http://kariera.mk

Banda e shqiptarëve në Spanjë, një vajzë në grupin që vodhi 30 shtëpi

para 7 muajve - Gazeta Tema

Policia spanjolle ka arrestuar 3 shqiptarë me akuzën e grabitjes. Dy nga djemtë ishin të moshës 19 dhe 29 vjeç, ndërsa mes të arrestuarve është edhe një vajzë 23 vjeçe. Ajo u kap në tentativë për t’u larguar...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, tre shqiptarë kryejnë grabitje në shtëpitë në Spanjë

para 7 muajve - Insajderi

3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali

para 7 muajve - Gazeta Express

3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali

para 7 muajve - Medial

13:45 | 8 Nëntor 2019 3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë...

Goditet banda e hajdutëve shqiptarë në Spanjë, grabitën 30 vila me teknika paramilitare, i tradhtoi e reja, në aeroport iu gjetën xhevahiret (Metodat e pazakonta që përdornin)

para 7 muajve - Sot News

Në kronikat e medieve spanjolle lajm dite është kapja e tre shqiptarëve që janë arrestuar pasi akuzohen për 30 grabitje në Ourense, Allariz, Pereiro de Aguiar, San Cibrao dhe Madrid. Grabitësit, dy burra...

Shkatërrohet banda e grabitësve shqiptarë në Spanjë, mes tyre një femër

para 7 muajve - Koha.net

Tre shqiptare, dy burra dhe një grua janë arrestuar në Spanjë, si pjese e një bande grabitësish. Mediat vendase publikojnë pjesë nga aksioni i policisë për arrestimin e tyre, momentet e kapura nga kamerat...

Nga Shqipëria në Spanjë për vjedhur shtëpitë, në pranga dhe një vajzë

para 7 muajve - Standard

Tre shqiptarë janë prangosur në Spanjë nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Të tre funksiononin si një grup i mirëorganizuar për të realizuar vjedhje të ndryshme....

Të frymëzuar nga një film, tre shqiptarë kryejnë grabitje nëpër shtëpi në Spanjë

para 7 muajve - Tetova1

Tre shqiptarë janë arr estuar nga autoritetet spanjolle nën ak uzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë...

VIDEO-Nga Shqipëria në Spanjë për vjedhur shtëpitë, në pranga dhe një vajzë

para 7 muajve - Tetova Sot

Tre shqiptarë janë prangosur në Spanjë nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Të tre funksiononin si një grup i mirëorganizuar për të realizuar vjedhje të ndryshme....

U grabitën 110 milionë lekë, zbardhet vjedhja e postës në Krujë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Policia e Shtetit ka zbardhur grabitjen e kasafortës së Postës Shqiptare në Krujë, ku u vodhën 110 milionë lekë. Policia ka arrestuar 4 autorët e grabitjes dhe ka sekuestruar një pjesë të parave të vjedhura,...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali

para 7 muajve - Arbresh

3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë...

Shkatërrohet banda e grabitësve shqiptarë në Spanjë, mes tyre një femër

para 7 muajve - Ekonomia Online

Tre shqiptare, dy burra dhe një grua janë arrestuar në Spanjë, si pjese e një bande grabitësish. Mediat vendase publikojnë pjesë nga aksioni i policisë për arrestimin e tyre, momentet e kapura nga kamerat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK