http://kariera.mk

Ndotja nga fabrikat e çimentos, Basha: S’është marrë asnjë masë përveç aksioneve propagandistike…

para 7 muajve - Standard

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga Kruja ku pati një bashkëbisedim me të rinjtë, i pyetur edhe për ndotjen e ambjentit nga fabrikat e çimentos, kujtoi premtimin e pambajtur të Edi Ramës...

Basha i përgjigjet Rexhep Rrajës: Mjerë ata që prekin votat

para 7 muajve - Koha Jone

Gjatë takimit me të rinjtë në Krujë, ku është ndalur në kuadër të nismës ”Rrugëtim për Shqipërinë”, kreu i PD-së, Luzim Basha i është përgjigjur ashpër djalit të deputetit socialist Rrahman Raja, Rexhepit,...

Lulzim Basha në Krujë: Edi Rama Neroni i Shqipërisë, ka djegur shumë pjesë të vendit

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një takim me qytetarët në Krujë deklaroi se Edi Rama sot ngjan me Neronin, ish-perandorin e Romës. Basha theksoi se Rama, njësoj si Neroni dikur po djeg pjesë...

Basha nga Kruja: 10 mijë studentëve më të mirë do t’u paguajmë 1 vit stazh

para 7 muajve - Opinion

Në vazhdën e takimeve të “Rrugëtimit për Shqipërinë”, Lulzim Basha ishte sot në Krujë ku i premtoi të rinjve se 10 mijë studentët më të mirë do të përfitojnë 1 vit stazh të paguar pasi të mbarojnë studimet....

Basha nga Kruja: 10 mijë studentëve më të mirë do ti paguajmë 1 vit stazh

para 7 muajve - Opinion

Në vazhdën e takimeve të “Rrugëtimit për Shqipërinë”, Lulzim Basha ishte sot në Krujë ku i premtoi të rinjve se 10 mijë studentët më të mirë do të përfitojnë 1 vit stazh të paguar pasi të mbarojnë studimet....

Basha-të rinjve krutanë: Paguajmë stazhin për 10 mijë studentët më të mirë, s’iu premtoj dot universitet, por …

para 7 muajve - BalkanWeb

“Rrugëtimi për Shqipërinë” i Partisë Demokratike ka zbarkuar këtë mbrëmje në qytetin e Krujës. I pranishëm në takim është edhe kreu i PD, Lulzim Basha, i tha se prioritet i opozitës është arsimimi dhe...

Lulzim Basha në Krujë: Rinia sot në udhëkryq, të shporrim “kalçeton” në pushtet e të sjellim shpresën

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryetari i PD Lulzim Basha nga Kruja deklaroi se rinia krutane sot është fatkeqësisht mes zgjedhjes së kriminalizimit dhe emigrimit. Basha tha se rinia shqiptare nuk ka më përse të drejtojë sytë vetëm...

Krujë, kryetari i PD Basha: 10 mijë studentët më të mirë do marrin një vit stazh pune me pagesë

para 7 muajve - Medial

“Rinia është përballë dy zgjidhjeve, kriminalizimin ose emigrimin. Unë ju premtoj se do bëjmë gjithçka që të mos zgjidhni këto dy rrugë, por të qëndroni e të ndërtoni të ardhmen këtu. Kemi gjithçka, por...

"Unë kam një tjetër garanci", Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë: Mjerë ata që prekin...

para 7 muajve - Sot News

Kryedemokrati Lulzim Basha tha se do shkojmë në zgjedhje dhe nuk do ti lërë në baltë shqiptarët. Ai shtoi se nuk do guxojë njeri të prekë votën e shqiptarëve dhe kjo është garancia që jep. “Duhet të ndalim...

Basha-të rinjve krutanë: Paguajmë stazhin për 10 mijë studentët më të mirë, s’iu premtoj dot universitet, por …

para 7 muajve - Medial

“Rrugëtimi për Shqipërinë” i Partisë Demokratike ka zbarkuar këtë mbrëmje në qytetin e Krujës. I pranishëm në takim është edhe kreu i PD, Lulzim Basha, i tha se prioritet i opozitës është arsimimi dhe...

Basha nga Kruja: Kemi gjithçka, por na duhet një qeveri që mendon për ju

para 7 muajve - Medial

Në ditën e pestë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ndalur në Krujë. Lideri i opozitës në një bashkëbisedim me të rinjtë është ndalur tek problematikat...

Basha në Krujë: Rinia sot në udhëkryq, të shporrim “kalçeton” në pushtet

para 7 muajve - Koha Jone

Kryetari i PD Lulzim Basha nga Kruja deklaroi se rinia krutane sot është fatkeqësisht mes zgjedhjes së kriminalizimit dhe emigrimit. Basha tha se rinia shqiptare nuk ka më përse të drejtojë sytë vetëm...

Lulzim Basha nxehet në takim dhe zhvishet "live"

para 7 muajve - Sot News

Kryedemokrati Lulzim Basha në bashkëbisedimin me të rinjtë në Fushë-Krujë, i ftoi për të bërë pyetje dhe konstatime, por më parë hoqi xhaketën. Duke qeshur, ai tha se po e bënte këtë veprim pasi salla...

Deklaratë e fortë nga Basha: Të shporret ‘kalçetoja’ e oligarkëve dhe kryeministri hajdut që na mban peng

para 7 muajve - Standard

Kryetari i PD Lulzim Basha nga Kruja deklaroi se rinia krutane sot është fatkeqësisht mes zgjedhjes së kriminalizimit dhe emigrimit. Basha shtoi se duhet shporrur “kalçeto” në pushtet e të sillet shpresa....

Basha nga Kruja: Kemi gjithçka, por na duhet një qeveri që mendon për ju

para 7 muajve - Vizion Plus

Në ditën e pestë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ndalur në Krujë. Lideri i opozitës në një bashkëbisedim me të rinjtë është ndalur tek problematikat...

U thirr të dëshmojë si i pandehur në Prokurori, Lulzim Basha bën lëvizjen e radhës

para 7 muajve - Sot News

Pasi doli lajmi se u thirr si i pandehur në Prokurori për çështjen e lobimit rus, kryetari i PD Lulzim Basha ka vazhdur turin e tij nëpër qytetet e vendit. Basha ka deklaruar nga Kruja se rinia krutane...

Basha me të rinjtë në Krujë: Papunësia dhe mjerimi, produkt i kësaj qeverie! Emigrimi dhe krimi nuk është zgjidhje!!!

para 7 muajve - Standard

Ndalesa e rradhës e kryetarit të PD Lulzim Basha, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë” ishte qyteti i Krujës. Lideri i opozitës u shreh ndër të tjera se, “Papunësia dhe mjerimi janë produkt i...

Lulzim Basha: Rinia është braktisur, unë kam një plan serioz dhe do ta rikthej shpresën

para 7 muajve - InfoShqip

Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të shoqërisë, kryedemokrati...

“Rrugëtimi për Shqipërinë” në Krujë, Basha: Shpërblimi im më i madh, rinia shqiptare të ketë shanse të barabarta me rininë europiane

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Bashkëbisedimi i Kryetarit të PD, Lulzim Basha, me të rinjtë në Krujë u përqendrua tek nevoja që ka vendi për të garantuar zgjedhje të lira e të ndershme, si çelësi për të siguruar që qeveria të punojë...

“Unë kam një tjetër garanci”, Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë: Mjerë ata që prekin votën e shqiptarëve

para 7 muajve - Lajme.al

Kryedemokrati Lulzim Basha tha se do shkojmë në zgjedhje dhe nuk do ti lërë në baltë shqiptarët. Ai shtoi se nuk do guxojë njeri të prekë votën e shqiptarëve dhe kjo është garancia që jep. “Duhet të ndalim...

Takim me të rinjtë në Krujë, Basha: 10 mijë studentët më të mirë do marrin një vit stazh pune me pagesë

para 7 muajve - Arbresh

Në një takim me të rinjtë në Krujë, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i opozitës, Lulzim Basha deklaroi se papunësia dhe mjerimi janë produkt i kësaj qeverie dhe se e vetmja rrugë...

Basha me të rinjtë në Krujë: Do bëjmë gjithçka që të qëndroni e të ndërtoni këtu të ardhmen tuaj

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Ndalesa e rradhës e kryetarit të PD Lulzim Basha, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë” ishte qyteti i Krujës. Në bashkëbisedimin me të rinjtë krutanë, lideri i opozitës u shreh ndër të tjera se,...

Basha nga Vlora: Rinia është braktisur, unë do rikthej shpresën dhe kam një plan serioz

para 7 muajve - Lajme.al

Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të shoqërisë, kryedemokrati...

Dita e pestë e Rrugëtimit për Shqipërinë, Basha sot në Krujë

para 7 muajve - Standard

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të takohet sot pasdite me qytetarët e Krujës. Në veçanti, në fokus të bashkëbisedimit do të jenë të rinjtë. Basha ka njoftuar në rrjetet sociale se “Rrugëtimit...

Rrugëtimi për Shqipërinë, Lulzim Basha sot në Krujë

para 7 muajve - Koha Jone

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të takohet sot pasdite me qytetarët e Krujës. Në veçanti, në fokus të bashkëbisedimit do të jenë të rinjtë. Basha ka njoftuar në rrjetet sociale se “Rrugëtimit...

Basha nga Vlora: Rinia është braktisur, unë do rikthej shpresën dhe kam një plan serioz

para 7 muajve - Ina

Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të shoqërisë, kryedemokrati...

Basha nga Vlora: Rinia është braktisur, unë do rikthej shpresën dhe kam një plan serioz për ta çarmatosur oligarkinë dhe krimin

para 7 muajve - Sot News

Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të shoqërisë, kryedemokrati...

Basha nga Vlora: Rinia është braktisur, unë do rikthej shpresën dhe kam një plan serioz

para 7 muajve - InfoShqip

Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të shoqërisë, kryedemokrati...

Basha ju jep arsye të rinjve për të qëndruar në Shqipëri…

para 7 muajve - Standard

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi sërish në rrjetet sociale pas takimit në Vlorë me të rinjtë. Teksa poston disa foto nga takimi, Basha shkruan se emigracioni nuk është zgjidhja. Lideri...

Basha: Emigracioni nuk është zgjidhja, ne kemi një plan për rininë

para 7 muajve - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi sërish në rrjetet sociale pas takimit në Vlorë me të rinjtë. Teksa poston disa foto nga takimi, Basha shkruan se emigracioni nuk është zgjidhja. Lideri...

Basha: Emigracioni nuk është zgjidhja, ne kemi një plan për rininë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi sërish në rrjetet sociale pas takimit në Vlorë me të rinjtë. Teksa poston disa foto nga takimi, Basha shkruan se emigracioni nuk është zgjidhja. Lideri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK