http://kariera.mk

2 milionë dollarë! Trump s’ka zgjidhje tjetër, duhet të paguajë gjobën

më 11.2019 - Top Channel

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës, me qëllim financimin e fushatës...

Trump urdhërohet të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorimin e fondeve bamirëse

më 11.2019 - Portalb

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës, për të financuar fushatën...

Keqpërdori fondet e bamirësisë, gjykata “dënon” Trump

më 11.2019 - Vizion Plus

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës, për të financuar fushatën...

Trump urdhërohet të paguajë dy milionë $ për keqpërdorimin e fondeve bamirëse

më 11.2019 - Evropa e Lirë

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës, për të financuar fushatën...

Trump gjobitet me 2 milionë dollarë, shpërdoroi për qëllime politike fondacionin e vet bamirës

më 11.2019 - Insajderi

Shpërdorimi i parave të fondacionit privat për qëllime politike ka penalizuar presidentin Donald Trump me 2 milionë dollarë. Fondet e mbledhura nga shoqëria bamirëse dyshohet se u përdorën pjesërisht në...

Trump gjobitet me 2 milionë dollarë, shpërdoroi për qëllime politike fondacionin e vet bamirës

më 11.2019 - Gazeta Express

Shpërdorimi i parave të fondacionit privat për qëllime politike ka penalizuar presidentin Donald Trump me 2 milionë dollarë. Fondet e mbledhura nga shoqëria bamirëse dyshohet se u përdorën pjesërisht në...

Trump gjobitet me 2 milionë dollarë, shpërdoroi për qëllime politike fondacionin e vet bamirës

më 11.2019 - Presheva Jone

Shpërdorimi i parave të fondacionit privat për qëllime politike ka penalizuar presidentin Donald Trump me 2 milionë dollarë. Fondet e mbledhura nga shoqëria bamirëse dyshohet se u përdorën pjesërisht në...

Trump gjobitet me 2 mln dollarë, shpërdoroi për qëllime politike fondacionin e vet bamirës

më 11.2019 - Koha.net

Shpërdorimi i parave të fondacionit privat për qëllime politike ka penalizuar presidentin Donald Trump me 2 milionë dollarë. Fondet e mbledhura nga shoqëria bamirëse dyshohet se u përdorën pjesërisht në...

Trump gjobitet me dy milionë dollarë

më 11.2019 - Alsat-M

Shpërdorimi i parave të fondacionit privat për qëllime politike ka penalizuar presidentin Donald Trump me 2 milionë dollarë. Fondet e mbledhura nga shoqëria bamirëse dyshohet se u përdorën pjesërisht në...

Trump urdhërohet të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorimin e fondeve bamirëse

më 11.2019 - Arbresh

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës, për të financuar fushatën...

Trump urdhërohet të paguajë dy milionë dollarë, për keqpërdorimin e fondeve bamirëse

më 11.2019 - Ekonomia Online

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës, për të financuar fushatën...

Trump urdhërohet të paguajë dy milionë $ për keqpërdorimin e fondeve bamirëse

më 11.2019 - Albinfo

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës, për të financuar fushatën...

Trump urdhërohet të paguajë dy milionë $ për keqpërdorimin e fondeve bamirëse

më 11.2019 - Ekonomia Online

Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga fondacioni i tij bamirës për të financuar fushatën e...

Trump gjobitet me 2 milion dollarë

më 11.2019 - Arbresh

Shpërdorimi i parave të fondacionit privat për qëllime politike ka penalizuar presidentin Donald Trump me 2 milionë dollarë. Fondet e mbledhura nga shoqëria bamirëse dyshohet se u përdorën pjesërisht në...

Presidenti Trump dënohet për korrupsion: Merr gjobë prej 2 milionë dollarësh

më 11.2019 - Zyrtare

Një Gjykatë e New York-ut ka dënuar me 2 milionë dollarë presidentin amerikan, Donald Trump për korrupsion lidhur me fondacionin e tij ‘Trump’, të cilin e përdori në fushatën presidenciale të vitit 2016,...

Presidenti Trump dënohet për korrupsion: Merr gjobë prej 2 milionë dollarësh

më 11.2019 - Periskopi

Një Gjykatë e New York-ut ka dënuar me 2 milionë dollarë presidentin amerikan, Donald Trump për korrupsion lidhur me fondacionin e tij ‘Trump’, të cilin e përdori në fushatën presidenciale të vitit 2016,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK