http://kariera.mk

Ditmir Bushati zgjidhet në krye të misionit vëzhgues të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi

para 7 muajve - Gazeta Express

Ditmir Bushati është zgjedhur kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare që do të zhvillohen atje më 17 nëntor. Sipas njoftimit të OSBE-së...

Dokument/ Ditmir Bushati zgjidhet kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi

para 7 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është zgjedhur kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare që zhvillohen me 17 nëntor. Në njoftimin e...

Ditmir Bushati, kryetar i misionit të vëzhguesve të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi

para 7 muajve - Koha Jone

Ditmir Bushati zgjidhet kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare që zhvillohen me 17 nëntor. Në njoftimin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së...

Bushati zgjidhet kryetar i misionit të vëzhguesve të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi

para 7 muajve - Albeu

Ditmir Bushati zgjidhet kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare që zhvillohen me 17 nëntor. Në njoftimin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së...

Ditmir Bushati merr postin e rëndësishëm në misionin vëzhgues të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi (Dokumenti)

para 7 muajve - Sot News

Në njoftimin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, thuhet se ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati është zgjedhur kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare që zhvillohen...

Ditmir Bushati në krye të misionit vëzhgues të AP të OSBE në Bjellorusi

para 7 muajve - Opinion

Ditmir Bushati është zgjedhur kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare që do të zhvillohen atje më 17 nëntor. Sipas njoftimit të OSBE-së...

Ditmir Bushati zgjidhet kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi

para 7 muajve - Arbresh

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është zgjedhur kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare që zhvillohen me 17 nëntor. Në njoftimin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK