http://kariera.mk

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - Aktuale

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - Medial

18:06 | 8 Nëntor 2019 Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore...

Daçiq ‘nervozohet’ me Cakajn – ka një kërkesë për Shqipërinë

para 7 muajve - Insajderi

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë shqiptarëve,...

Serbët sulmojnë Cakajn pasi tha se vranë 12 mijë shqiptarë: Të kërkoni falje!

para 7 muajve - Albeu

“Ky është një falsifikim i ngjarjeve në Kosovë, dhe për këtë arsye pres kërkimfaljen e Qeverisë së Republikës së Shqipërisë” Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiç, është nervozuar fort me...

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - Gazeta Express

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Nervozohet Daçiq, i kërkon Shqipërisë të kërkojë falje publike pas deklaratave të Gent Cakajt

para 7 muajve - OraInfo

Ivica Daçiq nervozohet pas deklaratave të Gent Cakajt për luftën në Kosovë. Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë,...

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - GazetaBlic

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - Infokusi

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - Arbresh

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Daçiq nervozohet keq me deklaratën e Gent Cakajt për luftën në Kosovë

para 7 muajve - Periskopi

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Deklarata e Gent Cakajt për luftën në Kosovë e nervozon Daçiqin, ja çfarë i kërkon Shqipërisë

para 7 muajve - Gazeta Observer

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, është nervozuar fort me një deklaratë e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili ka thënë se Serbia është fajtore për vrasjen e 12 mijë...

Shqipëria ndan mjete financiare për blerjen e teksteve për nxënësit shqiptarë në Luginë

para 7 muajve - Ina

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme i R. Shqipërisë në rrjetin e tij social ka publikuar një postim I cili është mëse i mirëseardhur për shqiptarët e Luginës së Preshevës, veqmas për nxënësit...

Qeveria fond për blerjen e librave në Preshevë, Bujanovc dhe Medvegjë

para 7 muajve - Flaka

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, përmes një postimi në profilin e tij facebook, ka bërë të ditur vendimin e Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë mbi mbështetjen...

Shqipëria financon tekstet shkollore për nxënësit shqiptarë në Serbi

para 7 muajve - Albinfo

Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë Gent Cakaj ka njoftuar se Këshilli i Ministrave të Shqipërisë ka vendosur dhënien e një mbështetjeje shtesë financiare për Këshillin Kombëtar në Serbi me qëllim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK