http://kariera.mk

Lojërat e fatit/ Procedohen penalisht dy persona

para 7 muajve - Top Channel

Një pronar lokali dhe dhe kamarieri janë proceduar penalisht nga policia pasi ushtronin aktivitetin e kundërligjshëm të lojrave të fatit. Të proceduarit penalisht janë: G.H., 32 vjeç, (pronari i lokalit)...

Aktivitet të lojërave të fatit në lokal, procedohen pronari dhe kamerieri

para 7 muajve - BalkanWeb

Pronari dhe kamerieri i një lokali në Elbasan po procedohen penalisht, pasi akuzohen për ushtrim të kundërligjshëm të lojërave të fatit. Në vijim të kontrolleve për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave...

Vazhdonin aktivitetin e lojërave të fatit në lokal, procedohen pronari dhe kamerieri (Zbardhen detajet)

para 7 muajve - Sot News

Pronari dhe kamerieri i një lokali në Elbasan po procedohen penalisht, pasi akuzohen për ushtrim të kundërligjshëm të lojërave të fatit. Në vijim të kontrolleve për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave...

Ushtronin aktivitetin e lojrave të fatit, procedohen penalisht dy persona

para 7 muajve - Medial

Dy persona janë proceduar penalisht në gjendje të lirë në Elbasna pasi ushtronin aktivitetin e kundërligjshëm të lojrave të fatit. Shtetasit e proceduar janë G.H., 32 vjeç, njëherësh pronari i lokalit...

Ushtronin aktivitetin e lojrave të fatit, procedohen penalisht dy persona

para 7 muajve - Vizion Plus

Dy persona janë proceduar penalisht në gjendje të lirë në Elbasna pasi ushtronin aktivitetin e kundërligjshëm të lojrave të fatit. Shtetasit e proceduar janë G.H., 32 vjeç, njëherësh pronari i lokalit...

Procedohen pronari dhe kamarieri i një lokali në Elbasan, çfarë iu gjeti policia

para 7 muajve - ElbasaniPlus

Procedohen penalisht pronari dhe kamerieri i një lokali në Elbasan, pasi akuzohen për ushtrim të kundërligjshëm të lojërave të fatit. Sipas njoftimit të policisë, po hetohen në gjendje të lirë shtetasit...

Vendosnin skedina me celular, procedohen penalisht pronari i lokalit dhe kamarieri

para 7 muajve - Lexo

Një pronar lokali dhe dhe kamarieri janë proceduar penalisht nga policia pasi ushtronin aktivitetin e kundërligjshëm të lojrave të fatit. Të proceduarit penalisht janë: G.H., 32 vjeç, (pronari i lokalit)...

Vendosnin skedina me celular, procedohen penalisht pronari i lokalit dhe kamarieri

para 7 muajve - 24 ore

Një pronar lokali dhe dhe kamarieri janë proceduar penalisht nga policia pasi ushtronin aktivitetin e kundërligjshëm të lojrave të fatit. Të proceduarit penalisht janë: G.H., 32 vjeç, (pronari i lokalit)...

7 persona të arrestuar, ndaluar dhe proceduar në Durrës

para 7 muajve - Vizion Plus

Pesë persona janë vënë në prangat e policisë dhe dy të tjerë janë proceduar penalisht nga policia e Elbasanit nën akuza të ndryshme penale. Sipas policisë si rezultat i këtyre kontrolleve, nga specliaistët...

7 të arrestuar për 24 orë në Elbasan

para 7 muajve - Gazeta Express

7 shtetas janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme penale në Elbasan. Njoftim/ Elbasan 7 shtetas të arrestuar, ndaluar dhe proceduar, gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme...

7 të arrestuar për 24 orë në Elbasan, akuzat

para 7 muajve - Top Channel

7 shtetas janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme penale në Elbasan. Njoftim/ Elbasan 7 shtetas të arrestuar, ndaluar dhe proceduar, gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme...

Arrestohen 7 persona për 24 orë në Elbasan, Policia nxjerr detajet

para 7 muajve - Sot News

7 shtetas janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme penale në Elbasan. Personat janë të moshave të ndryshme dhe janë kapur për shkelje të rregullave të qarkullimit, dhunë në familje...

7 të arrestuar për 24 orë në Elbasan

para 7 muajve - Gazeta Observer

7 shtetas janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme penale në Elbasan. 7 shtetas të arrestuar, ndaluar dhe proceduar, gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme penale. Vijon...

DETAJE/Aksione dhe kontrolle të befasishme, 7 të arrestuar orëve të fundit në Elbasan

para 7 muajve - ElbasaniPlus

7 persona janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme penale në Elbasan. Njoftimi i Policisë: 7 shtetas të arrestuar, ndaluar dhe proceduar, gjatë 24 orëve të fundit, për vepra të ndryshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK