http://kariera.mk

Paralajmërimi i Von Der Leyen: Të mbajmë afër Ballkanin ose do ta bëjnë të tjerët

para 7 muajve - GazetaBlic

“Bashkimi Europian të mbajë pranë vetes Ballkanin Perëndimor, ose shtete të tjera do të përfitojnë”. Ishte ky paralajmërimi serioz i lëshuar nga Presidentja e zgjedhur e Komisionit Europian, Ursula Von...

Paralajmërimi i Von Der Leyen: Të mbajmë afër Ballkanin ose do ta bëjnë të tjerët

para 7 muajve - Gazeta Tema

“Bashkimi Europian të mbajë pranë vetes Ballkanin Perëndimor, ose shtete të tjera do të përfitojnë”. Ishte ky paralajmërimi serioz i lëshuar nga Presidentja e zgjedhur e Komisionit Europian, Ursula Von...

Von Der Leyen paralajmëron: Të mbajmë afër Ballkanin, pa e bërë të tjerët

para 7 muajve - Opinion

Pas bisedimeve me kancelaren gjermane Angela Merkel, Presidentja e zgjedhur e Komisionit Europian, Ursula Von Der Leyen ka bërë një paralajmërim për politikat e zgjerimit të Bashkimit Evropian, lidhur...

Shefja e KE-së: Shqipëria ka bërë përpjekje të mëdha për të siguruar anëtarësimin në BE

para 7 muajve - BalkanWeb

“Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria kanë bërë përpjekje të mëdha për të siguruar anëtarësimin në Bashkimin Evropian”. Kështu deklaroi presidentja e ardhshme e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen të...

Von Der Leyen: Të mbajmë afër Ballkanin ose do ta bëjnë të tjerët

para 7 muajve - Koha Jone

”Bashkimi Europian të mbajë pranë vetes Ballkanin Perëndimor, ose shtete të tjera do të përfitojnë”. Ishte ky paralajmërimi serioz i lëshuar nga Presidentja e zgjedhur e Komisionit Europian, Ursula Von...

Shefja e KE-së: Shqipëria ka bërë përpjekje të mëdha për të siguruar anëtarësimin në BE

para 7 muajve - Lexo

“Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria kanë bërë përpjekje të mëdha për të siguruar anëtarësimin në Bashkimin Evropian”. Kështu deklaroi të Premten presidentja e ardhshme e Komisionit Evropian, Ursula von der...

Paralajmërimi i Von Der Leyen: Të mbajmë afër Ballkanin ose do ta bëjnë të tjerët

para 7 muajve - Gazeta Observer

“Bashkimi Europian të mbajë pranë vetes Ballkanin Perëndimor, ose shtete të tjera do të përfitojnë”. Ishte ky paralajmërimi serioz i lëshuar nga Presidentja e zgjedhur e Komisionit Europian, Ursula Von...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK