje. Maloku gjatë atentatit mori dy plumba, një...

Atentati në Shkozet, ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Ndoja

para 7 muajve - Gazeta Tema

Shoferi i prokurorit të Durrësit ka ndërruar jetë pas plagëve të marra. Andi Maloku konfirmohet se nuk e ka fituar betejën me vdekjen duke ndërruar jetë në spitalin e Traumës. Maloku ishte shoferi i Arjan...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Flaka

Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja të cilit i bënë atentat para pak ditësh. Ai kishte vetëm dy muaj që kishte filluar punë. Maloku kishte marrë një plumb në mushkri dhe një...

E rëndë/ Humb jetën në spital shoferi i prokurorit Ndoj

para 7 muajve - Sot News

Andi Maloku ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit tek mbikalimi i Shkozetit. Maloku, nga Fushë-Kruja kishte marrë plagë të rënda në atentatin mafioz.

Atentati, ndërron jetë shoferi i prokurorit Ndoja

para 7 muajve - Koha Jone

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, i cili mbeti i plagosur nga atentati në mblikalimin e Shkozetit.

Lidhje me autorin e atentatit ndaj Ndojt, shoqërohet në polici Kejvina Kthella

para 7 muajve - Albeu

Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në polici është shoqëruar edhe moderatorja Kejvina Kthella në lidhje me këtë atentat...

Ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku

para 7 muajve - Lexo

Shoferi i prokurorit të Durrësit ka ndërruar jetë pas plagëve të marra. Andi Maloku konfirmohet se nuk e ka fituar betejën me vdekjen duke ndërruar jetë në spitalin e Traumës. Maloku ishte shoferi i Arjan...

VIDEO / Momenti kur familja e shoferit të Ndojës merr lajmin e hidhur në spital

para 7 muajve - Lexo

Të afërm të Andi Malokut, shoferit të prokurorit Arjan Ndoja, kanë shpërthyer në lot pas marrjes së lajmit për ndarjen e tij nga jeta. Edhe pse prej ditësh ishte nën mjekim intensiv prej plagëve të marra...

FOTOT/ Policia merr në pyetje edhe modelen 24-vjeçare për atentatin ndaj Ndojës, lidhje me Redjan Rrajan?

para 7 muajve - Gazeta Tema

Prova të reja janë gjetur mesa duket në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Një tjetër person mësohet se është identifikuar si i implikuar në plagosjen e trefishte...

Britma e të qara te Spitali i Traumës, momenti kur familjarët mësojnë vdekjen e Andi Malokut

para 7 muajve - Zyrtare

Një lajm i trishtë erdhi këtë mbrëmje nga Spitali i Traumës, ku ndërroi jetë gjashtë ditë pas atentatit shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku. “BalkanWeb” sjell një video nga ambientet e spitalit,...

Atentati ndaj prokurorit, policia shoqëron një vajzë të njohur të ekranit

para 7 muajve - Albeu

Ndër shumë persona që janë marrë në pyetje për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoja në Durrës është edhe një vajzë e njohur e showbizz-it. Burimet konfidenciale thanë se ajo kishte komunikime të shpeshta...

Detaje nga dosja e Prokurorit, ku është koka e oktapodit që doli nga makina e tij

para 7 muajve - Albeu

Për rastësi, edhe rruga që të çon në vendin ku u gjet makina e braktisur e atentatorëve të prokurorit Ndoja quhet rruga e “Lalëzit”, sepse edhe një nga shtigjet që po ndjekin hetuesit për të zbardhur ngjarjen...

Ndërroi jetë pak minuta më parë, ja cili është Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja. Ndoja, prokuror në Durrës, mbeti i plagosur gjatë një atentati pranë “Mbikalimit të Shkozetit” në Durrës, pasditen...

Plumbat ndaj Arjan Ndojës, Klodiana Lala nxjerr detaje të reja nga hetimet: Përplasje për çështjet e pronave në bregdet! (Pistat që implikojnë prokurorin)

para 7 muajve - Sot News

Prokuroria e Krimeve të Rënda mësohet se i ka përqëndruar hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja te përplasja e grupeve kriminale në Durrës për zotërimin e pronave në Gjirin e Lalzit,. Sipas...

Ndërron jetë në spital Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Zyrtare

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Burime nga mjekët e kanë konfirmuar lajmin për tvklan.al. Gjashtë ditë pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën...

Atentati në Shkozet, hetohen çështjet e pronave në bregdet, mes tyre edhe ajo e pronave të gjyqtarit Skerdilajd Konomi

para 7 muajve - Medial

Përplasja e grupeve kriminale në Durrës për zotërimin e pronave në Gjirin e Lalzit, është pista kryesore ku po heton prokuroria e Krimeve të Rënda, për atentatin e mbikalimit të Shkozetit mbi automjetin...

Prova të reja/ Atentati ndaj prokurorit!!! Kush është modelja VIP-e e marrë në pyetje?

para 7 muajve - Standard

Prova të reja janë gjetur mesa duket në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Një tjetër person mësohet se është identifikuar si i implikuar në plagosjen e trefishte...

Merret në pyetje e dashura e Redjan Rrajës

para 7 muajve - Arbresh

Prokuroria për Krimet të Rënda ka siguruar pamjet e kamerave të sigurisë të një servisi pranë vendit ku ka ndodhur atentati ndaj prokurorit, dhe duken qartë të treja makinat. Prokurorët po punojnë për...

Atentati i bujshëm “Ndoja-Rrumi”, ndërron jetë shoferi Andi Maloku

para 7 muajve - Te Sheshi

Atentati i bujshëm i së premtes së kaluar te mbikalimi i Shkozetit, ka dhe një viktimë. Ai është shoferi prokurorit Ndoja, Andi Maloku, që pas 6 ditësh kurim intensiv, nuk ka mundur t’u mbijëtojë plagëve...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

para 7 muajve - Zyrtare

Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja të cilit i bënë atentat para pak ditësh. Ai kishte vetëm dy muaj që kishte filluar punë, raporton TCH. Maloku kishte marrë një plumb në mushkri...

Atentati në Shkozet, hetohen çështjet e pronave në bregdet, mes tyre edhe ajo e pronave të gjyqtarit Skerdilajd Konomi

para 7 muajve - BalkanWeb

Përplasja e grupeve kriminale në Durrës për zotërimin e pronave në Gjirin e Lalzit, është pista kryesore ku po heton prokuroria e Krimeve të Rënda, për atentatin e mbikalimit të Shkozetit mbi automjetin...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ka ndërruar jetë 30 vjeçari Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj. I riu ishte ai që mori më së shumti plagët e rënda gjatë atentatit ndaj prokurorit e të ‘fortit të Sukthit’ Landi Muharremit, i...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i Prokurorit Ndoj

para 7 muajve - Arbresh

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i Prokurorit Ndoj, i cili u plagos në atentatin ndaj makinë së prokurorit të Durrësit. Andi Qosja ndërroi jetën pasditen e sotme te Spitali i Traumës në Tiranë, pas komplikacioneve....

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, ndërron jetë në spital shoferi i tij, Andi Maloku

para 7 muajve - Ekonomia Online

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja që mbeti i plagosur në atentatin ndaj këtij të fundit ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës. Mësohet se i riu nuk i ka mbijetuar dot plagëve të marra gjatë atentatit...

U plagos në atentatin ndaj prokurorit Ndoja, ndërron jetë Andi Maloku

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja që mbeti i plagosur në atentatin ndaj këtij të fundit ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës. Maloku nuk u ka mbijetuar dot plagëve të marra gjatë atnetatit ku të...

ATENTATI/ Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë

para 7 muajve - Albeu

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte prokurori...

‘A duhet të thirret Rama në Prokurori për atentatin ndaj Arjan Ndojës?’, ish-ministri i Berishës: Kur goditet një prokuror... (Deklarata)

para 7 muajve - Sot News

Ish-ministri, Besnik Mustafaj ka folur mbi atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbetën të plagosur 3 persona. Ai e cilësoi një histori të shëmtuar dhe kriminale, duke analizuar disa elementë. Mustafaj...

Atentati ndaj prokurorit Ndoj, gjenden prova për autorin e dytë

para 7 muajve - Gazeta Express

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte prokurori Arjan...

Të tjera detaje të forta/ Gjenden dy palë syze, prokurorët gjejnë gjurmë, drejt arrestimit edhe autori i dytë i ngjarjes (Ç’ndodhi para atentatit me makinën e Arjan Ndojës)

para 7 muajve - Sot News

Nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja në fshatin Shafranë janë zbuluar të tjera detaje të forta, tashmë duket se policia është pranë identifikimit të autorit të dytë të atentatit të 1 nëntorit. Hetuesit...

Të tjera detaje të forta/ Gjenden dy palë syze, prokurorët gjejnë gjurmë gishtërinjsh, drejt arrestimit edhe autori i dytë i ngjarjes (Ç’ndodhi para atentatit me makinën e Ndojit)

para 7 muajve - Sot News

Nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja në fshatin Shafranë janë zbuluar të tjera detaje të forta, tashmë duket se policia është pranë identifikimit të autorit të dytë të atentatit të 1 nëntorit. Hetuesit...

Flet prokurori Ndoja, tregon për herë të parë e kujt ishte makina që po udhëtonte: Dosjet e ish-gjyqtarit të vrarë në makinën time? Sot do isha në arrest

para 7 muajve - Sot News

Kur kanë kaluar pesë ditë nga atentati ku mbeti i plagosur së bashku me dy miqtë e tij, prokurori Arian Ndoja po përpiqet të rimarrë veten teksa ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha në Spitalin e Durrësit....

“Nëse do ishin të një rëndësie të veçantë, sot do më kishin arrestuar” Arjan Ndoji flet për dosjet e gjetura në makinë pas atentatit

para 7 muajve - BalkanWeb

Kur kanë kaluar pesë ditë nga atentati ku mbeti i plagosur së bashku me dy miqtë e tij, prokurori Arian Ndoja po përpiqet të rimarrë veten teksa ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha në Spitalin e Durrësit....

Në makinën e tij dosja e ish gjyqtarit të vrarë? Prokurori Arjan Ndoj sqaron të vërtetën, ja çfarë thotë

para 7 muajve - Gazeta Express

Kur kanë kaluar pesë ditë nga atentati ku mbeti i plagosur së bashku me dy miqtë e tij, prokurori Arian Ndoja po përpiqet të rimarrë veten teksa ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha në Spitalin e Durrësit....

Në makinën e tij dosja e ish gjyqtarit të vrarë?! Prokurori Ndoj sqaron të vërtetën, sa i përket atentatit…

para 7 muajve - Standard

Ndoja ka hematoma në syrin e djathtë, është fashuar në pjesën e sipërme të trupit, por në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Ndërkohë, pas dere ndodhen dy punonjës Policie të Komisariatit të Durrësit,...

Gjendja shëndetësore e prokurorit 5 ditë pas atentatit/ Hematoma në sy, i fashuar…

para 7 muajve - Standard

Ndoja ka hematoma në syrin e djathtë, është fashuar në pjesën e sipërme të trupit, por në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Familjarët, të afërmit, shokët dhe kolegët nuk i ndahen për asnjë moment nga...

Pesë ditë nga atentati, si paraqitet gjendja e prokurorit Noja

para 7 muajve - Albeu

Kanë kaluar pesë ditë nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja , ku ai dhe dy miqtë e tij mbetën të plagosur . Ndoja ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe ende ka hematoma në syrin e djathtë dhe në pjesën...

I fashuar dhe me hematoma në sy, kjo është gjendja shëndetësore e prokurorit Arjan Ndoja 5 ditë pas atentatit

para 7 muajve - Sot News

Pesë ditë nga atentati ku mbeti i plagosur së bashku me dy miqtë e tij, prokurori Arian Ndoja po përpiqet të rimarrë veten teksa ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha në Spitalin e Durrësit.Ndoja ka...

I fashuar dhe me hematona në sy, kjo është gjendja shëndetësore e prokurorit Arjan Ndoja 5 ditë pas atentatit

para 7 muajve - Sot News

Pesë ditë nga atentati ku mbeti i plagosur së bashku me dy miqtë e tij, prokurori Arian Ndoja po përpiqet të rimarrë veten teksa ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha në Spitalin e Durrësit.Ndoja ka...

Prokuroria e Përgjithshme nis hetimet për prokurorin, Arjan Ndoja

para 7 muajve - Indeks.mk

Në një njoftim për mediat Prokuroria e Përgjithshme ka informuar se ka nisur hetim ndaj prokurorit, Arjan Ndoja. Hetimi vjen edhe pas thirrjes së Këshillit të Lartë të Prokurorisë, i cili ka kërkuar “hetim...

Prokuroria e Përgjithshme nis hetimet për prokurorin, Arjan Ndoja

para 7 muajve - 24 ore

Në një njoftim për mediat Prokuroria e Përgjithshme ka informuar se ka nisur hetim ndaj prokurorit, Arjan Ndoja. Hetimi vjen edhe pas thirrjes së Këshillit të Lartë të Prokurorisë, i cili ka kërkuar “hetim...

Tiranë: Kryeprokurorja Arta Marku verifikon faktet për prokurorin Ndoji

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Prokuroria e Përgjithshme njoftoi të mërkurën në Tiranë se ka nisur një ditë më parë verifikimin e fakteve të bëra publike për prokurorin Arjan Ndoji, i cili u plagos me armë zjarri të premten gjatë një...

Atentati ndaj prokurorit Ndoj, Abilekaj: Vrasje me porosi

para 7 muajve - Koha Jone

Gazetari Enton Abilekaj thotë se atentati në Shkozet, ku mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoj, Aleksandër Laho dhe Andi Maloku ishte i porositur. Në studion e lajmeve të RTV Ora, Abilekaj deklaroi se...

Redjan Rraja: Ditën e atentatit ndaj prokurorit Ndoja isha në Nikël, drejtësia të bëjë punë e vet

para 7 muajve - Gazeta Tema

Redjan Rraja, i arrestuar si një nga personat e dyshuar për atenatin në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoja, u la në burg të mërkurën. Në sallën e gjyqit, ai shprehu vetëm fjalët: “shpresoj që drejtësia...

Detaje/ Plumbat ndaj Arjan Ndojës, gazetari hedh dyshimet e forta: Ishte vrasje me porosi!

para 7 muajve - Sot News

Gazetari Enton Abilekaj, ka deklaruar në studion e lajmeve të RTV Ora se plagosja e prokurorit Arjan Ndoja ishte i porositur. Sipas gazetarit roli i prokurorit Ndoja në këtë çështje është ende i dyshimtë....

“Atentatorët nuk e dogjën makinën sepse kishin frikë se po ndiqeshin nga shoferi i të fortit të Sukthit”

para 7 muajve - Gazeta Express

Kur u gjet makina e atentatorëve që qëlluan me breshëri kallashi drejt makinës së prokurorit Ndoj, hetuesve u bëri përshtypje menjëherë fakti se makina nuk ishte djegur. Mbi arsyen se përse atentatorët...

Si u ‘tradhëtua’ nga syzet Redjan Rraja, detaje të reja mbi atentatin ndaj prokurorit

para 7 muajve - Gazeta Express

Kqyrja balsitike konfirmoi për prokurorët se njëri nga kallashnikovët e gjetur në automjetin e braktisur në Shkafanë është përdorur për të qëlluar me breshëri ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tjerëve....

Pesë persona të përfshirë në atentatin ndaj prokurorit, zbardhet dëshmia Redjan Rrajës pas Gjykatës: Nuk e dinte se si…! (HETIMI)

para 7 muajve - Sot News

Kampione pështyme, gjaku dhe urine të mara nga Redjan Rraja janë dërguar në laboratorin e policisë shkencore pranë Ministrisë së Brendshme ku është kërkuar ekzaminimi dhe më pas krahasimi me pështymën...

Atentatori lihet në burg/ Redjan Rraja mohon akuzat, gjurmët iu gjetën në makinën me armë

para 7 muajve - Top Channel

Kqyrja balsitike konfirmoi për prokurorët se njëri nga kallashnikovët e gjetur në automjetin e braktisur në Shkafanë është përdorur për të qëlluar me breshëri ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tjerëve....

PROVAT që lanë në burg Redjan Rrajën, zbardhen pistat kryesore të hetimit

para 7 muajve - Sot News

Hetimet kanë konfirmuar të dhëna të reja duke iu referuar armëve që u përdorën për të qëlluar me breshëri ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tjerëve. Por prokurorët pretendojnë se disponojnë pamje të...

Dosjet në makinën e Arjan Ndojës, “ngushtohet” laku: Arta Marku vë nën hetim prokurorin

para 7 muajve - Gazeta Tema

Vetëm pak orë pasi Këshilli i Lartë i Prokurorisë kërkoi hetim për prokurorin Arjan Ndoja, Prokuroria e Përgjithshme është vënë në lëvizje. Me anë të një deklarate për mediat, Prokuroria e Përgjithshme...

Mafia e pronave: Nga Konomi, tek vdekja misterioze e zv.drejtorit të SHISH, kronologjia e krimeve që “rastësisht” të çojnë te Gjiri i Lalëzit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga ekzekutimi mafioz me tritol i gjyqtarit Skerdilajd Konomi në shtator të 2011 e deri tek atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja më 1 nëntor 2019 kanë ndodhur një seri ngjarjesh kriminale, që nuk duken...

Kur krimi dhe mafia bëjnë ligjin në mazhorancë

para 7 muajve - Koha Jone

-Mazhoranca sot ka uzurpuar gjithçka: parlamentin, qeverinë, drejtësinë, median, grupet kriminale që përleshen mes tyre sipas sloganit të kryeministrit “hangshin kokën e njëri-tjetrit”, bashkëpunon dhe...

Pse heshtin të gjithë për atentatin?/ Paralajmërimi i Edi Ramës dhe rasti kur “gjuha kocka s’ka, por kocka thyen” (ANALIZA)

para 7 muajve - Medial

As presidenti, as qeveria, as shoqata e prokurorëve, as KLP/ Asnjë reagim për atentatin ndaj një prokurori të shtetit. “Shqiptarët nuk kanë frikë nga plumbi, por dridhen nga valiu”. Kjo thënie e Konicës...

Të gjithë bashkë, në një makinë!

para 7 muajve - BalkanWeb

Nuk ka përkufizim më të saktë të Shqipërisë dhe të situatës së drejtësisë dhe raportit të saj të sëmurë me politikën, sesa ngjarja e të premtes në plazhin e Durrësit, kur një mjet i prokurorit të Durrësit...

Të gjithë bashkë në një makinë

para 7 muajve - Insajderi

Nuk ka përkufizim më të saktë të Shqipërisë dhe të situatës së drejtësisë dhe raportit të saj të sëmurë me politikën, sesa ngjarja e të premtes në plazhin e Durrësit, kur një mjet i prokurorit të Durrësit...

Të gjithë bashkë, në një makinë!

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Sokol Balla Nuk ka përkufizim më të saktë të Shqipërisë dhe të situatës së drejtësisë dhe raportit të saj të sëmurë me politikën, sesa ngjarja e të premtes në plazhin e Durrësit, kur një mjet i prokurorit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK