http://kariera.mk

OEMVP: “Vardar Delomit”, kompania më e suksesshme e vitit 2018

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor, zhurnal.mk – “Vardar Delomit” është përzgjedhur si kompania më e suksesshme për vitin 2018 në ranglistën e Odës Ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore për 100 kompanitë më të suksesshme....

Këto janë pesë kompanitë më të suksesshme sipas OEMVP

para 7 muajve - Aktuale

“Vardar Delomit” është përzgjedhur si kompania më e suksesshme për vitin 2018 në ranglistën e Odës Ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore për 100 kompanitë më të suksesshme. Në mesin e 5 kompanive ishin...

“Vardar Dolomit”, nga Gostivari zgjidhet Kompania më e suksesshme e vitit

para 7 muajve - Gostivari Sot

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme gjatë vitit të kaluar në Maqedoninë e Veriut. Ky manifestim është shndërruar në traditë dhe për të nëntën herë...

OEMVP ZGJEDH TOP 100 KOMPANITË MË TË MIRA

para 7 muajve - Klan Macedonia

Kompanitë kanë shënuar rritje të qarkullimit vjetor prej 28.4 milionë euro Për herë të nëntë me radhë edhe këtë vit u organizua Manifestimi tradicional Top 100 i organizuar nga OEMVP-ja ku u shpërblyen...

Edhe sivjet OEMVP shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme

para 7 muajve - Gostivari Sot

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme gjatë vitit të kaluar në Maqedoninë e Veriut. Ky manifestim është shndërruar në traditë dhe për të nëntën herë...

“Vardar Dollomit”, kompania me e suksesshme

para 7 muajve - Koha.mk

Në renditjen e këtij viti të kompanive më të suksesshme, në vendin e dytë është renditur kompania Alma-M,në vendin e tretë është kompania Kiper, në vendin e katërt është kompania Neptun dhe në vendin e...

Këto janë 5 kompanitë më të suksesshme në RMV, sipas OEMVP-së

para 7 muajve - Portalb

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme gjatë vitit të kaluar në Maqedoninë e Veriut. Ky manifestim është shndërruar në traditë dhe për të nëntën herë...

Top 100 kompanitë më të suksesshme, Bekteshi mungoi, Xhaferi lëshoi ngjarjen

para 7 muajve - TV21

“Top100” është një ndër ngjarjet më të mëdha të ekonomisë në vend në të cilën vlerësohen kompanitë më të suksesshme të vitit. Shumë afaristë, biznesmenë e kryetarë odash ekonomike ishin të pranishëm por...

Këto janë pesë kompanitë më të suksesshme sipas OEMVP

para 7 muajve - Zyrtare

“Vardar Delomit” është përzgjedhur si kompania më e suksesshme për vitin 2018 në ranglistën e Odës Ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore për 100 kompanitë më të suksesshme. Në mesin e 5 kompanive ishin...

Ja cilat janë 5 kompanitë më të suksesshme në Maqedoni, sipas OEMVP-së

para 7 muajve - Tetova1

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme gjatë vitit të kaluar në Maqedoninë e Veriut. Ky manifestim është shndërruar në traditë dhe për të nëntën herë...

Këto janë 5 kompanitë më të suksesshme në RMV, sipas OEMVP-së (VIDEO)

para 7 muajve - Zyrtare

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot shpalli TOP 100 kompanitë më të suksesshme gjatë vitit të kaluar në Maqedoninë e Veriut. Ky manifestim është shndërruar në traditë dhe për të nëntën herë...

Kompanitë e Maqedonisë së Veriut janë të përgatitura për anëtarësim të vendit në NATO

para 7 muajve - Portalb

Një numër i madh i kompanive tona janë të përgatitura për anëtarësimin e vendit në NATO dhe ne si shtet në vazhdimësi marrim masa që t’ia lehtësojmë punën, ndërkaq me atë të munden të jenë konkurrente...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK