http://kariera.mk

Të punësuarit në gjykata kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Alsat-M

Sindikata e të punësuarve në gjykata kërkon që punonjësve tre deri më katër herë t’u jepet kompensim page, me qëllim që ta arrijnë deri tek shuma e përafërt e kompensimit që e marrin gjykatësit. Sipas...

Të punësuarit në gjykata kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Aktuale

Sindikata e të punësuarve në gjykata kërkon që punonjësve tre deri më katër herë t’u jepet kompensim page, me qëllim që ta arrijnë deri tek shuma e përafërt e kompensimit që e marrin gjykatësit. Sipas...

Maqedoni, të punësuarit në administratën gjyqësore kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Fol

Punonjësve në gjykatë tre deri në katër herë tu jepen kompensim i pagës, me qëllim që të vijë deri tek shuma e përafërt e shpërblimit të marrë nga gjyqtarët, kërkuan nga Sindikata e Gjykatës. Sipas tyre,...

Të punësuarit në gjykata kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Tetova Sot

Sindikata e të punësuarve në gjykata kërkon që punonjësve tre deri më katër herë t’u jepet kompensim page, me qëllim që ta arrijnë deri tek shuma e përafërt e kompensimit që e marrin gjykatësit. Sipas...

Të punësuarit në gjykata kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Lajm

Sindikata e të punësuarve në gjykata kërkon që punonjësve tre deri më katër herë t’u jepet kompensim page, me qëllim që ta arrijnë deri tek shuma e përafërt e kompensimit që e marrin gjykatësit. Sipas...

Maqedoni, të punësuarit në administratën gjyqësore kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Punonjësve në gjykatë tre deri në katër herë tu jepen kompensim i pagës, me qëllim që të vijë deri tek shuma e përafërt e shpërblimit të marrë nga gjyqtarët, kërkuan nga Sindikata e Gjykatës. Sipas tyre,...

Maqedoni, të punësuarit në administratën gjyqësore kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Arbresh

Punonjësve në gjykatë tre deri në katër herë tu jepen kompensim i pagës, me qëllim që të vijë deri tek shuma e përafërt e shpërblimit të marrë nga gjyqtarët, kërkuan nga Sindikata e Gjykatës. Sipas tyre,...

Të punësuarit në gjykata kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Republika

Sindikata e të punësuarve në gjykata kërkon që punonjësve tre deri më katër herë t’u jepet kompensim page, me qëllim që ta arrijnë deri tek shuma e përafërt e kompensimit që e marrin gjykatësit. Sipas...

Të punësuarit në gjykata kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Zyrtare

Sindikata e të punësuarve në gjykata kërkon që punonjësve tre deri më katër herë t’u jepet kompensim page, me qëllim që ta arrijnë deri tek shuma e përafërt e kompensimit që e marrin gjykatësit. Sipas...

Të punësuarit në gjykata kërcënohen me grevë

para 7 muajve - Zyrtare

Sindikata e të punësuarve në gjykata kërkon që punonjësve tre deri më katër herë t’u jepet kompensim page, me qëllim që ta arrijnë deri tek shuma e përafërt e kompensimit që e marrin gjykatësit. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK